GSC Portal - Abdurrahim Albayrak’tan Kritik Sneijder Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Abdurrahim Albayrak’tan Kritik Sneijder Açıklaması!

Reaksiyon sincirini baslatan olaylari tanimlarken, bu ufak olaylarin önemsizligine vurgu yapiyorum. Tarik transferinin bir etkisi olmadi. Sneijder/Drogba transferleri tüm takimin mas ortalamasinin radikal bir yükselesine sebebiyet verdi.
Herkes hak ettigi kadar para alir

Kimse selcukla 5 yillik sozlesme yap 3mio€ para ver demedi

Bu hatayi da sneijdere fatura ettigini goruyorum

Reaksiyon sincirini baslatan olaylari tanimlarken, bu ufak olaylarin önemsizligine vurgu yapiyorum. Tarik transferinin bir etkisi olmadi. Sneijder/Drogba transferleri tüm takimin mas ortalamasinin radikal bir yükselesine sebebiyet verdi.

Sneijder ile Abdürrahim'in bayıl bayıla yaladığı Yasinler Sinanlar aynı parayı mı alacaktı?

Neden dünyadaki diğer takımların yıldızlarının maaşı bizdeki gibi herkese anormal maaş artışı olarak dönmüyor?

Mesele Selçuk ve Burak'ın sözleşmesi ise buradaki suç tamamen Aysal'dadır ki bu da Sneijder transferinden bağımsızdır.

Abdürrahim'in sürekli olumsuz konuştuğu adamlar Sneijder, Gomis vb.

Olumlu konuştukları Yasin, Sinan, Semih

Bu bile konuya çıklık getirir zaten

Hayallerinde kurdugun kisir donguye hic dusmedik, su an da sneijderin sadece tranferini degil sergiledigi performansi da sorgulamaya dogru ilerliyorsun bu seni cok daha icinden cikilamaz bir komediye surukleyebilir.
Yapilan hatalari sneijdere mal etmeye calismak cok yanlis derhal bu yanlistan donmeni salik veririm

Hatalari sneijdere mal etmiyorum da, edersem ne ?

Ben sneijderin performansini yillarca elestirirken neredeydin peki ?

Sneijder ile Abdürrahim'in bayıl bayıla yaladığı Yasinler Sinanlar aynı parayı mı alacaktı?

Neden dünyadaki diğer takımların yıldızlarının maaşı bizdeki gibi herkese anormal maaş artışı olarak dönmüyor?

Mesele Selçuk ve Burak'ın sözleşmesi ise buradaki suç tamamen Aysal'dadır ki bu da Sneijder transferinden bağımsızdır.

Abdürrahim'in sürekli olumsuz konuştuğu adamlar Sneijder, Gomis vb.

Olumlu konuştukları Yasin, Sinan, Semih

Bu bile konuya çıklık getirir zaten

Olaylari aysal, selcuk, burak, sneijder digerek gereksiz yere sahsilestiriyorsunuz.

Ben size ne oldugunu yaziyorum, kimin suclu oldugundan bahsetmiyorum. Kimin suclu, yada sucsuz olmasi da önemli degil.
Olaylarin giden bir sonucu var, ve bu olaylar o dönem basladi ve verilen kararlar belirli bir zehirlenmeye yol acti.

James o dönemki sneijderden su an en az 2 belkide 3 gömlek daha iyi oyuncu oldugu icin ona göre de piyasasi var.

Ezbere bir başka yorum daha mesela

Sneijder bize geldiği sezon sakattı yarım devre ve Inter de küçülmek için elden çıkarma gayretindeydi.

Ondan önceki iki sezonla James'in iki sezonunu kıyasla bakalım nasıl bir tablo çıkıyor

Bak insaflı olarak 2 diyorum zira 3 desem aradaki farkın anormal olacağını biliyorum

Ezbere bir başka yorum daha mesela

Sneijder bize geldiği sezon sakattı yarım devre ve Inter de küçülmek için elden çıakrma gayretindeydi.

