Acayip Hikayeler | Pazar | 00.00 | Star TV - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acayip Hikayeler | Pazar | 00.00 | Star TV

Cevap: Acayip Hikayeler | Cuma | 00.15 | Star TV

3.bölümden birsey anladiysam arap olayim, diger 2 bölüm süperdi ama 3.bölümden hicbirsey anlamadim..

Beyaz show konuklarinda is yok. hep sonradan izliyordum bu sefer canli izleyecegim.. Konu ve oyuncular kim 4. bolumde

4. Bölümde oynayan oyuncular: Irmak Ünal, Kaan Urgancıoğlu, Selen Domaç, Deniz Sürmeli, Rüçan Çalışkur.

Bölüm hikayesi ve karakterler:

KADRİYE

Alper’in eski sevgilisi olan Kadriye Alper’i unutamamıştır. Aslında ona kavuşmak ister ama bu aşkla mı yoksa intikamla mı olacaktır bilinmez. Hayatlar ilginç tesadüflerle kesiştiği bir vakit kimsenin denemeye cesaret bile edemeyeceği bir yöntemle Kadriye ya Alper’i yeniden elde edecek ya da tamamen kaybedecektir.

ALPER

Kadriye’nin eski sevgilisi Alper, Kadriye’den ayrılır ve başka bir sevgiliyle hayatına devam eder. Kadriye’nin markajından kurtulamayan Alper’i ilginç bir tecrübe beklemektedir. Bu enteresan tecrübeyle olaylar inanılmaz ve fantastik bir hale gelmekle kalmayıp, Alper’in yeni sevgilisi Gizem’i de şoka sokacaktır.

ZEHRA

Ay dolunay olduğu zaman Zehra’nın güçleri ortaya çıkmaktadır. Ancak dilekleri yerine getirebilme gücüne sahip olsada Zehra’nın da kontrol edemeyeceği şeyler vardır.

Merakla bekliyoruz :)

O karikatürize doktor ve hemşirenin final replikleri her bölümde aynı dimi? :)

STAR TV TR artık uzdudan izleniyor Almanyadaki arkadaşlarıma duyurulur. ŞL maçlarınıda artık izleriz

iyide filmde öyle bir rolde. ben herkesi öyle görmüyorum yanlışın var.

Ben görüyorum demedim. Öyle yapılıyor. Say say bitmez. Bir kadın Bir erkekteki dişlek yıllardır TV'de ne zaman açıldı saçıldı ahanda patladı:) Hollywood'da da böyle. Erkek jönler 70ne kadar kullanılır ancak kadınlar 40-45'nden sonra biter gider (büyük büyük büyük çoğunluğu).

Ben görüyorum demedim. Öyle yapılıyor. Say say bitmez. Bir kadın Bir erkekteki dişlek yıllardır TV'de ne zaman açıldı saçıldı ahanda patladı:) Hollywood'da da böyle. Erkek jönler 70ne kadar kullanılır ancak kadınlar 40-45'nden sonra biter gider (büyük büyük büyük çoğunluğu).

ha öyle desene reis. bana laf carpıyon sandım:D

Doğru aslında. Ben Demet Evgar'ı hep severdim bilirdim ama Banyo filminden sonra baya meşhur oldu.

Doğru aslında. Ben Demet Evgar'ı hep severdim bilirdim ama Banyo filminden sonra baya meşhur oldu.

Maalesef Özgür. Bende bunu üni 2.sınıfta bir arkadaşımdan aldığım fikir sonrası gözleyerek doğruladım. Kendisi yardımcı yönetmenlik yapıyor şuanda. Ve bu doğru. ABD piyasasıda böyle. Hala eski bir çok oyuncu para kazanır ve şöhret olurken (erkek) kadın 1-2 isimi geçmez. Julia Roberts vs. Onların da hep çıkışı soyunarak vs...:) Son furya kadınlarda se-ks tapeleri işte malum:) Burda da durum aynı. Ben üni okumadan önce bu kız bir dizide oynuyordu ortalıkta yoktu o gün bugündür doğru düzgün. Geçen sene sanırım 1-2 filmde oynadı orda da ****** şimdi de:)

Bu arada diziye dönersek kız bez bebekle sevişiyor :asd:

Ama geçen seferki diziyi birazcık kısatlmaları fikrimde ısrarcıyım, süreyi doldurmak için bazı sahneleri uzatıyorlar gereksiz sanki.

bezbebege bak lan. neler yapıyor keşke benimde öyle bir bezbebegim olsa

Bu arada diziye dönersek kız bez bebekle sevişiyor :asd:

Ama geçen seferki diziyi birazcık kısatlmaları fikrimde ısrarcıyım, süreyi doldurmak için bazı sahneleri uzatıyorlar gereksiz sanki.

Tam bunu yazmak için girmiştim. Diziyi buradan fark ettim pek aram iyi değil Türk Dizi ve TV'si ile. Okan'ı izler yatarım genelde. Bakayım dedim ben beğenmedim. Ancak şuana kadar. Ve acayip zorlama senaryo:)

Tam bunu yazmak için girmiştim. Diziyi buradan fark ettim pek aram iyi değil Türk Dizi ve TV'si ile. Okan'ı izler yatarım genelde. Bakayım dedim ben beğenmedim. Ancak şuana kadar. Ve acayip zorlama senaryo:)

Ya iki sayfa veya tek sayfalık çizim öyküler bunlar gerçekte, ekrana yansıtınca tabii uzat uzat tadı kaçıyor. Yine de sonunu beklemek lazım :)

edit: bitti mi lan..ilk 3 bölümü de övmüştüm ama bu olmamış.

Üst Alt