Abdurrahim Albayrak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Cevap: Abdurrahim Albayrak

Abdürrahim Başkan. Büyük geçmiş olsun. Size stressten uzakta bir yaşam diliyorum. Hiç bir galibiyet ya da mağlubiyet sizin hayatınızdan kıymetli değildir gözümüzde.

dun röportajı dinledim mac sonrası taraftarımıza yapılanlar beni cok uzdu 4-5 taraftarımız yerde görunce cok uzuldum dedi

529253_10150676517996843_340109246842_9918431_1251651453_n.jpg

:)

Dun neden Telegol'e cikip aglamadin? Neden Fatih birak git bu takimi demedin? Kendinin olmadigi takimin basinda adam gibi bir transfer donemi gecirememis Hagi'mizi milyonlarin onunde utanmadan asagiladin.

benim bile şu genç yaşımda kalbim feci atıyodu dünkü maçta

abdurrahim abi bu maçta bişe olmadıysa daha olmaz doktorları dinleme sen :asd:

başkanlık seçimlerindemi 58. madde oylamasındamıydı tam hatırlamıyorum ama ünal başkanında pohpohlamasıyla tüpçüyü şapur şupur öpen güzel insan.ordan kaynaklı hafif bi gıcıklığım var ama herkesi kendin gibi naif görme albayrakım.

fair playinide,dostluğunuzuda,kardeşliğinizide alıp gidin kardeşim.Yeter artık be.

Siz ancak kendinizin egolarını tatmin edersiniz.Bu klübü bir gram düşünüyorsanız adam değilim.

Ancak taraftar stada gelsin demeyi bilirsiniz.

Adam dün konuşma yaptı 15 kere başbakanım başbakanım diyor.İşini rasgetirsin,seviyoruz felan filan zırlavayıp durdu..Galatasaray yöneticisi yağdanlık görevi yapmaz,biraz ağır olur ..:coffee:

seni seviyorum ama dakika başı ona buna teşekkür edip durma lütfen . yok polismiş , yok başbakanmış ..

Dün soyunma odasına gelen kupa ve madalyaları kapıdan çevirerek adamlığını gene ispatladı :tiphat:

Dün soyunma odasına gelen kupa ve madalyaları kapıdan çevirerek adamlığını gene ispatladı :tiphat:

Taraftar ruhu ile yasamasi taraftar acisindan elbet buyuk bir sempati kazandirmistir kendisine, ama ayni sekilde "yonetici" fanatik taraftar olamaz dusunceye hakim olmus toplum bu nedenle biraz "komik" yaklasimla baktigi bir gercek.

Elbet herkesin saygisi vardir kendisine, bu saygiyi da sevgiden dolayi kazanmistir!

Sonucta her yerde bir eli var, Basbakani bile aramis kendisi :D daha ne isteniliyor?! baglantilari cok kuvetlidir

Üst Alt