Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

Cevap: Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

Markus Merk Ozer'i atarmis denktas? Baros'un hakeme forma atarmis gibi yapmasi kirmiziysa, bu hareketin rengini bulmak icin uzayin derinliklerine gitmek gerekir

Hayri Usta,

Ayni hataya Merk'te dusuyor zaten. Ozer'in hakeme dayilik yaptigini dusunuyor. O yuzden atarim diyor ki ortada dayilanma olsa haliyle bende atardim. Ama neill'in hareketini gordukten sonra Ozer'in hakeme ne maksatla o hareketi yaptigini gormussundur sanirim. Hala kirmizi kart gerektirir diyebilir misin? Merk'in ne dedigini sittir et. Ayni Merk servet'in gavur'a vurur gibi savurdugu yumrugada "hafif bir itme" diyor videoda. Video'nun sesini kis, sadece goruntuleri izle.

Mehmet Topuz da hakeme yumruk atsaydi o zaman. Futbolcu hakeme fiziki mudahelede bulunamaz kardes. Kaldi ki Ozerin hakeme yaptigi hareketle Neillin ozere yaptigi hareket arasinda fark var. Ozer Neillin yolunu kesiyor, Neill adami sissokolamiyor bile. Ozer kosup hakeme gogus atiyor, bunun cezasi kirmizi karttir. Ayrica Ozerin orda Neillin yaptigi hareketi gosterdigini dusunmuyorum, hem o denli sertlikte ve hiyarlikta bir hareket olmadigindan hem de oyle olsa bile hakeme kosup aynisinin yapilacagi ve itiraz edilecegi bir hareket olmadigindan. Butun bunlar fenerli futbolcularin kendilerini allahin lutfu sanmalaridan meydana geliyor. Alex ve Emre aphilerinden feyz aliyorlar. Ayrica boyle bir harekette ne yapilacagini en iyi Merk bilir, hakemin psikolojisi farklidir zira. Futbolcularin elleriyle kart isteme hareketi de ayni mantik. Sen sana gogus atani oyundan atmazsan 10 dakka sonra baskasi cikar parmak atar.

Servetin pozisyonu da kirmizi olabilir ama Mehmet topuzun sanki kursun yemis gibi yerde kivranmasi komik

Mehmet Topuz da hakeme yumruk atsaydi o zaman. Futbolcu hakeme fiziki mudahelede bulunamaz kardes. Kaldi ki Ozerin hakeme yaptigi hareketle Neillin ozere yaptigi hareket arasinda fark var. Ozer Neillin yolunu kesiyor, Neill adami sissokolamiyor bile. Ozer kosup hakeme gogus atiyor, bunun cezasi kirmizi karttir. Ayrica Ozerin orda Neillin yaptigi hareketi gosterdigini dusunmuyorum, hem o denli sertlikte ve hiyarlikta bir hareket olmadigindan hem de oyle olsa bile hakeme kosup aynisinin yapilacagi ve itiraz edilecegi bir hareket olmadigindan. Butun bunlar fenerli futbolcularin kendilerini allahin lutfu sanmalaridan meydana geliyor. Alex ve Emre aphilerinden feyz aliyorlar. Ayrica boyle bir harekette ne yapilacagini en iyi Merk bilir, hakemin psikolojisi farklidir zira. Futbolcularin elleriyle kart isteme hareketi de ayni mantik. Sen sana gogus atani oyundan atmazsan 10 dakka sonra baskasi cikar parmak atar.

Servetin pozisyonu da kirmizi olabilir ama Mehmet topuzun sanki kursun yemis gibi yerde kivranmasi komik

Hakem orada Ozer'in niyetinin dayilik yapma olmadigini bildigi icin zaten sari kart gosterdigini dusunuyorum.

Servet'in pozisyonunda hakem kirmiziyi gosterseydi simdi hic birimiz hakemi elestiremezdik. Ayibogan 30. dakikadan itibaren bizi 10 kisi birakacakti macta. Oyle amatorce bir faul mu olur arkadas? Resmen hakem'e al'da beni at der gibi. Ayrica topuza kizamazsin. Servet'in o derece amatorce hareketine profesyonelce yerlerde kivranarak hakemin kararinda etki saglamaya calisti. Keske benim dun sahaya cikan tum oyuncularim Topuz gibi maca kafadan 1-0 onde baslasaydi..

