Abdurrahim Albayrak - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Albayrak gelince niye geldin diyoruz, giderse niye bıraktın gittin. Basının önüne fazla çıkmak yerine arka planda iş yapsa keşke.

Abdurrahim Albayrak: "Ben yönetici olarak bu kadar şanssızlık görmedim. Sakat vermeden maç bitiremiyoruz. Fatih Hoca'nın kızı Buse trafik kazası yaptı, kardeşim acil servise kaldırıldı. Fener derbisi öncesinde Florya'da kurban kestireceğim''

Abdurrahim Albayrak: "Ben yönetici olarak bu kadar şanssızlık görmedim. Sakat vermeden maç bitiremiyoruz. Fatih Hoca'nın kızı Buse trafik kazası yaptı, kardeşim acil servise kaldırıldı. Fener derbisi öncesinde Florya'da kurban kestireceğim''

Biz de olaya bilimsel bir şekilde yaklaşsın, takımdaki sakatlıklar kondisyoner kaynaklı mi diye araştırma yapsın; futbolcular neden mutsuz diye bir sorsun soruştursun diye bekliyoruz. O gidiyor kurban kesiyor. :) Herhangi bir sağ partiden başkan olmadın Galatasaray'dasin diye hatırlatmak lazım.

Düşünsene men cezası aldığımızı, Albayrak gidiyor UEFA binasının bahçesinde kurban kestiriyor cezayı kaldırmaları için.

Dünkü Fener taraftarının ölümü ile ilgili yaptığı yorum hiç yakışmadı. Futbolu falan geçtim bir can gitmiş. Ucuz değil bir can ya !

Seyirci neyse her tipten insan var. O pankarta katılmayan yüzlerce taraftarımız var. Ama kalkıp bir yönetici sıcağı sıcağına bende kalp krizi geçirebilirdim dememelidir. Fanatiğiz ama İnsanız yahu !

Acikcasi eger ben bir kaybin sebebi degilsem , uzaktan yakindan alakam yoksa , yukaridaki gibi temenni veya talep etmem ama ozellikle de vurgu yapip cok da onemsemem

bize ne yahu , her gun ulkede kac kisi vefat ediyorsa , bu da oyle bir sey . olen insanlarin medyatik hale getirilip acilarin desilmesi daha da kotu

futbol macinda degil evinde uyurken kalp krizi gecirse kimsenin haberi bile olmazdi , ailelere saygisizlik bunlari gundemde tutmak surekli

İşte biz insanlığın yozlaştığı herkesin kendini düşündüğü bir dünyada yaşamanın kanıtı Sinan'ın mesajıdır. Yarın sana olmayacağının garantisi yok. Maalesef İnsanlık ölmüş gömeni yok. Hiç mi akrabalarında Fenerli falan yok ? Bu nasıl bir düşüncedir.

tam da dedigim bu , insanlar dogar ve yasama veda eder , dedigin gibi hepimize , bana sana da olabilir , normal bir sey , ben de onu diyorum

buyutulmesine luzum yok , rutin bir olay yasamin icinde , dunyanin ben dogdugumda 5 milyar , simdi ise neredeyse 10 milyar olmasi ile olasiligi da 2 kat artmis bir durumdur

Üst Alt