Abdurrahim Albayrak: "10 futbolcu ile görüşüyoruz, bunlardan birkaçını alacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takimin ... Koyup pardon demekle olmuyor bu isler . Capsiz kalitesiz bilgisiz bir herif Galatasaray'da transferden sorumlu trajikomik . Bu adam dunyada kac futbolcu taniyor ? Dunya transfer piyasasina ne kadar hakim ? Avrupa klupleri yoneticileri ile ne kadar iletisim kurabilir ?

O zaman yaz sonu istifa edecekti. Bizi Dursun'dan kurtarmanin, men cezasindan kurtarmanin ve gecmisteki hizmetlerinin kredisini tuketti yazin. Bu sefer olursa gider zaten.

Simdi gitmesinin artisi nedir?

O zaman yaz sonu istifa edecekti. Bizi Dursun'dan kurtarmanin, men cezasindan kurtarmanin ve gecmisteki hizmetlerinin kredisini tuketti yazin. Bu sefer olursa gider zaten.

Simdi gitmesinin artisi nedir?
Ben simdi gitsininde degilim bu tarz adamlarin Galatasaray'da maksimum tribunda taraftar olabilecegini soyluyorum . Ne nitelik ne karakter acisindan Galatasaray'da yonetecek capta degil . Bu transfer sezonunda Alan+Pato da gelse ilk uygun zamanda dehlenmesi gerektigini dusunuyorum . Bir de baskan olacagim diyor karakter yoksunu .

Pato gelince kral cekersin

Patoyu geçtim forvet yok daha, kalmış 1 hafta.

Pato işi yalan, belli oldu, 1 saat görüşmüşte, zaman verin demişmişte,..... yersen!!!

Beklentim Pato da değil, Alan da. İsim mühim değil. Yüzyıllardır para verdiğin işe yaramaz scoutun 2 önerisi vardır, gider onları alırsın Patoymuş, Alan mış takılmadan getirir 5 Ocakta Hocanın önüne koyarsın, sesimiz çıkmaz.

Kalmış 1 hafta, Göztepe maçına artık belli ki yeni santraforunla çıkamıycaksın. E Göztepeye yenilir, puan farkı 9 a çıkarsa o zaman da mı savuncan Apo nu ? başşaktan 4 maç fazla mı kazanıcan kalan 15 maçta ?

Şaka sanıyorsunuz, ulan santraforsuz çıkıyoruz Göztepe deplasmanına, farkında mısın ?

Ben simdi gitsininde degilim bu tarz adamlarin Galatasaray'da maksimum tribunda taraftar olabilecegini soyluyorum . Ne nitelik ne karakter acisindan Galatasaray'da yonetecek capta degil . Bu transfer sezonunda Alan+Pato da gelse ilk uygun zamanda dehlenmesi gerektigini dusunuyorum . Bir de baskan olacagim diyor karakter yoksunu .

Ha buna katilirim ben de Abdurrahim'i sirf takimi saraya cikardi diye sevmem zaten

Ama bu sabah gitsin demeye baslayanlar neyin kafasinda

isin icinden cikamiyorum

Resmi Site: Bok gibi gidiyor

Albayrak aciklama: Alan bitti (niye gelmedi), Pato + kulübü ile anlastik , ama pato ve kulübü arasinda problem var

Albayrak vücüt dili: Acilarin cocugu, dokunsan aglayacak.

Patoyu geçtim forvet yok daha, kalmış 1 hafta.

Pato işi yalan, belli oldu, 1 saat görüşmüşte, zaman verin demişmişte,..... yersen!!!

Bekletim Pato da değil, Alan da. İsim mühim değil. Yüzyıllardır para verdiğin işe yaramaz scoutun 2 önerisi vardır, gider onu da alırsın Patoymuş, Alan mış takılmadan getirir 5 Ocakta Hocanın önüne koyarsın sesimiz çıkmaz.

Kalmış 1 hafta, Göztepe maçına artık belli ki yeni santraforunla çıkamıycaksın. E Göztepeye yenilir, puan farkı 9 a çıkarsa o zaman da mı savuncan Apo nu ? başşaktan 4 maç fazla mı kazanıcan kalan 16 maçta ?

Şaka sanıyorsunuz, ulan santraforsuz çıkıyoruz Göztepe deplasmanına, farkında mısın ?

Niye, Marcao gelir gelmez oynamadi mi? Yeni santrafor niye oynamasin?

Apo'yu savundugumu sanmayin. Bir hafta sure veriyorum.

Pato bana da olmayacak gibi geliyor, zaten Apo da geliyor demedi. Alan bitmis gibi konustu ama.

Bu arada transferden bagimsiz olarak Goztepe macinda puan kaybi olabilir, normaldir. Sezon bitmez o macta puan kaybiyla. Ikinci devrede oyle ki hic mi puan kaybetmeyecektik? Puan kaybi hakkimizi erkenden kullanmis oluruz iste.

Üst Alt