Abdurrahim Albayrak - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Acikcasi eger ben bir kaybin sebebi degilsem , uzaktan yakindan alakam yoksa , yukaridaki gibi temenni veya talep etmem ama ozellikle de vurgu yapip cok da onemsemem

bize ne yahu , her gun ulkede kac kisi vefat ediyorsa , bu da oyle bir sey . olen insanlarin medyatik hale getirilip acilarin desilmesi daha da kotu

futbol macinda degil evinde uyurken kalp krizi gecirse kimsenin haberi bile olmazdi , ailelere saygisizlik bunlari gundemde tutmak surekli
Düşünce tarzın baya soğuk olsada bu konuyla ilgili en azından dürüstçe yazıyorsun. İnsanların hergün yaşadığı ve sergilediği duruşu aslında kelimelere dökmüşsün kıvırmadan.

2 hafta önce haberde duyduğumuz bir vefat haberine sözde üzülüp bugün o kişinin ismini bile hatırlamayan okadar insanımız mevcut ki. Bende dahilim belkide buna. Dün çocuk öldü mesela.... Üzüldük mü gerçekten yada alışkanlık haline dönmüş diye mi üzülmüş gibi duruşumuzu sergiledik medeniyet bozulmasın diye.

Bu piskoloji konu tartışılır açıkçası

Insanlik dogru davranmak ,bunlarin olmasinin onunde bir durus sergilemektir , topluma fayda taziye ile degil onlem ile olur .. olan olmus bitmis , ah vah edince kimseye faydasi yok

duyguyla degil akilla davranirsak daha durust oluruz hepimiz

“Yakında TFF’de seçim olacak. O zaman bakacağız. Kimse söyleyeceksin ki. Geçen hafta rica ettim Allah aşkına gidin seyredin dedim. Olayları görüyorsunuz. Tribünlere sahaya inecek. Ben de kalp krizinden gidebilirdim. Gördüğünüzü çalın istiyoruz. Bütün hakemlere saygımız sonsuz.
Bunu demiş o soruya binaen ya hiç gerek yok. Baş sağlığı dilese tamamdı yahu !

Yav tanımadığı kişi öldü diye ah vah etsin, kendini yerden yere atsın demiyoruz bizde. Maç sonu daha makul bir açıklama yapabilirdi.

20 yaşında kalp krizi, ne kadar erken diye düşünüp empati yapıp bir üzüldüm o maçın sinirine rağmen. Tabii iki hafta sonra hatırlamayacagim muhtemelen ama çıkıp ben de geçirebilirdim ne var demezdim yani.

İşte alamadığınız bir tane santrafor yüzünden ne hale geldik görüyorsun değil mi Apo hıyarı? Koca Galatasaray kiralık miralık birini bulamıyor sonra FFP diye ağlıyor. Al işte şu yarım adam Eren'e mahkum ettiniz koca sezonu. Münasip yerine kına yakarsın.

Kendisini paralasın diyen yok. Ama o vefat eden Galatasaraylı bir taraftarımız da olabilirdi. Şu durumlarda renk gözlüğü takmaya gerek yok.

Bunu demiş o soruya binaen ya hiç gerek yok. Baş sağlığı dilese tamamdı yahu !
kötü niyetle demez öyle bişey ama adamın hayatı gs dan daha değersizdir. öyle bir adam albayrak. maçta tam terse dönünce tansiyon şeker fırlamış böyle saçma bir cümle çıkmış ortaya. tamamen konuşamamasından kaynaklı bu söylem gram kötü niyet yoktur yani.
ha bu söylem yıllarca rakipler tarafından üzerimize oynanır orası baska mesele. her zaman dedim diyeceğim. şu kulübe konuşacak birini alın. başkan piyasada yok zaten yönetim kanadı açıklamalarını bu adam yapıyor. daha doğrusu yapamıyor. cenk ergün vardı önceki gayet kendini bilen biriydi mesela. sırf ft ile arasının olmaması suretiyle gönderildi. albayrak florya/yönetim arası köprü ve oyunculara yardım görevini yerine getirmeli. transferlere ve basın açıklamalarına çıkmamalı. bu görevi profesyonel adamların yapması lazım. koca gs kulübü albayrak'ın sorumsuz açıklamalarına kalmamalı.

iyi güzel adam severim kendisini ama yakışmıyor.

kötü niyetle demez öyle bişey ama adamın hayatı gs dan daha değersizdir. öyle bir adam albayrak. maçta tam terse dönünce tansiyon şeker fırlamış böyle saçma bir cümle çıkmış ortaya. tamamen konuşamamasından kaynaklı bu söylem gram kötü niyet yoktur yani.
ha bu söylem yıllarca rakipler tarafından üzerimize oynanır orası baska mesele. her zaman dedim diyeceğim. şu kulübe konuşacak birini alın. başkan piyasada yok zaten yönetim kanadı açıklamalarını bu adam yapıyor. daha doğrusu yapamıyor. cenk ergün vardı önceki gayet kendini bilen biriydi mesela. sırf ft ile arasının olmaması suretiyle gönderildi. albayrak florya/yönetim arası köprü ve oyunculara yardım görevini yerine getirmeli. transferlere ve basın açıklamalarına çıkmamalı. bu görevi profesyonel adamların yapması lazım. koca gs kulübü albayrak'ın sorumsuz açıklamalarına kalmamalı.

iyi güzel adam severim kendisini ama yakışmıyor.
Başkan var mı yok mu zaten belli değil ki Danyal, Dursun'dan kurtulduk diye sevindik ama hiç bir şeye karışmayan biri çıktı. Galatasaray başkanının bir ağırlığı olmalı. Nerede Faruk Sürenler nerede Alp Yalman ve Ali Tanrıyar nerede Mustafa Cengiz !

