Abdurrahim Albayrak - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ah ulan ah, stoperi geçtim bir tane forvet ulan bir tane. Şimdi kaç puan fark ile rahat rahat şampiyonlar ligine odaklanıyor olacaktık.

yoneticilik yerine takimin otobüsünün şoförü olsun diyeceğim ama o da riskli. Şarampole ne yuvarlar, devirir arabayı. Tribün amigosu olsun en iyisi.

Hangi konuda yalanı oldu ki?

Kaçırdığım için soruyorum
Bir tane kesin forvet, belki de iki tane sözü.
Hadi diyelim burada hesap tutmadı, nasıl yöneticilik ise artık.

Gomis yüzünden transfer yapamadık, bizi oyaladı lafı. Halbuki Gomis'in resmi olarak gitmesi ile yukarıda belirttiğim açıklamanın arasında dört, beş gün var.

Bir tane kesin forvet, belki de iki tane sözü.
Hadi diyelim burada hesap tutmadı, nasıl yöneticilik ise artık.

Gomis yüzünden transfer yapamadık, bizi oyaladı lafı. Halbuki Gomis'in resmi olarak gitmesi ile yukarıda belirttiğim açıklamanın arasında dört, beş gün var.
Yok ya. Yalan söylemedi bende orada.

Net büyük lokma ye büyük konuşma olayı gerçekleşti.

Son güne kadar son çare olarak vagner love için uğraşıp almaya çalıştılar işte plansız programsız ve amatörce.

Yöneticilik olarak rezil oldu işte. Oda çok üzülüyordur bu duruma ama oda hiç kusuruma bakmasın ki gerçekten amatörce çalışma yapmaya çalıştı.

En azından bir tane santrfor almadan gomisi transferin bitimine günler kala enayilik üstelik.

Kulüpte en yetkili kişi Cengiz başkan, Apo ne söylerse boş iş Cengiz'de bitiyor Apo yanlış yapmış olabilir ama başkan daha suçlu bu konuda neyse olan oldu artık konuşmak boş.

Yok ya. Yalan söylemedi bende orada.

Net büyük lokma ye büyük konuşma olayı gerçekleşti.

Son güne kadar son çare olarak vagner love için uğraşıp almaya çalıştılar işte plansız programsız ve amatörce.

Yöneticilik olarak rezil oldu işte. Oda çok üzülüyordur bu duruma ama oda hiç kusuruma bakmasın ki gerçekten amatörce çalışma yapmaya çalıştı.

En azından bir tane santrfor almadan gomisi transferin bitimine günler kala enayilik üstelik.
Fatih bakış açısı, benim için bir cümle içinde kesin lafı geçiyor ise birşey bitmiştir demek. Olmadığı zaman o insan beni yanıltmıș olur, bu da yalan konuşmaktır.

Ondan sonra işte Gomis ile ilgili açıklamalar dalga geçer gibi tuzu biberi oldu. Tabii o açıklamalar doğru mu onaylanmadı ama yalanlamadı da.

Aynı şu an Başkanın CAS ile ilgili yaptığı gibi. Adam açıklamaları öyle bir yapıyor ki sanırsın CAS önünde bir umut var ama yazılanlar doğru ise hiç bir umut yok, çünkü adamlar imzalanan anlaşmaya yazmış zaten üst kurula da gidecek diye.

al iste cam adam serdarda yok schalke macinda.. forveti gectim hoca stoper istiyordu onuda almadiniz ya ... resmen stopersiz cikacaz maca... artik carsamba gunu ahmet maicon kazmalarini izleriz defansta beceriksiz herifler ne bok yaptiniz yaz boyu anlamadimki

Ulan hain herif sırf rakipler hangi oyuncuyu isterse o oyuncuyu zorla alıyorsun. Geçenler de aklıma geldi bu herifin aldırdığı, alınmasında rol aldığı tüm oyuncular rakiplerle adı geçen oyuncular. Amrabat kazığı filan en son Emre Akbaba olayı. Takımda forvet yokken 4m bayılmak neden lan hain

Bu adamın yönetimde özellikle transfer işlerinde parmağı olmamalı

Üst Alt