Acil Önlem Planı İstişare Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acil Önlem Planı İstişare Başlığı

Ulan Abdurrahime köylü diyenler burada mı? O dönemlerimizde muhalefet olan taraftarlar kimse çıksın.Bi tüküreyim suratlarına.:mad:

Radikal kararlar alınmadığı sürece bu kulüp 1 adım ileri 3 adım geri gider ancak her zaman.

1000 tane üye toplanıyor kulübün geleceği hakkında karar veriyor.

12 bin mi ne üye var sayı daha az ya da yüksek olabilir tam emin değilim ama bu üyelerin 10 da biri anca toplanıyor Galatasarayın belki de tarihinin en önemli oylamasında (Riva).

İşi gücü olan olabilir ama bu yüzden hafta sonu yapılıyor zaten bu kongreler. Böyle önemli bir husus hakkında bu kadar az kişinin karar vermesi bir utanç tablosu.

Muthis bir video . Futbol bir urundur ,aynen kola gibi , aynen sinema gibi , aynen restoranda yemek gibi ya da bir konsere gitmek gibi . Buna farkli ve asiri anlamlar yuklemek bana oldum olasi manasiz gelmistir

Ki bunu 18 senelik kombine , bi fiil spor yapmis ve hakkaten baymadan oturup mac izleyebilen biri olarak soyluyorum.

Durulacak nokta burasi . Eger bu sekilde olmasa zaten seyirci , kongre , yonetim ,teknik ekip gibi farkli isimlendirmelere gerek duyulmazdi

Seyirci ya da taraftar dedigin kendisine sunulan urunu begenip alip buna para harcamak ,zaman harcamak konusunda akli celinmeye calisilan kisidir , ama bizde malesef seyirci yonetici , seyirci oyuncu , seyirci teknik direktor gibi bir kendi haddini bilmemek var

Denklem basit aslinda ,bu is sana zulse , keyif vermiyor moral bozuyorsa , parani bosa harcattigini hissediyorsan , o zaman bu urunu almayacaksin

Resmen kirik sandalyeli , yirtik perdeli , 20 sene onceki filmleri israrla sunan bir sinema salonuna kizip ama inatla da oraya bilet alip gitmeye benziyor bazen yaptiklarimiz ..

Muthis bir video . Futbol bir urundur ,aynen kola gibi , aynen sinema gibi , aynen restoranda yemek gibi ya da bir konsere gitmek gibi . Buna farkli ve asiri anlamlar yuklemek bana oldum olasi manasiz gelmistir

Ki bunu 18 senelik kombine , bi fiil spor yapmis ve hakkaten baymadan oturup mac izleyebilen biri olarak soyluyorum.

Durulacak nokta burasi . Eger bu sekilde olmasa zaten seyirci , kongre , yonetim ,teknik ekip gibi farkli isimlendirmelere gerek duyulmazdi

Seyirci ya da taraftar dedigin kendisine sunulan urunu begenip alip buna para harcamak ,zaman harcamak konusunda akli celinmeye calisilan kisidir , ama bizde malesef seyirci yonetici , seyirci oyuncu , seyirci teknik direktor gibi bir kendi haddini bilmemek var

Denklem basit aslinda ,bu is sana zulse , keyif vermiyor moral bozuyorsa , parani bosa harcattigini hissediyorsan , o zaman bu urunu almayacaksin

Resmen kirik sandalyeli , yirtik perdeli , 20 sene onceki filmleri israrla sunan bir sinema salonuna kizip ama inatla da oraya bilet alip gitmeye benziyor bazen yaptiklarimiz ..
Koca koca adamlar takimi yonetemiyo , mali kongrelerde sosyetik adamlar el kaldiriyo. Bize nee

İlk başta JoR yerine gerçekten Galatasaray ruhunu taşıyan biri şart oğlu şart Ft gelebilir Hasan Şaş gelebilir dediğiniz gibi
Kesinlikle uA denen paralı askerlerden kurtulmamız lazım Alpaslan Dikmen ruhunda taraftar oluşumu şart
Dursun&Ekibine karşı Divan Kurulu&Genel Kurul elele verip kuyusunu kazmaları gerekiyor Riva&Florya satışı gerçekleşmeden
Yöneticilerin Taraftarın Futbolcunun Teknik ekibin inanıp bir silkilmesi ulan biz bu ülkenin en büyüğü Galatasaray'ız demesi yarışı sonuna kadar götürmemiz gerekiyor

Birseyler olurmu bilemiyorum ama sosyal medyadan tepkiler cogalmaya basladi ve haber konulari oluyor internet spor sayfalarinda. Bu boyle devam ederse belki secim karari alinabilir. Bazi kongre uyeleri de bu yonetimi twitter hesaplarindan elestiriyor. Ama bu sadece sosyal medya uzeri degil stadda da olmali. Artik gormeliler bu taraftarin mutsuzlugunu.

Üst Alt