Ondan önceki iki sezonla James'in iki sezonunu kıyasla bakalım nasıl bir tablo çıkıyor

Bak insaflı olarak 2 diyorum zira 3 desem aradaki farkın anormal olacağını biliyorum

Sen iki sezon öncesindeki oyuncuyu almiyorsun. Su anki oyuncuyu aliyorsun. 7 Milyon avro komik. Hic bir üst düzey oyuncuyu alamazsin o
paraya. Hele ki James´i. Sneijder piyasalarin artik sildigi bitik bir oyuncuydu, üst düzey hic bir takimda oynayamazdi. Talipleri de ona göre yoktu. Bir takimin üst düzey seviyede olan bir oyuncuyu "elinden cikarmak zorunda" olmasi, hele 7 milyon avro gibi bir rakama, gerceklik payi olmayan bir durumdur.

James´de, Sneijder scoutlanacak adam degil, ikisi de göz önünde olan oyuncular. Avrupa piyasasinda profesyonel calisan insanlar heralde mal degil, birine 7 vermezken, digerine ise devasa bir fiat bicsin. Bayern 40 milyonluk opsiyonu, James kalmak istemedigi icin cekmemis. James üst düzey takimlarda, üst düzey performans verebilecegi ön görüldügü icin yüksek piyasasi var. Sneijder kiyasi evet gercekten komik. Cünkü sneijderin o performansi veremeyecegi öngörüldügü icin kimse almadi.
Gerceklere dönmenizi tavsiye ederim.

rodrigezle sneijderin kıyaslandığını ilk defa bu forumda gördüm. burası çok duygusal bir ortam.

rodrigez her anlamda sneijderden çok daha üst düzey bir oyuncu. piyasa olarak sneijderin 2 katı üstün, performans olarak da 2 katı üstün. real madridde sneijderden 2 kat daha fazla maça çıkmış buna rağmen 2 kat daha skorer bir oyuncu.

düşüş döneminde dahi olsa sneijderin en parlak döneminden daha iyi. burdakiler şimdi böyle konuşuyor. gerçekten transferi mümkün olacak olsa eminim ki forumun %99'u rodrigezi tercih edecektir. zaten makul olanda böyledir.

tüm bunlara rağmen sneijder önemli bir yıldız, ama rodeigez ile kıyaslaması bile komik. arada bi kaç gömlek fark var

Siz futbolu 2015'te mi izlemeye başladınız nasıl James iki gömlek üstün oyuncu

Hayatında bir kere bile Sneijder seviyesinde olmamış bir adamdan bahsediyoruz

James harika bir oyuncu gelse şu an en çok sevinenlerden olurum da bazı arkadaşların futbol tarihi, futbolcu kariyerleri konusunu baştan sonra yeniden okumaları lazım

rodrigezle sneijderin kıyaslandığını ilk defa bu forumda gördüm. burası çok duygusal bir ortam.

rodrigez her anlamda sneijderden çok daha üst düzey bir oyuncu. piyasa olarak sneijderin 2 katı üstün, performans olarak da 2 katı üstün. real madridde sneijderden 2 kat daha fazla maça çıkmış buna rağmen 2 kat daha skorer bir oyuncu.

düşüş döneminde dahi olsa sneijderin en parlak döneminden daha iyi. burdakiler şimdi böyle konuşuyor. gerçekten transferi mümkün olacak olsa eminim ki forumun %99'u rodrigezi tercih edecektir. zaten makul olanda böyledir.

tüm bunlara rağmen sneijder önemli bir yıldız, ama rodeigez ile kıyaslaması bile komik. arada bi kaç gömlek fark var
Bu konu hakkinda bir konu acip hangi yonlerden 2 kat ustun oldugunu aciklar misiniz?

Her anlamda demissiniz onun icin diyorum boyle bir sey imkansiz bence. Iddia tarafi olarak bir konuyla bizi onore ederek foruma bir katkida bulunursaniz zevkle okuma ve dusuncelerimi o konuda beyan etme eyleminde bulunurum. Degerli bir husus.

