ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 3-1 Galatasaray | M.S | 7 Nisan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 3-1 Galatasaray | M.S | 7 Nisan

Cevap: ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 2-1 Galatasaray | 7 Nisan | 4.Set

7-14 fark yedik.

final gider.

voleybolda yapilanma sart hem erkekler hemde bayanlarda 2.planda olmaktan biktim.

Cevap: ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 2-1 Galatasaray | 7 Nisan | 4.Set

bi kerede şu üst 3lüye karşı kazansak şaşarım:mad: Survivor akar belki ben izlemiyorum diye geriden gelirler seti alırlar üstüne final setinide alırlar.

14-7 öne gectiler. eger voleybolda skor olarak iddaa oynayabiliyorsak diger 3 takımla oynadıgımız maclarda 1-3 oynamak fena olmaz.

Teşekkürler Calderon tek başına en fazla bu kadar, sen Glinka'dan da Kim'den de Neslihan'dan da büyük oyuncusun.

Maç bitti sanırım. Burdan dönmesi zor.

Seneye ŞL olmasa bile çok iyi bir yapılanma, hem erkeklerde, hem kadınlarda şart.

maçı 3 sette kaybettik 9-4 öndeyken ikinci teknik molaya 16-13 geride girdik

7-14 fark yedik.

final gider.

voleybolda yapilanma sart hem erkekler hemde bayanlarda 2.planda olmaktan biktim.

erkekler fena degil. türkiye kupasında finale yükseldik.bir tane üst düzey yabancı transferi yeterli olur.ama bayanlarda üst düzey yabancı ve yerli olmak üzere 2 smacör lazım.bide arka oyuncu transferi lazım. neriman geliyorsa eger yanında gözde+yabancı smacörle iddaalı hala gelebiliriz.aksi takdirde ne 5inci oluruz nede ilk 3 e gireriz. 4. sırada kalırız yine.

İkinci bi adam akıllı smaçör alınmazsa boşuna kalmasın Calderon,boşa zamanı gitmesin bari karının.Tek başına nereye kadar ulan.Nasıl bir planlama yaptıysalar koca sezon Calderon mu sayıları alıcak

kalsın derken dediğin gibi deöek istedim

Kim gibi bir smaçör lazım yanına

İkinci bi adam akıllı smaçör alınmazsa boşuna kalmasın Calderon,boşa zamanı gitmesin bari karının.Tek başına nereye kadar ulan.Nasıl bir planlama yaptıysalar koca sezon Calderon mu sayıları alıcak

Neriman gelecek diyorlar. İyi bir liberoyla biz de iddialı oluruz. Ah bir de Nesli gelseydi.. Ah ulan Orkun ah. Sözleşmesi olan oyuncunun başka takıma transferi nasıl oluyor ? Bilen var mı ?

Neriman gelecek diyorlar. İyi bir liberoyla biz de iddialı oluruz. Ah bir de Nesli gelseydi.. Ah ulan Orkun ah. Sözleşmesi olan oyuncunun başka takıma transferi nasıl oluyor ? Bilen var mı ?

Aynı şekilde bonservisini almak lazım o da imkansız. Zaten önce oyuncuyu ikna etmek lazım ki Neslihan sözleşmesi bittiği halde gelmek istemedi.

Şu anda Neslihan'a değil, Gözde ya da Esra'ya ihtiyacımız var Neriman ve Calderon cepte.

Lİbero farkı bu maçta da belli etti kendini....

Helal olsun Gamze diyorum yine....

Ve gökçen bu maç çok kötüydü....

Ben olsam şu calderon'u gonderirdim...

Seneye hem erkekler hem bayanlar voleybolunda yapılanma olmalı ve tabi bayan baskette de ceyhun yollanmalı

Aynı şekilde bonservisini almak lazım o da imkansız. Zaten önce oyuncuyu ikna etmek lazım ki Neslihan sözleşmesi bittiği halde gelmek istemedi.

Şu anda Neslihan'a değil, Gözde ya da Esra'ya ihtiyacımız var Neriman ve Calderon cepte.

Nilüfer'deki Polen de iyi oyuncu. Sen bilirsin, liberoyla ilgili bir tasarrufumuz var mı ? Çok sırıttılar bu sezon liberolarımız.

Nilüfer'deki Polen de iyi oyuncu. Sen bilirsin, liberoyla ilgili bir tasarrufumuz var mı ? Çok sırıttılar bu sezon liberolarımız.

Polen yerine yedek pasör çaprazı olarak Seray'ı ya da Beşiktaşlı Yeliz'i tercih ederim Polen'in yerine.

Libero da değişiklik olacak ama kim bilmiyorum zaten doğru düzgün isim yok ama ligin en kötü liberosu bizde zaten.

Üst Alt