Bizim Fenerbahce'ye senelerdir yenilmemizin sebebi Ayibogan'in hareketinde sakli.. Ulan Ne sampiyonlukta sansimiz var, Ne kupada variz.. Ilk 4'e bile girmemiz hayal. Fenerbahce ise sampiyonluk yarisinda Trabzonla kafa kafayalar. Tedirgin ve psikolojik baski altinda olmasi gereken takim nerden bakarsaniz bakin Fenerbahce olmasi lazim.Maci bir kez daha izleyin bakin mactan once hangi teknik adam daha sakin, hangi futbolcular daha agresif gorunumlu. Yemin ediyorum adamlar maci kafalarinda yenmisler zaten. Biz ise cok rahat cikmamiz gereken macta asiri ama bir o kadarda gereksiz sekilde agresif oynayarak Fenerbahce'nin ekmegine yag suruyoruz. Kazim gol attiginda bakin sanki Uefa kupasi finalinde gol atmis gibi seviniyor. Iddia ediyorum ilk golu biz yeseydik 4-5 gol daha yerdik. cunku mentalite zaten sakat, bir negatif olayda kafa tamamen allak bullak oluyor.

Öncelikle herkese selam 15 ay gibi uzun bir süre yoktum aranızda malum askerlik falan derken ancak bu gün girebilmek nasip oldu foruma.

Hakeme dönücek olursak tamamen fiyaskoydu hele rakibin attığı ilk golde neye faul verdi anlamadım bu adamların bize her mac ofsayttan gol atarken şakır şakır veriyorlar ceza sahasında mücadele edip topu kazanıp gol atıyoruz faul oluyor ali aydın gibi olucak sonuda bu adamın.

Öncelikle herkese selam 15 ay gibi uzun bir süre yoktum aranızda malum askerlik falan derken ancak bu gün girebilmek nasip oldu foruma.

Hakeme dönücek olursak tamamen fiyaskoydu hele *****in attığı ilk golde neye faul verdi anlamadım bu ***** bize her mac ofsayttan gol atarken şakır şakır veriyorlar ceza sahasında mücadele edip topu kazanıp gol atıyoruz faul oluyor ali aydın gibi olucak sonuda bu adamın.

Hoşgeldin

ya bakıyorum da ayıp yaa... yok hakem şöyle yok böyle baroş maç içinde tam 6 defa kamerayayansır şekilde dedi e izin verinde bi zahmet kırmızı görsün.... ve gökhanın pozisyonunda düdük çaldı herkes topu bıraktı baroş öyle attı nizami gol diyorsunuz... iyi maç bitiş düdüğünden sonrada boş kaleye atında gol diyerek ortalığı yıkın yaa...

ya bakıyorum da ayıp yaa... yok hakem şöyle yok böyle baroş maç içinde tam 6 defa kamerayayansır şekilde dedi e izin verinde bi zahmet kırmızı görsün.... ve gökhanın pozisyonunda düdük çaldı herkes topu bıraktı baroş öyle attı nizami gol diyorsunuz... iyi maç bitiş düdüğünden sonrada boş kaleye atında gol diyerek ortalığı yıkın yaa...

Sen GALATASARAYLI misin yoksa fenerli mi anlayamadim kardes

hala fenerin golünde neye faul verdi anlamadım diyen adamlar var yaa... elle oynama verdi neill gibi bir adam bile itiraz etmedi ama siz hala ne faulu diyorsunuz... ya inanın ben üzülüyorum şu halinize dalga geçmek değil inanın yani uefa kupası almış (ki kesinlikle ülkenin en büyük başarısıdır) bir takım oyuncak edilmiş son 2 hafta galibiyetle girdiği son şeyreklerde mağlup olmuş takım konuşulmuyor hakem konuşuluyor... ondan sonra nerde hata yapıyoruz diyorsunuz... oyuncak oldu beceriksizlerin elinde takım... kümede kal diyen fenerbahçelilerden değilim bunu bilin... keşke şu anda sadece galatasarayla şampiyonluk yarışı versek... umarım seneye bu olur...

bride özerin pozisyonu için kırmızı diyorsunuz ya evet olabilir gösterilir kırmızı... ama bu ülkede hakeme kanını süren futbolcular vardı hatırlıyormusunuz o adamlar kırmızı görmediyse özerin yaptığına da çıkması zaten... yaa söylüyorum baroş her pozisyondan sonra diyor.. kezman sırpça küfürle atıldı, kazım bizdeken yüzünden 6 maç ceza aldı... ümit özat aynı şekilde ama baroş hep sahada özerin kırmızısını tartışacağınıza baroşun neden bu kadar gitmek için çabaladığını araştırın yaa. bu maçt kırmızı görecek tek adam emre di ki kesin hakederdi allahtan oynamadıda rezil etmedi bizi.