Başkan var mı yok mu zaten belli değil ki Danyal, Dursun'dan kurtulduk diye sevindik ama hiç bir şeye karışmayan biri çıktı. Galatasaray başkanının bir ağırlığı olmalı. Nerede Faruk Sürenler nerede Alp Yalman ve Ali Tanrıyar nerede Mustafa Cengiz !
aslında ters bişey yaptığı yok dursundan sonra baya baya iyi. ama etliye sütlüye karışmaması tuhaf. bu adam kongrede delirdi bu tarz seylerde nası frenliyor kendini bilmiyorum.

bi forvet tranferini yapamamak takımı nasıl dağıttı gördün mü beceriksiz apo. sezon başından beridir gol kabızı olduk resmen defans oyuncuları gol atıyor yoksa hiç gol bulamayacaz.

Kimse yapılan provakasyonu farkedememiş...

Febeş artık bu yarışta olmadığını anladı ve kümeye düşmeyeceği belli olduğuna göre kaybedecek de bişeyi kalmadığını anlayıp GS ı yarışta daha da zayıf düşürmek için harakiri stratejisi uyguladı. Maçın skoru ne olursa olsun, anlaşılan bu arbede hertürlü başlatılacak GS lı futbolcular tahrik edilerek, gerekirse fiziki saldırı ile bu it dalaşının içine çekilerek maksimum cezalar için olaylar kışkırtılacaktı...
Yaptılar ve amaçlarına ulaştılar... Amaç, bizim olmadığımız yarışta GS da olmasın sonucuna ulaşmaktı.
Başımızdaki belalar yetmiyomuş gibi, salak taraftar ve oyuncular sayesinde bide cezalara kapı açıldı..

Bazı beyni yanıklar halen Albayrak tan başlayarak yöneticiler istifa etsin gerzekliğiyle suyun üstünde yürüdüğünü zannederken; oyunculara ve taraftarlara kurulan kumpasları kimsenin ruhu bile duymuyor. Bu kadar dangalak taraftar, oyuncu, yardımcı teknik heyet grubu ve camianın içindeki büyük sinsi illet boş durmazken; Albayrak ne yapsın, yöneticiler ne yapsın, terim ne yapsın...

ALIN ESERİNİZLE GURUR DUYUP TURŞUSUNU KURUN...

Vefat eden bir insanı tanımama gerek yok, iki hafta sonra hatırlamana da gerek yok. Örneğin taziye evine bir sürü insan gelir, içlerinde tanımadığın da olur. Önemli olan o an içine ateş düşenlere ufakta olsa bir teselli vermektir, vefat edene saygı göstermektir. Yine keza aynısı cenaze namazları için geçerlidir. Yoldan geçerken denk gelirsen tanımadığın halde katılıp iki rekat namaz kılmak, vefat eden için dua okumak sevaptır. Bazen vefat eden birinin cenazesini hiç tanımayanlar omuzlarına alıp taşıyorlar.

Bunu hangi model telefon olduğu anlaşılsın diye telefonu ters çeviren, kendinisine dünya malı ile bir profil yaratma derdine düşenler anlamaz.

Konusmasin da herhangi bir art niyet yok

Adrenalin yüksek oldugu zaman ister istemez yanlis kelimeler kullanabiliyoruz,ben yapmiyorum diyen tek bir insan yoktur dünyada

+
1)Siyasetle arası iyi, arka planda belki bir şeylere yarıyordur.
2)Futbolcularla ve onların aileleriyle ilgileniyor, onları çoğu zaman motivasyon olarak iyi tutuyor.

-
1)Maç sonu konuşturulmamasi lazım. Çok heyecanlı birisi ve inanılmaz amatör açıklamalar yapıyor. Hem kendine hem kulübe zarar veriyor.
2)Transferleri yönetemedi. Yabancı dili yok, muhtemelen yurtdışı bağlantılıları da zayıf.
3) Taraftara 2 forvet alacağız gibi yalan söylemesi hoş olmadi.

Albayrak'ın ikinci başkan olması bence hem kendine hem bize zarar verecek. Daha makul bir göreve çekilmesi taraftarayim.

gomise isyan edeceğine önce bu takıma nasıl forvet alamazsınız diye isyan etseymiş daha iyi olurmuş. koskoca galatasaray ş.ligine forvetsiz katıldı,bu skandalın sıkıntılarını hala çekiyoruz.

Üst Alt