Abdurrahim Albayrak, Başkanlığa Aday Olmak İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben ikinci baskan oldugunda, Galatasaray'da gorev aldigim her yil sampiyon olduk vesaire gibi laflarindan sonra sunu soylemistim:
Bu adam futbolcularla ic ice olabilir. Onlari eglendirebilir ama ciddi kararlarin icinde olmamasi gereken, konusmayi bile bilmeyen capsiz birisi.

Simdi gelinen noktada, bu seviyede bir adamin baskanliga aday olmayi dusunmesi bile utanc duyulacak bir sey bu camia icin.

Her seyden once bu adami bir fareye benzetiyorum. Isler iyi giderken sorun yok, her kameraya konusuyor ama kotu gittiginde aninda deligine geri donuyor. I love you hocam vesaire gibi sovenist hareketlerinden de haz almiyorum. Bana anormal itici geliyor.

Bir gun bu kulup icin olurum deyip, bir donem yonetimden uzaklastirildiginda aninda tum destegini kulupten cekmesi zaten nasil biri oldugunu gozler onune sermis olmasi lazimdi.

Demek kendi işler tahmin ettiğimizden fazla Galatasaray sayesinde ilerlemiş. Başkan olursam reis’e de daha yakın olup daha fazla kazanırım diye düşünüyordur.

Olmaz olsa da kazanamaz...
Bize Bahattin Demirbilek, Hakan Üstünberk, Erden Timur, ya da şimdiki Samsunpor sahibi kongre üyemiz Yüksel Yıldırım gibi gerektiğinde cebinden de para verecek; vizyonlu bir isim ve kaliteli bir yönetim lazım.
Adamda muhteşem bir bağ var. Abdürrahim Albayrak yaninda vale kalır. Ha bize gelen götünü altınla silse de sapitiyor. Kendisinin mali olmadığı için kimse sallanıyor, yüksel yıldırım, mehmet serpil gibi adamlar kulübün pazarlamak için yirtiniyor çünkü yatirim var. Samsun super lige çıksın ilk yıl ligde kalan ikinci sene güzel müşteri bulup satar ki doğrusu da bu.
Milyarlarca liranın döndüğü sektörde gönü işiyle ilerleyen kulüpleri toplam 10 milyar lira borcu olur. Sen bugün bu kulübü sat 2 sene sonra s.liginde makine gibi isleyen bir takim yaratıyorlardı mi yaratmiyolar mi gör.

Misyonunun dolduğunu düşünüyorum. Artık bu devirde tamamen profesyonel yapılanma olmalı. Kasa kolaylığı aranmamalı. Gerekirse kulüp ceza yesin, batsın. Bundan çok daha kötü durumda olmayız. Günü kurtarmak, sadece kaçınılmazı ertelemektir.

Üst Alt