Öyle diyor da sen duydun mu öyle dediğini

ben net biçimde gördüm çünkü görebiliyorum ama sizde gördünüz sadece görmek istemiyorsunuz... evet yanlışlar var türk futbolunda ben öyle her yenilgi sonrası ağlayan hakeme yafta bulan taraftarlardan değilim... neler oluyor yaa fransa hakem hatası ile dünya kupasına gitti... oluyor böyle olacakta... ama adil bir düzen istiyorsak önce kendimize bakacağız... kendi takımımda maçı tamamlayamayacak futbolcular var evet bunu görebiliyorum ama her takımda var bu... galatasarayın eski kaptanı bülent korkmazda bunlardandı... ama futbolcu yapısıdır. emre hariç tabi onun ki ayrı. yani kısacası ne sen tek taraflı bakacaksın ne de ben...

ilk yarıda Niang kendini yere attı Gökhan a sarı ve frikik verdi. Dk 30 Baros savunmadan atılan uzun topla karşı karşıya kaldı ofsayt verdi. Pozisyonun ofsaytla alakası bile yok. Dk 42 Özer in net kırmızı kartını es geçti. İlk yarıda Gökhan Gönül yan hakeme top attı kart bile yok. Baros gol attığı pozisyonda faul yoktu. Maç içinde fb ye çok rahat faul çaldı. Fb hakem ve müthiş balının yardımıyla bi maç daha kazanmış oldu.

Kımse hakeme laf soylemesın, super mac yonettı,

süpermi biz takımı savunmuyoz 2.ligdeki takımlar böyle 2 tane basit gol zor yiyor kaçırdığımızın hattı hesabı yok zaten ama barosun verilmeyen golü özerin kırmızısı zaten skora direk etki etti acaba kadıköyde oynasak fenerli biz kaç kişi bitirirdik maçı

ben net biçimde gördüm çünkü görebiliyorum ama sizde gördünüz sadece görmek istemiyorsunuz... evet yanlışlar var türk futbolunda ben öyle her yenilgi sonrası ağlayan hakeme yafta bulan taraftarlardan değilim... neler oluyor yaa fransa hakem hatası ile dünya kupasına gitti... oluyor böyle olacakta... ama adil bir düzen istiyorsak önce kendimize bakacağız... kendi takımımda maçı tamamlayamayacak futbolcular var evet bunu görebiliyorum ama her takımda var bu... galatasarayın eski kaptanı bülent korkmazda bunlardandı... ama futbolcu yapısıdır. emre hariç tabi onun ki ayrı. yani kısacası ne sen tek taraflı bakacaksın ne de ben...

Ses dalgasini mi gordun? Baros'un agzindan cikan ses dalgalarinin Firat Aydinus'un kulagindan iceri girmesine taniklik mi ettin? Yoksa ligtv'nin super slow motion ucan kacan s.can orumcek adam kameralarindan agiz okumanla gelip buradan ahkam mi KESIYON KOALA SENI

Ses dalgasini mi gordun? Baros'un agzindan cikan ses dalgalarinin Firat Aydinus'un kulagindan iceri girmesine taniklik mi ettin? Yoksa ligtv'nin super slow motion ucan kacan s.can orumcek adam kameralarindan agiz okumanla gelip buradan ahkam mi KESIYON KOALA SENI

kuşum ben şimdi uçuyorum :(

Bahane aramayın kendi elimizle maçı verdik Fenerin 2 golüde temizdi.Ben olsam barosa ilk yarıda kırmızı kart gösterirdim her pozisyonda hakemin yanında sürekli bağırıyor Kırmızı kart görüncede kahraman yapıyorsunuz adamı İyi ki kırmızı kart görmüş şimdi yüklü bir miktar para cezası versinler aklı başına gelsin

Üst Alt