Acil Önlem Planı İstişare Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acil Önlem Planı İstişare Başlığı

Tamam ihtiyac var noktasina katilmiyorum demedim ama mekanizma yok , yani hayal edilenlerin vucut bulabilmesi icin bir muhattap olmasi lazim cunku karar organi veya erk i diyim , yonetimler ..

Ben de diyorum ki GS kongresi dedigin gibi kapali bir topluluk , 2 gun sonra bir uye kalkip "sinan bilgin" taraftar forumunda yazi yaziyor diye cikarilmami filan bile istese sasirmam ,abartiyorum ama boyle

istemiyor abi adamlar sizi iste , macina gelir , parasini harcar veya harcamaz izlemez , ama bize karisamaz , yoneten biziz diyorlar ..

benim sozlerime bosuna sinirleniyorsunuz aslinda , cunku ben aksam bu forumdayim ertesi gun divan toplantisinda , ogleyin bu forumda aksam bir kapali toplantida ..

o yuzden masanin iki tarafindaki insanlarin da bakisini ,mantalitesini biliyorum .. size de usuluyle iletiyorum

Tamam adamlar kulübü mastürbasyon aracı olarak görüyor anladık ama dediğim de zaten gerekirse maça hiç gidilmeme, store'dan hiç bir ürün almama tarzı bir oluşumla bu hastalıklı kafaya bir patron kimmiş hatırlayın uyarısı yapılmalı.

2. 3. lige düşmüş bir Galatasaray ile ego tatmini yapmaya devam ederler o zaman herhalde. Bu sadece futbol özelinde değil, ülke için de bence kritik şu günlerde. Halkın kendine her dayatılana evet dememesi gerektiğini hatırlamak adına.

Jor kovulup ayni gün Türk teknik adam ile yarim sezon anlasmaliyiz. Sene sonu da Terim gelir.

Aksi iddia edilmez.
Bu türk td yerine Tudor da olur Daum da olur Zico da olur Mancini de olur.

Tamam adamlar kulübü mastürbasyon aracı olarak görüyor anladık ama dediğim de zaten gerekirse maça hiç gidilmeme, store'dan hiç bir ürün almama tarzı bir oluşumla bu hastalıklı kafaya bir patron kimmiş hatırlayın uyarısı yapılmalı.

2. 3. lige düşmüş bir Galatasaray ile ego tatmini yapmaya devam ederler o zaman herhalde. Bu sadece futbol özelinde değil, ülke için de bence kritik şu günlerde. Halkın kendine her dayatılana evet dememesi gerektiğini hatırlamak adına.

Bence su sekilde yapalim , madem gecmiste bunlar denendi sonuc alinmadi sozumu kaale almiyorsunuz , 22 ocak 2017 de bu girisimi not edip ileride sag kaldikca birbirimize hatirlatalim , benim iddiam gram etkisi olmayacagi yonunde , siz ise sonuc verir diyorsunuz

gorecegiz .

Bence su sekilde yapalim , madem gecmiste bunlar denendi sonuc alinmadi sozumu kaale almiyorsunuz , 22 ocak 2017 de bu girisimi not edip ileride sag kaldikca birbirimize hatirlatalim , benim iddiam gram etkisi olmayacagi yonunde , siz ise sonuc verir diyorsunuz

gorecegiz .

Plansız biçimde başı buyruk yapılan eylemler aptallıktan başka bir şey değil. Zamanını kollayıp, örgütlenip, önce tribünde UA'ya alternatif olabilecek bir grup kurup sonra daçıkar dögüne alet olmadan kontrol mekanizması olacak bir unsur olmak şart.

O zaman kaale almazlarsa bu dediklerimi gerçekleştirecek bir güç ortaya çıkacaktır.

O kaale alınmadı dediğiniz bütün protestolar zaten bugün sucuk ekmek yiyen UA ve fraksiyonları tarafından yine kongre üyelerinden bir grubun dayatması ile yapıldı. Uyuşuk kitle harekete geçerse olur.

ua ya davranis bicimleri yonetimin en istedigi sey zaten . maddi destek vermeseler bile yuzlerine gulmeleri yeterli .. bu butun taraftar gruplari icin gecerli cunku ua nin ust adamlari da "aa yoneticiler bizle gorusuyor, muhattap aliyor" diye bunu bir hazine gorup haliyle elestiriden uzak duruyorlar

yazdiklari elestirileri bile yonetim kaleme aliyor olabilir .. ama bu baska bir grup da kurulsa ayni olacaktir . dedigim o .. gfb azize tonla gider yapti , ne degisti allah askina ?

