Abdurrahim Albayrak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Cevap: Abdurrahim Albayrak

Ulen boş boş konuşmayın profosyonel değilmişmiş.

1.si adam yönetim kurulu mali idari yapının içinde değil yani profesyonel olmamakla suçlanması garip

2.si yaptığı görev profosyonellik gerektiren bir görev değil aksine amatör ruh gerektiren bir görev (bu yüzden orada zaten)

3.sü Ünal Aysal salak mı? Albayrak'ın profesyonel yönetici olmadıgının farkında değilmi sizce? tabiki farkında o yüzden Albayrak'ın görevi zaten futbolcuların isteklerini karşılamak yönetimla bağ oluşturmak yani amatör ruh gerektiren bir iş

4.sü bu işi yapıcak TR'de en iyi adam da Abdurrahim Albayrak'tır.

Bıraksın bu işleri, Aslantepe açılışından sonra neden Devlet'i korudun? Lig tv protesto edildiğinde neden Lig tv'yi korudun biz taraftar'ı suçladın? İlk yönetimde olduğunda basketbol şubesinin sponsor ve paraya ihtiyacı olduğunda, sana sorduklarında sen neden ben basketboldan anlamam diyip para vermedin? Madem anlamıyorsun hangi yüzle gelip Galatasraay'ımızın basketbol maçlarını izliyorsun?

Bıraksın bu işleri, Aslantepe açılışından sonra neden Devlet'i korudun? Lig tv protesto edildiğinde neden Lig tv'yi korudun biz taraftar'ı suçladın? İlk yönetimde olduğunda basketbol şubesinin sponsor ve paraya ihtiyacı olduğunda, sana sorduklarında sen neden ben basketboldan anlamam diyip para vermedin? Madem anlamıyorsun hangi yüzle gelip Galatasraay'ımızın basketbol maçlarını izliyorsun?

tamamen fail bir durum . allah kurtarsın kardeşh

şu adamın nesinden kıllanılıyor anlamıyorum? adamda 0 artniyet 0 2'li oynama 0 ego var. neyse o herif.

lig tv ne kadar para verdiginden haberin yok heralde ? geçen mali toblolar gelir giderler kap'a bildirilmişti. bak o zaman belki anlarsın gelir giderini .

bu stadı toki'nin yardımıyla yapmadık mı ? ev sahibi olarak kendini mahçup hissetti adam ve orda yuhlamalar vs yanlıştı . gereken tepki başka şekilde başka durumda yapılması gerekiyordu.

gelmiş para vermedin neden maç izliyorsun diye densiz bir hesap soruyorsun .acaba sen kimsin ? ne yaptın , ne verdin de böyle kafa kesiyorsun vadi boyz ? adam'ın para verme zorunlulugu mu var ? ayrıca vermedigini nereden biliyorsun ? adama basketbolu sorduklarında tabiki öyle der. sanki adam her gün nba izliyorda söylemiyor. hakan üstünberk vs saygısından susmuştur. ben parayı vercem ben oyuncu alcam mı demesini bekliyorsun ? neyse tamam

Sen nerenden anlıyorsun bilmiyorum ama adama ilk yönetime geldiğinde para lazım sponsor lazım yardım eder misin diye sorduklarında ben basketboldan anlamam diyip para vermedi sen Üstünberk falan diyorsun, dalga geçmeden mesaj yazarsan cevap verebilirim vadi boyz, densiz vb. kelimeler kullanarak.

Sen nerenden anlıyorsun bilmiyorum ama adama ilk yönetime geldiğinde para lazım sponsor lazım yardım eder misin diye sorduklarında ben basketboldan anlamam diyip para vermedi sen Üstünberk falan diyorsun, dalga geçmeden mesaj yazarsan cevap verebilirim vadi boyz, densiz vb. kelimeler kullanarak.

ben de bilmiyorum sen nerenden anlıyorsun ama algılarımızın farklı yerde oldugunu söyleyebilirm . üstünberke takılmışsın ..

ünal aysal bende para vermeyecegim galatasarayın ihtiyacı yok vs dedim . derhal ihracı istenmeli ve belçikaya geri yollanmalı

hobi olarak takima abilik yapsin da yonetici olarak herhangi bir aciklama yapmaktan kacinirsa ve fikir belirtmezse #10 olur

bırakın şu adamı profluğunu falan Galatasaray sevgisine bakın adam yüzde yüz organik yaw illa gdo istiyorsanız onu bilemem.

Önce tuttuğun takımın ismini doğru yaz.Sonra Abdurrahim Albayrak'ı eleştir.

Üst Alt