Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Cevap: Abdullah Avcı: "Selçuk İnan'ı taktiksel nedenler yüzünden oynatmadım"

Taktikmis sahada ne yaptigini bilmeyen bir takim vardi ayni Avusturya macinda oldugu gibi. Sen 70 dakika Tunay ve Sercan'i nasil sahada tutabildin onu anlat.

Bari Genoa maçinda oynayıp antreman yapardı...

estonya ya karsı da oynatma bari sakatlık riskinden kurtulalım

Cevap: Avcı'da Haklı Beyler Sonrasında Ne Der ?

hidinkten sonra abdullah avcının gelmesini cok istiyordum ama oda kadro seciminde takıntılı davranıyor

İ.b.b değil lan bura senin kişisel fantazine mahalle taktiğine uyacak. Milli takım lan burası ! Kenarda gökhan töre varken veya taktiğini değiştirip burak varken tunay kim lan ? Ve bu adam 80 dakika sahada kalıyor. Hasan alinin ne yaptığını biri bana bi sölesin. Çatlayacam sinirden :mad:

Emre genç takımda oynuyor. Selçuk'u oynatmayıp öteki Emre'yi oyundan çıkarmak saçmalığın zirvesi oldu.

ersun yanal hakan sukuru almazdı fatih terim fenerde yedek oldugu halde kazım kazımı ilk 11 baslatırdı guus hidink zaten kadroyu oguz cetine kurdurturdu milli takımın basına gelen hocalarda hep bi oyuncu takıntısı oluyor

Ben Aydın'ı her türlü oynatırdım bu milli takımda.. Adam gibi hızlı bir kanat oyuncusu yok koca ülkede..

Taktikten anlamadigini söylemis.

Cok komik bir açıklama oyuna soktuğu Nuri ve Mevlutten daha iyi bir oyun sergilerdi. Estonya maçıyla beraber umarız ki sürekli 11 de yerini bulur bu takımın 4. orta saha oyuncusu olarak görüyorsan çağırma yerine Selçuk Sahini çağırabilirsin. Bu maçın kaybedilmesinin bir numaralı sorumlusu teknik direktördur Selçuklada yenilebilirsin ama Selçuk sana oyle bir top atar ki golü bulursun neyse uzatmanın manasi yok Selçugu 11 de düşünmediği cok açık

Manisada felan oynarken çok mu istedi de kabul etmediğinden mi oynatmıyor acaba?

Bu arada, taktik ne arar la sende.

Başlatma lan taktiğine, taktiğe göre oyuncu seçilmez oyuncuya göre taktik seçilir. Elinde Messi olsa Messi taktiğe uysun mu diyeceksin? Şu an en kaliteli Türk oyuncu Selçuk. Selçuk taktiğe uymuyorsa, taktiği Selçuk'a uydur. Höddünk gibi saçmasapan kadrolar kurup delirtmeyin bizi artık, milli takımdan soğuttunuz insanları.

Sapkadan tavsan cikarmaya calistim, taktik dehami ortaya koymak istedim. Ayni zamanda hep Galatasaraylilari oynatiyor denmesini de istemedim seklinde bir aciklama yapmasini beklemiyorduk tabii ki.

abdullah avcı ya sormak lazım oyuna aldığı nuri taktiksel olarak oyuna ne verdi?

Yahu boşverin ,oynatmasın Selçuğu hatta hiç bir Galatasaraylıyı,Maazallah sakatlanır,başımıza iş almayalım.Benim gördüğüm A.avcı'nın çok fazla ömrü olmaz milli takımda,bir adam Tunay torun'un top oynayamadığını 80dk. göremez mi yahu,ayrıca tunay bu kadar oynuyorsa E.Çolak bu adamı top diye oynar ve seni de seçimlerini de sorgularlar Avcı arkadaş.

Taktikten çok anladiği belli 2 tane çakti köşeye koydular.

Üst Alt