GSC Portal - Abdurrahim Albayrak’tan Kritik Sneijder Açıklaması! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Abdurrahim Albayrak’tan Kritik Sneijder Açıklaması!

Sakin ol sampiyon ben bir sey iddia etmedim

Avrupayi kafanda cok buyutme onu gec zaten

Sen her anlamda daha iyi oldugunu iddia ettin ben de her anlamda olmasi imkansiz dedim, sen bunu git cibutide soyle yine gulerler

yani bu da daha değişik bi görüş ama katılmıyorum tabi.
insanlar için bir unsur çok fazla bir şey ifade edebilirken başkası için aynı şeyleri hissettirmez. sneijder ile iyi şeyler yaşadık. fener maçı, juventus maçı, fener ağlama olayları falan tabi arada duygusal bağ var ve gerçekleri görmemizi engelliyor bir nebze de olsa bu toprakların insanları son derece duygusal.

sıradan bir futbol sever için sneijder bu hisleri uyandırmıyor, o yüzden rodriguezin daha efektif ve kaliteli olduğu fikrini benimsemeleri yerinde olacaktır

yani bu da daha değişik bi görüş ama katılmıyorum tabi.
insanlar için bir unsur çok fazla bir şey ifade edebilirken başkası için aynı şeyleri hissettirmez. sneijder ile iyi şeyler yaşadık. fener maçı, juventus maçı, fener ağlama olayları falan tabi arada duygusal bağ var ve gerçekleri görmemizi engelliyor bir nebze de olsa bu toprakların insanları son derece duygusal.

sıradan bir futbol sever için sneijder bu hisleri uyandırmıyor, o yüzden rodriguezin daha efektif ve kaliteli olduğu fikrini benimsemeleri yerinde olacaktır

Sıradan futbol severler kim?

Duygusallıkla da uzaktan yakından alakası yok dediğimin.

Futbola ilgileri 2014 dk sonrası başlayanlarsa olabilir tabi.

2010 yılındaki Sneijder seviyesinin ne olduğunu biliyor musunuz mesela?

Yaw su sneijderden her anlamda iyi olan topcunun her anlamini aciklasa da ogrensek cidden merak ediyorum, buyuk sozler edip sonra neden boyle dusunuyorsun kanitla dediginde lafi dolandirmak kolay geliyor millete. Ezbere konusmak ne kolay

her anlamda derken, sivil hayatı kastetmedim sakin ol. her anlam deyince iyi araba sürer iyi sex yapar gibi bir şey kastetmediği mi anlayabileceğini düşünmüştüm ama burası gsc yanılmışım

sahada futbol anlamında sneijderden daha fazla katkısı var, daha skorer daha teknik daha hızlı daha efektif ve çift yönlü oyun görüşü çok daha üst düzey vs gibi futbol terimleri olarak her anlamda daha üst düzey.

aklına başka bişry gelmesin futbol yani :d

yav arada yaş farkı var. aynı yalta değiller. tabiki rodrigez sneijderden daha sonra piyasaya çıktı. napsın adam da sneijderden sonra doğmuş.

elinizden gelse sneijder daha önce doğdu diye öveceksiniz

sıradan futbol sever işte. Galatasaraylı ve ajaxlı olmayan herhangi bir futbol sever. bunu da mı açıklayım yani ayrı ayrı

her anlamda derken, sivil hayatı kastetmedim sakin ol. her anlam deyince iyi araba sürer iyi sex yapar gibi bir şey kastetmediği mi anlayabileceğini düşünmüştüm ama burası gsc yanılmışım

sahada futbol anlamında sneijderden daha fazla katkısı var, daha skorer daha teknik daha hızlı daha efektif ve çift yönlü oyun görüşü çok daha üst düzey vs gibi futbol terimleri olarak her anlamda daha üst düzey.

aklına başka bişry gelmesin futbol yani :d
Akli baska yerde olan sensin sanki

Iddia ettigin sey cok yanlis, futbolcunun ne oldugunu bilen herif boyle keskin cikarimlar yapmaz.

Akli baska yerde olan sensin sanki

Iddia ettigin sey cok yanlis, futbolcunun ne oldugunu bilen herif boyle keskin cikarimlar yapmaz.
keskin değil, sneijder kötü rodriguez iyi demiyorum

sneijder önemli yıldız ama rodriguez 2 gömlek üstün diyorum. kaldıli bu bir fikirdir. katılmadınız bitti, saldırmaya lüzum yok karşı bi fikre.

yani burds keskin bir çıkarım değil, kişisel bir gözlem var. messi drogbadan 2 gömlek üstün çıkarımı da böyledir. chelsea taraftarına göre ise drogba messiden daha iyi olabilir, orası beni pek ilgilendirmez

Üst Alt