Gaz verme yontemini dogru bulmuyorum cunku o 'gaz' ile hirslanip daha iyi oynayacak bir oyuncu grubu yok bana gore. Cogu ruhsuz artik son maclarini oynuyor desem daha dogru olur. JOR'dan bende memnun degilim ama suanda kim iyi bir alternatif olur dersen cevap veremiyorum.

Asil en buyuk problem Dursun Ozbek, o gitmedigi surece her sezonumuz boyle gececek. Asil ondan nasil kurtuluruz onu dusunmek gerek.

Ayrica yeni bir taraftar grubu olusturmak aslinda zor olmamasi gerek ama uA ve diger yanci taraftarlar bunlari engellemeye calisir. Hatta yoneticiler bile bu isin icine girer. Hepsi menfaatci cunku.

uA çok güçlü. Fenerde durum farklı mesela. Eskiden gfb çok güçlüydü ama Azizle ters düşünce Anadolu gfb diye grup çıktı. Biatçı bir grup. Daha 5-6 tane grupları var.

Biat etmeden güçlenmen çok zor. Her ilde temsilcilik açman gerekiyor. Kendi yağında kavrulamazsın.

Diger basligini faydali ve guzel bulmustum ama bu baslik biraz bos . Hep konusulan seyler , bir sey cikmaz , dun anlattim size , GS camiasinda yonetimler ve kongre , seyircilerin hassasiyetlerini , santajlarini vs kaale almaz

Bu 20 sene once ilk bu islerle ugrasmaya basladigimda da boyleydi , hep de boyle olacak , biz kapali bir topluluguz . Goruyorsunuz iste , surada 1 tane bilemedin 2 tane kongre uyesi var , UA forum da boyleydi , koskoca 13 bin kisilik topluluktan GS ile ilgili en bastaki 2 forumda 1-2 uye anca cikiyor

Cunku uyeler sosyal medyadaki konusmalarini bile disaridaki normal taraftari kapsayacak sekilde yapmak istemezler

Size boyle bilgi veriyorum ,halen daha kalkip sosyal medya ,ses getirecek eylem vs diyorsunuz . Ise yaramaz .

uyelerin 90% PC'nin nasil calistigini bilmiyor, yaslilar evinden gelip oy atiyor.

Bastonlu liselileri emekliye ayirmak lagzim
Dursun ve ekibini sutlamak lagzim
Jor ve ekibini (alt yapiya) sutlamak lagzim

Muslera
Garry
Bruma
Ahmet
Serdar
Sneijder
Carole
Linnes
Tolga

Disindaki herkesi sutlayip kadroyu sil bastan yapmali... Su saydigim oyunculardan sadece Muslera ve Sneijder i (sezon sonuna kadar) ilk 11 oyuncusu olarak gormeli ve gerisini iyi birer yedek... Ona gore transfer yapmali yani, bunlardan 1-2 tik uzerine cikarip rekabet ortamini yaratmak lagzim...

Lescuk
Sabri
Sneijder (sezon sonunda)
Balta ya jubile teklif etmek lagzim... Kabul ettiler ettiler etmediler kulup bulsunlar...

Son düzenleme:
Sampiyonlar liginde basarili olabilmek icinde bunlari yapmali...

Yedek kaleci (Harun Tekin, Onur Kivrak, Karcemarskas ve Babacan seviyesinde)

1 Sagbek
1 Solbek (Kolarov ayarinda olsun hem sag hem solbek ama yas olarak max 26 olsun)

2 Stoper (Hugo ve bir tane uzun tecrubeli lider bi stoper... Pepe olabilir, Pique olabilir... Bu tip olsun)

1 Sag kanat 1 Sol kanat (biri max 26 yasinda digeri max 28 yasinda olabilir)

2 Tane B2B (genc adam yiyen, dikine gidebilen cinsinden, zenci olsa iyi olur... Ofori olabilir mesela, yanina 1 tane daha 26 yas alti olsun)

2 Forvet oyuncusu (kendilerini kanitlamis... Biri Dzeko olursa digeri boyle araya kosu yapan. Ayaklarina hakim, bire birde oyuncu gecen tipte max 28 yasinda olsun)

Bunlari yaparsan anca basarili olursun sampiyonlar liginde...

Not: Kanatlar icin aklima oyuncu gelmedi... Siz doldurursunuz artik
1550991_Galatasaray_SK.jpg

Yedekler:

Harun Tekin
Linnes
Carole
Serdar
Ahmet
Garry
Bruma
Tolga
Eren