Abimm..! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abimm..!

Cevap: Abimm..! | 4 Aralıkta sinemalarda!

Yakında reklam banner 'ı GSCimbom 'da olacak.

Bu bizim ilk sinema reklamı yayınımız olacak. Filme üyemizin büyük çoğunluğunu izletebiliriz diye umuyorum.

mustafa üstündağ ve levent üzümcü ile yazın marmaris migros'ta karşılaşmıştım ve ikisiyle de resim çektirme fırsatı bulmuştum :) filmlerine de mutlaka gitmek istiyorum.

Selen Seyven için gidilir bu filme :ka19:

Tabi Mustafa Üstündağ ve Levent Üzümcü'yüde ayrı bir kenara koymak gerekir.

Bu akşam Medya Kralı'ndayız kaçırmayın..

Levent Üzümcü çok iyiydi ya, zaten beğeniyordum adamı birde o sıcakkanlı tavırlar ile yeri geldiğinde ciddileşen durumu çok hoşuma gitti. Telefonda arayıp aklı sıra laf sokma durumunda olan kadınada güzel giydirdi.

Film içinde fragmanı hoşuma gitti, cast olarakta tatminkar. Birde biraz yada belkide abartı şekilde ne dozda olduğunu bilmiyorum "Rain Man" durumu var gibi duruyo filmde ama gitmeyi düşünüyorum yinede. Umarım güzel bir film olmuştur.

Filmdeki Rain Man benzerliğinin olmadığını filme gidip , izleyince anlayacaksınız. Bir Rain Man'dir sürdü gidiyor. :D Aslında reklamda oluyor hani.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyosun :D Hikaye çok benzer ya o yüzden dedim ki zaten filme gitmeden bilinmez belki sadece bir esinlenme olmuşta olabilir, görecez artık.

Ya su film bir ciksa da, anasayfada bana yapmacik yapmacik siritan Levent Uzumcu'yu gormesem artik.

Bir filmin uğrunda sarf edilen onca emeğe şahit ve bir kısmına da ortak olmak neticesinde insanların bu emeklerin karşılığında salondan mutlu

ayrıldıklarını görmek ne güzel şeymiş meğer...Şükrolsun :)

Üst Alt