ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 3-1 Galatasaray | M.S | 7 Nisan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 3-1 Galatasaray | M.S | 7 Nisan

Cevap: ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 3-1 Galatasaray | M.S | 7 Nisan

fener 4. set 7-1 öndeydi,dedim bu ezikler finalde artık.Yarım saat önce öğrendim vakıfbankın maçı aldığını.

Şampiyonlar ligine gidiş yolu nasıl olur bilmiyorum ama vakıfbanktan bize gelecek çok oyuncu var.Yeterki bizde katılabilelim şampiyonlar ligine

Calderon------Yerli pasör-----Neriman

Selime-----Gülden------Bahar Toksoy

Mutlaka iyi bir pasör çaprazı bulmamız şart.çok iyi bir yabancı veya iyi bir yerli.Selime çok iyi sevis karşılıyor.Çok iyi bir alternatif

Takımdan rahat 5-6 kişi bizden :)

Gözde, Özge, Gizem, Melis, Güldeniz bildiklerim. Nilay Bjk'li. Songül, Ergül, Bahar hakkında da bilgim yok.

Cevap: ABVL Play-Off Yarı Final | Eczacıbaşı VitrA 3-1 Galatasaray | M.S | 7 Nisan

rakiplerimizden yerli transfer ypamassakbu branşta (bayanlar) işimiz cok zor mutlaka f5 eczacı ve vakıfbanktan yerli transfer yapmalıyız.

YERLİ Transferi

Neriman Özsoy (smaçör)

Gizem Güreşen (Vakıfbank) (Libero)

Bahar Toksoy( Vakıfbank) (Orta Oyuncu)

Özgenur Yurtdagülen(Yeşilyurt) (Orta Oyuncu)

Yabancı Transferi

Rosir Calderon Diaz -kontrat yeniledi (Smaçör)

Eleonora Lo Bianco -umarım kalır (Pasör)

Ekaterina Gamova (Dinamo Kazan/Pasör Çaprazı) -(imkansız gibi,FB'de oynadı ama teklif götürmeliyiz bence,eğer CL şansımız varsa)

YERLİ Transferi

Neriman Özsoy (smaçör)

Gizem Güreşen (Vakıfbank) (Libero)

Bahar Toksoy( Vakıfbank) (Orta Oyuncu)

Özgenur Yurtdagülen(Yeşilyurt) (Orta Oyuncu)

Yabancı Transferi

Rosir Calderon Diaz -kontrat yeniledi (Smaçör)

Eleonora Lo Bianco -umarım kalır (Pasör)

Ekaterina Gamova (Dinamo Kazan/Pasör Çaprazı) -(imkansız gibi,FB'de oynadı ama teklif götürmeliyiz bence,eğer CL şansımız varsa)

Takımda Calderon ve Neriman varken Gamova? Sahamıza düşen her servis sayı olur artık.

lan şurda calderona laf edecek kişiler görüyoruz:) bir smacörümüz calderon 70 Küsür topa vururken diger smacörümüz natalia 10 küsür topa vuruyorsa kimse calderona kızmayacak. ki manşet özürlü bu takımın icinde yine iyi sayılar alıyor bu kadın. calderona acıdım bu takımda. birde gamze gibi iyi bir pasörümüz oldu olacak. fundaya gelince şu kadını göndermeden önce konuşsunlar veleybolu bıraksın.

Bir başka Calderon'un yorulmasıyla verdiğimiz maç bu sene kaçıncı oldu acaba?

Belki de pozisyonunda dünyanın en iyi iki oyuncusu bizde ama işte geldiğimiz nokta ortada.Pasörü Lo Bianco olan takımın liberosu Funda olmaz.Kağıt üstünde bile saçma geliyor biz bir de bütün sene canlı izledik.:)

Belki de pozisyonunda dünyanın en iyi iki oyuncusu bizde ama işte geldiğimiz nokta ortada.Pasörü Lo Bianco olan takımın liberosu Funda olmaz.Kağıt üstünde bile saçma geliyor biz bir de bütün sene canlı izledik.:)

şu gizemi biz nasıl göndermişiz ben hic anlamadım. fener macında ceylan gibi sıcrıyordu kız. feneri bitiren kişi oldu. bizim funda daha manşet alamıyor ben ondan defanstan top cıkarmasını bekliyorum. daha cok beklerim.

şu gizemi biz nasıl göndermişiz ben hic anlamadım. fener macında ceylan gibi sıcrıyordu kız. feneri bitiren kişi oldu. bizim funda daha manşet alamıyor ben ondan defanstan top cıkarmasını bekliyorum. daha cok beklerim.

Gizem o sene bizde kiralıktı.Gülden'de Eczacıbaşı'nda kalıyor nasıl olacak bilmiyorum ama net iyi bir libero bulmak lazım.

Funda - Lo Bianco

Elif - Maja Poljak sezonun en güzel ikilileriydi. :asd:

Voleybolcu piyasası ne durumdadır maliyeti ne olur bilmiyorum ama acaba diyorum diğer yabancılarında Calderon kalitesinde olması çok mu zor ?

Eğer bu branşta da şuben varsa ve zirveyi hedefliyorsan rakiplerinle kıyasıya mücadele edeceksin. Üvey evlat muamelesi mi görüyorlar, yok sa gerçekten maddi açıdan büyük külfet olduğu için mi böyledir bilmiyorum.

Voleybolcu piyasası ne durumdadır maliyeti ne olur bilmiyorum ama acaba diyorum diğer yabancılarında Calderon kalitesinde olması çok mu zor ?

Eğer bu branşta da şuben varsa ve zirveyi hedefliyorsan rakiplerinle kıyasıya mücadele edeceksin. Üvey evlat muamelesi mi görüyorlar, yok sa gerçekten maddi açıdan büyük külfet olduğu için mi böyledir bilmiyorum.

Çok büyük bir mali külfet değil, hemen hemen vasat bir futbolcu bonservisi+maaşı kadar.

Universal bile toplam maaş olarak oyuncularına+staff'ına 5 milyon dolar veriyor. Düşünün yani.

Üst Alt