Abdurrahim Albayrak: "10 futbolcu ile görüşüyoruz, bunlardan birkaçını alacağız" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hakemler zaten sorun. genclerbirligi macinda ondeydik yine. simdi fark 6 dan 8 veya 9 olur. fener deplasmaninda banko puan kaybedecegiz zaten. bursa konya goztepe alanya deplasmanlarin10 puan toplamamiz lazim. bizim maximum 8 puan kaybetmemiz lazim

40 puan daha lazim diyorsun yani kalan 16 macta

Evet bence de bu miktarda puan gerekecegi kanisindayim

Bu da 2 maglubiyet 1 beraberlik, ya da 0 maglubiyet 4 beraberlikle falan mumkun

Goztepe deplasmaninda puan kaybi her seyin sonu olmaz dolayisiyla

Ayrica 38 puan da sampiyon yapabilir

Olamayiz. Zaten 0.01'lik bir ihtimal birakmisim okuduysan gorursun. O da su:
  • Basin/medya yalan soyluyor iskembeden salliyor
  • Apo hicbir sekilde yalan soylemedi
  • Kulup aciklamasinda bahsedilen bariyerler cozulmesi garanti ufak puruzler, yetismesi gereken evraklar tarzi seyler
  • Apo'nun keyfi kacik cunku birkac haberle istifaya davet edilmeleri canini sikti
  • Apo'nun keyfi kacik cunku bugun Alan + Pato'yla donup show yapmak istiyordu
  • Apo gercekten hasta ziyareti icin dondu ayni zamanda bu hastayi Sukru Hanedar da ziyaret edecek
Eger bunlar dogruysa zaten Alan bir gun icinde biter. Pato da kulubuyle durumunu cozerse biter, cozemezse alternatiflere yonelinir (alternatiflerin en basinda Tetteh var sanirsam).

Bunlarin gerceklesme ihtimali belirttigim gibi yuzde 0.01. Gerceklesirse ben affederim. Sonuna kadar da desteklerim. Normalde Apo'dan hazzetmem ve uzun vadede kulupte boyle adamlar olmasin isterim, orasi ayri.

Hamza kardes.. Kutlarim.. Birkac tane mesajına denk geldim bu konu altinda. Hepsinin altina imzami atarim

40 puan daha lazim diyorsun yani kalan 16 macta

Evet bence de bu miktarda puan gerekecegi kanisindayim

Bu da 2 maglubiyet 1 beraberlik, ya da 0 maglubiyet 4 beraberlikle falan mumkun

Goztepe deplasmaninda puan kaybi her seyin sonu olmaz dolayisiyla

Ayrica 38 puan da sampiyon yapabilir
herseyin sonu olmasada mental acidan zarar verir. ondeki takim rahatlar. bu saibeli takim 70 puani kesin bulur gibi geliyor. o yuzden 42-43 puan toplamaliyiz.

aga o macta yine onde degilmiydik biz. oyle hatirliyorum yanlista olabilir. 1 puana inmisti fark. hersey bizim elimizdeydi yine. simdi 8-9 olursa dondurmek zor olun bu saibeli takima. bu sene gostere gostere is ceviriyorlar

2 puan gerideydik

Cok tepki olustu tek umudum bu sekilde is cevirmeye devam edememeleri, secim de var malum. Bununla ugrasacak degiller

1363840.gif

10 oyuncu ile görüşüyoruz bunlardan birkaçını alacağız demek net olmayan bir transfer politikamız var bakacağız duruma demektir...1 forvet 1 stoper yada 2 forvet alıp transferi kapatacağız diye net konuşacaksın kimlerin eline kaldı böyle büyük bir kulüp ...

Olamayiz. Zaten 0.01'lik bir ihtimal birakmisim okuduysan gorursun. O da su:
  • Basin/medya yalan soyluyor iskembeden salliyor
  • Apo hicbir sekilde yalan soylemedi
  • Kulup aciklamasinda bahsedilen bariyerler cozulmesi garanti ufak puruzler, yetismesi gereken evraklar tarzi seyler
  • Apo'nun keyfi kacik cunku birkac haberle istifaya davet edilmeleri canini sikti
  • Apo'nun keyfi kacik cunku bugun Alan + Pato'yla donup show yapmak istiyordu
  • Apo gercekten hasta ziyareti icin dondu ayni zamanda bu hastayi Sukru Hanedar da ziyaret edecek
Eger bunlar dogruysa zaten Alan bir gun icinde biter. Pato da kulubuyle durumunu cozerse biter, cozemezse alternatiflere yonelinir (alternatiflerin en basinda Tetteh var sanirsam).

Bunlarin gerceklesme ihtimali belirttigim gibi yuzde 0.01. Gerceklesirse ben affederim. Sonuna kadar da desteklerim. Normalde Apo'dan hazzetmem ve uzun vadede kulupte boyle adamlar olmasin isterim, orasi ayri.
Sonuc olarak gerizekali Albayrak Resmi sitenin ne yazdigina bakmayip Yalani basti
Neyse Cmtesi Hoca aciklar

Üst Alt