Acil Başkan Aranıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acil Başkan Aranıyor!

bL320d.png

Abdulrahim Albayrak kulüpte abilikten başka bir göreve getirilmemeli. Sabri'ye Mariano'dan iyi diyen adam başkanlık koltuğundan olabildiğince uzak olsun.

Galatasaray baskani olacak adam tuzugu biliyor ve alti ay kala hazirligi bitmis olmalidir. Eger baskin secim oldu diye bahane uretecekler ise benim gozumde dursundan farklari da olmayacak. Mutlaka bir iki cesur cikacaktir cikmalidir.cikmiyorlarsa elestirmesinler haklari olmayacak zira

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dursun tekrar secilirse Galatasaray enkaz haline gelir. Derbi kazanamama suremiz 6 yila cikar, sampiyonluk sayisi hala 20 olur, borcu en yuksek olan kulup olur elde de ne Riva kalir ne florya ne otel ne bisey !!

Osman Altunterimin dedigi gibi ha Mayis , ha Ocak !!

Kurtarin Galatasarayi dursun capsizinin elinden ya da sonsuza dek susun, bos bos muhalefet yapmayin !

Vicdani olan , Galatasarayli olan koca kulubu dursun cibiliyetsizine birakmaz !

Son düzenleme:
Muharrem Yılmaz iyi olurdu aslında, Sütaş'ın sahibi. Ali Sabancı'nın bu görev için hazırlıklı olduğunu sanmıyorum. Henüz onun boyunu aşar. Belki 5 sene sonra. Adnan Öztürk geçen seçimde aday olup sonra kulak sorununu bahane etti, bir de baktık ki sonradan diğer aday Turgay'ın listesine girmiş. Böyle dönek ve tutarsız bir adama da güven olmaz. Ali Dürüst de iyi giderdi ama onun da 2. adam olma gibi bir huyu var. Hiç liderlik yapabilecek izlenim uyandırmadı bugüne kadar, belki de başkanlık planım yok açıklamaları yüzündendir bilemiyorum. Elitlik, imaj kaygınız yoksa Abdurrahim Albayrak'ı da kabul edebiliriz ama o da bugüne kadar saha adamıydı, görev adamıydı, baş pozisyonda ne yapar çekincelerimiz mevcut. Aysalcı kanadın adayı kim merak ediyorum, Cemal Ozgorkey olabilir.

Abdurrahimin 10-15 gün önce bir tv kanalında yabancı sınırı ve selçuk sabri gibi yerli futbolcular hakkında söylediklerinden sonra bu kulubün sosyal tesislerine bile almamak lazım. Bulun okuyun, ibretlik.

Bence artik dursun ustune duseni yapti , gec de olsa secim karari almak istifa etmek demektir

istifa ettikten sonra kimse aday olup olmamasina karisamaz , ondan iyi yonetecegini dusunen varsa cikar baskan olur

dursun secilirse basarilarindan basarisizliklarindan degil , alternatifsizlikten secilecek

Bence artik dursun ustune duseni yapti , gec de olsa secim karari almak istifa etmek demektir

istifa ettikten sonra kimse aday olup olmamasina karisamaz , ondan iyi yonetecegini dusunen varsa cikar baskan olur

dursun secilirse basarilarindan basarisizliklarindan degil , alternatifsizlikten secilecek

O da GS genel kurulunun çapsızlığı ve iflası olacak.

Çünkü çemişkezeksporun bile herzaman dursundan daha iyi başkan alternatifi vardir.

diyelim ki dursun tekrar seçildi ve terimi getirmeme gibi bi hata yaptı mayısta şampiyonluk gelmezse haziranda o koltukta oturamaz geçin bu 3 yıl işlerini kimse dursunu 3 yıl oturtmaz artık o koltukta, 1500 imza 2500 olur. ayrıca şuanki taraftar baskısının kat kat daha yükseğini yaşar burası fenerbahçe değil koltuğu tapulayamaz kimse

diyelimki dursun tekrar seçildi ve terimi getirmeme gibi bi hata yaptı mayısta şampiyonluk gelmezse haziranda o koltukta oturamaz geçin bu 3 yıl işlerini kimse dursunu 3 yıl oturtmaz artık o koltukta o 1500 imza 2500 olur. ayrıca şuanki taraftar baskısının kat kat daha yükseğini yaşar burası fenerbahçe değil koltuğu tapulayamaz kimse

hukuken hic bir sey yapilamaz (bahsettigin imza konusu haric) ve 3 sene orada oturur , 2021 ocak a hazirlanalim yavastan fikrindeyim , dost aci soyler

Sinan Bey, Avcı denen adamı boşverin de Adnan Öztürk'ü konuşalım. Ne dersin? Ciddi bir rakip olur Dursun Özbek'i alt edip ocakta başkan olabilir mi? Bugün başkan adayı olacağı dedikoduları ayyuka çıktı.

Sinan Bey, Avcı denen adamı boşverin de Adnan Öztürk'ü konuşalım. Ne dersin? Ciddi bir rakip olur Dursun Özbek'i alt edip ocakta başkan olabilir mi? Bugün başkan adayı olacağı dedikoduları ayyuka çıktı.

Demin de dedigim gibi, plan ve programini 2021 ocak icin simdiden hazirlayan bir baskan adayina ihtiyac var

1 ay sonra dursun 3 seneligine secilecek , belki kendi inisiyatifi ile mayista secimi yenileyebilir ve yine adaysizliktan secilir

bu yuzden yeni adaylarin daha simdiden 2021 e hazirlanmasi lazim

Demin de dedigim gibi, plan ve programini 2021 ocak icin simdiden hazirlayan bir baskan adayina ihtiyac var

1 ay sonra dursun 3 seneligine secilecek , belki kendi inisiyatifi ile mayista secimi yenileyebilir ve yine adaysizliktan secilir

bu yuzden yeni adaylarin daha simdiden 2021 e hazirlanmasi lazim

Bende öyle düşünüyorum. Bu seçimden kadrosu yenilenen bir ekiple Dursun Özbek&Fatih Terim işbirliği ortaya çıkacaktır. Dursun Özbek'in başkan olduğu yere Terim gelmez diyenlere şaşırıyorum. Nedir argümanları bilmiyorum. Bence gayet de gelebilir.

Üst Alt