Bu konu hakkinda bir konu acip hangi yonlerden 2 kat ustun oldugunu aciklar misiniz?

Her anlamda demissiniz onun icin diyorum boyle bir sey imkansiz bence. Iddia tarafi olarak bir konuyla bizi onore ederek foruma bir katkida bulunursaniz zevkle okuma ve dusuncelerimi o konuda beyan etme eyleminde bulunurum. Degerli bir husus.
siz sneijderin rodrigezden neye dayanarak üstün olduğunu açıkladınız mı da benden bunu bekliyorsunuz. şu lafı avrupada herhangi bi futbol severe söyleyin gülerler adama. tamam burası taraftar forumu çok fazla objektif olunmasını bekleyemeyiz ama bu kadarı da fazla

siz sneijderin rodrigezden neye dayanarak üstün olduğunu açıkladınız mı da benden bunu bekliyorsunuz. şu lafı avrupada herhangi bi futbol severe söyleyin gülerler adama. tamam burası taraftar forumu çok fazla objektif olunmasını bekleyemeyiz ama bu kadarı da fazla

Hani fırsat olsa Rusya'dan İtalya'ya geçtiğimde sizi davet etsem de insanlara beraber sorsak hangisi kariyer olarak daha büyük diye beraber görsek.

İtalya tarafsız olmaz derseniz de İsviçre, Almanya, Belçika filan da olur.

O zaman görürüz neye güleceklerini

Hani fırsat olsa Rusya'dan İtalya'ya geçtiğimde sizi davet etsem de insanlara beraber sorsak hangisi kariyer olarak daha büyük diye beraber görsek.

İtalya tarafsız olmaz derseniz de İsviçre, Almanya, Belçika filan da olur.

O zaman görürüz neye güleceklerini

hani desenki sneijder oyun içinde daha faydalı fln belki kişiye göre değişir derdim.

kariyerden girdin daha komik oldu. kariyerleri ikisinin de ortada. tartışmaya lüzum dahi görmem. kupa mı oynadığı takım mı istatistik mi? hepsinde rodrigez döver.

sneijder rodrigezden iyi deme ihtimali yüksek olan sadece hollandadaki ajax taraftarları olabilir.

kariyer diyorsun ama kariyer olarak rodrigez döver sneijderi

hani desenki sneijder oyun içinde daha faydalı fln belki kişiye göre değişir derdim.

kariyerden girdin daha komik oldu. kariyerleri ikisinin de ortada. tartışmaya lüzum dahi görmem. kupa mı oynadığı takım mı istatistik mi? hepsinde rodrigez döver.

sneijder rodrigezden iyi deme ihtimali yüksek olan sadece hollandadaki ajax taraftarları olabilir.

kariyer diyorsun ama kariyer olarak rodrigez döver sneijderi

Kariyerde kastım oyuncunun kendi büyüklüğü

Oynadığı takımın daha çok kupa alması değil tabiki

Sneijder Inter ve Hollanda'nın zirveye çıkmasının başrolü idi James ise o takımların bir parçası

Sneijderin o dönemki büyüklüğü bugünün Modrici ayarındadır

Hagi ve Emre gibi mesela

James hiç bir zaman bu kadar büyük rolde olmadı

Sakin ol sampiyon ben bir sey iddia etmedim

Avrupayi kafanda cok buyutme onu gec zaten

Sen her anlamda daha iyi oldugunu iddia ettin ben de her anlamda olmasi imkansiz dedim, sen bunu git cibutide soyle yine gulerler

Yaw su sneijderden her anlamda iyi olan topcunun her anlamini aciklasa da ogrensek cidden merak ediyorum, buyuk sozler edip sonra neden boyle dusunuyorsun kanitla dediginde lafi dolandirmak kolay geliyor millete. Ezbere konusmak ne kolay

Üst Alt