Abdurrahim Albayrak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Cevap: Abdurrahim Albayrak

Bu adamı eleştirdiğim için ceza almıştım ama bakıyorum herkez eleştiriyor şimdi bende rahat rahat eleştirebilirim.

Beş para etmez koskoca Galatasaray'ın yöneticisi olduğunu düşündükçe Ünal Aysal'dan soğuyorum.

saha kenarında olması gereken bir adam . zaten adamın yöneticiligi bire bir ilişkiye dayalı . bok atmak manasız ki soytarı diyenler neyse . . adam terim öl derse ölcek bir herif .

arkadaslar Albayragin bi videosu varmi en cosmus halleri felan? bi komplikasyon gibi bisey? bi hollandali arkadasa gostermek istiyorumda..

Hayatımda gördüğüm en içten Galatasaraylıdır kendisi. Ama yönetcilik vizyonu yok bence.

Bu adamı eleştirdiğim için ceza almıştım ama bakıyorum herkez eleştiriyor şimdi bende rahat rahat eleştirebilirim.

Beş para etmez koskoca Galatasaray'ın yöneticisi olduğunu düşündükçe Ünal Aysal'dan soğuyorum.

yoruma bak, inşallah bu sene şampiyon olduktan sonra, abdürrahim albayrak üstünden konusup hava atarsın da kendinden utanırsın, zamanında böyle böyle demiştim kendisine diye

Abdurrahim'i zamanında severdim, yalan yok. Ama bir Galatasaray yöneticisinden çok Fenerbahçe yöneticisine benziyor. Açıklamaları, maçlardaki tavırları hiç yakışmıyor bizim camiadan birine. Ben sevinirim onun sevindiği gibi, sende sevinirsin ama o sevinemez. Biraz ağırlığı olmalı bu işin. Ünal Aysal'ı öyle görmek ister misiniz? Ben istemem.

Abdurrahim'i zamanında severdim, yalan yok. Ama bir Galatasaray yöneticisinden çok Fenerbahçe yöneticisine benziyor. Açıklamaları, maçlardaki tavırları hiç yakışmıyor bizim camiadan birine. Ben sevinirim onun sevindiği gibi, sende sevinirsin ama o sevinemez. Biraz ağırlığı olmalı bu işin. Ünal Aysal'ı öyle görmek ister misiniz? Ben istemem.

Adam harbi Galatasarayli ne yapsin kendine hakim olamiyor bazen.

Cska maçından sonra Abdürrahim Albayrak:

'Bende ses mes kalmadı ama olsun önemli değil, cumartesi Kayserispor maçına hazır olurum diye düşünüyorum'

:asd:

Bu adamın ölümü kesinlikle bir Galatasaray maçından sebep olacak. Aha da buraya yazıyorum. Heyecandan gidecek bu adam! Bence ciddi boyutlarda risk taşıyor. Biraz uzaklaşması lazım sağlığı açısından.

Şu adama bile transfer döneminde millet saydırdı ya helal olsun ne diyeyim. Adam hiç bir şey yapmasa bile tirbünlerdeki varlığı yeter. İyi yaşa çok yaşa sen Albayrak.

Abdurahin Albayrak çok iyi bir Galatasaraylı olduğunu belli ettiriyor zaten. Eleştirileri de pek anlayamadım aslında...

İyi bir yonetici mi diye sorarsanız, bana göre profesyonel değil. Fakat bu adamın özelliği bu ve oyuncularla bağı çok iyi ve takımda ki arkadaşlık için de büyük bir şans.

Üst Alt