Abdurrahim Albayrak - Sayfa 178 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En azından kadronun kötü olduğunu bilip Terim mucize yaratamayınca hocayı boklamıyor. Pek çok örneğinde gördüğümüz üzere bu bile ciddi bir karakter testidir. Kendisini yönetici olarak bitim kadar beğenmesem de çoklarından iyi Galatasaraylı olduğuna kuşkum yok.

Yaw mesela ben de puan kaybettimizde 1 hafta filan spor programi izlemiyorum. Yani gercekten uzuntuden konusmuyor olabilir ama kendisi taraftar degil yonetici. Su hareketi hic şık degil

Iyi Galatasarayli olan adam temel yönetici görevlerini de yerine getirir.

Bizi dograyan hakemlere beyaz sayfa acalim demez, o cok sevdigi kulübünün ihtiyac duydugu transferleri zamaninda yapar, maglubiyetlerde ortadan kaybolup galibiyetlerde ise kameralara konusan ilk kisi olmaz ve en önemlisi Galatasaray'in hakkini arar ve korur.

Galatasaraylılığına benimde lafım yok bir çok renkdaşında yoktur ancak iyi günde konuşur hep işler sarpa sarınca hocayı atarlar kameraların önüne arka kapıdan mercedesine biner uzar.
Cagneye 15m miş, yok 150m eder veren alsın.

Kaçabilirsiniz ama kurtulamazsınız başkanım.
Bu sezon;
Başarı gelirse %1000 hocanın payıdır,
Başarısızlık olursa %100 sizin.

Iyi Galatasarayli olan adam temel yönetici görevlerini de yerine getirir.

Bizi dograyan hakemlere beyaz sayfa acalim demez, o cok sevdigi kulübünün ihtiyac duydugu transferleri zamaninda yapar, maglubiyetlerde ortadan kaybolup galibiyetlerde ise kameralara konusan ilk kisi olmaz ve en önemlisi Galatasaray'in hakkini arar ve korur.

En azından ben haklıyım diye yanlışının arkasında durmuyor herif. Kendi egosunu Galatasaray'ın önüne koymuyor. Ha insani karakteri şaibeli tabii, o kadarı da şaşırtmıyor. Armut dibine düşermiş.

Banane onlardan yav hem Apo ile ne alakasi var bunun.

Terim'in T'sinin gecmedigi konuda yine Terim odakli konusman manasiz.

Apo'yla Terim'i transfer konusunda aynı anda eleştirebilenler için yazdım zaten. Dedim ki Apo en azından transfer konusunda Terim'e suç atmıyor, adamın eline 2 kuruş para verdik gidip Taylan'ı, Arda'yı filan alıyor diye. Karakter konusu çok farklı bir şey yani, kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.

Üst Alt