Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

Cevap: Acilen Fırat Aydınus'un düdüğü asılsın

bu nasıl beşiktaşlı ya. resmen fanatik fenerli gibi maç yönetti. ulan bi kerede bize takdir hakkı kullanın be. ne fenerasyonmuş arkadaş böyle

Pozisyonlarda hiçbir adaleti yoktu, ilk yarıda Gökhan Gönül Culio'yu arkadan itiyor oyun devam ediyor devamında aynı pozisyonun benzerinde Yekta Alex mücadelesinde Alex kendini yere atıyor adam hemen düdük ve faul gerçekten ilginç bu kadar standart dışı kararlar olamaz.Biribirine benzer pozisyonlarda bu kadar farklı karar vermek gerçekten aklın alabileceği bişey değil.

Beşiktaş-Fener maçında Cüneyt Çakır'ın yaptıklarından sonra dün Fırat Aydınus'un yaptıkları hiç anormal gelmedi bana!!! Maça direkt etki edecek pozisyonlarda değilde alltan alttan oyuyolar takımları psikolojik olarak çökertip sinir sistemlerini bozuyorlar,gerçekten çok iyi iş çıkartıyorlar.

Kafa kopartılacaksa Sarvan ya da Özgener'in kopar. Onlar olmadan hakemlere bir şey olmaz.

Golü vermeyip birde barosa sarı kart gösteren zihniyet nasıl maçın sonucuna etki etmemiştir ?

Videos posted by AslanCimbom: Barosun Golune Faul Diyen Aydunus ' Seyret ! | Facebook izleyin

Bu golde faulu heralde topa dokunduğu için çaldı renkdaş;

Topa dokunmasaydı faulde olmazdı zaten kabahat barosta hem topa dokunuyor hem gol atıyor kırmızı vermediğine şükür etmek lazım küfür ettik mi ne kadar ceza alıyoruz yahu :D bayadır uzağımda foruma askerlik yüzünden sorayım dedim fırsat bulmusken :D

Golü vermeyip birde barosa sarı kart gösteren zihniyet nasıl maçın sonucuna etki etmemiştir ?

Videos posted by AslanCimbom: Barosun Golune Faul Diyen Aydunus ' Seyret ! | Facebook izleyin

Inanamiyorum ya, olamaz böyle bir sey. Ispanya'da ufak müdahelelerde hic durdurmuyor hakemler. %100 eminim ki bu pozisyonda durdurmazlardi oyunu. Futbol bu arkadasim tabi ki olacak bir az mücadele. Gökhan zeki cocuk, hemen atti kendini yere, geri zeka hakemde yedi bunu.

Bariz hata yapmasına gerek yok, ince ince yeterince etti maçın içine. İkili mücadelelerde birebir aynı pozisyonlarda adaletsiz ve taraflı kararlar verdi. Yukarıda bir arkadaş demiş, Gökhan-Culio akabindeki Alex-Yekta mücadelesi gibi bir maç boyunca bir sürü örnek vardı. Alex'in faul alması için yere düşmesi yeterliydi her maçta olduğu gibi, dokunulmaz sanırım. Bu yüzden sadece gerekli gereksiz, haklı haksız bir sürü tehlikeli serbest vuruş pozisyonu verdik. Nitekim ilk golü de serbest vuruştan yedik, başka türlü gol olmayacağı da belliydi zaten. Daha maçın başında Servet-Zan ikilisine gösterdiği çok ucuz sarı kartlarla savunma direncimizi yarı yarıya kırdı zaten, maç boyunca rahat edememelerini, savunmamızı öne çıkaramamızı sağladı. Ayrıca bariz hata dedik ama tekrarını izlemekte fayda olmakla birlikte Baros'un kart gördüğü pozisyonda da müdahalesi temizdir, kartı bırakın, tertemiz golümüz yenmiştir. Gökhan gibi kart göstermemek için tolerans gösterilen oyuncuları saymıyorum bile, yazdıkça ayzası geliyor insanın. Ee o zaman soruyorum, daha ne olsun? Bu maç Arena'daydı bir de sözde di mi? Ama başımızda böyle vasıfsız adamlar olduğu sürece daha çok yenir bu takımın emekleri, kaç maçtır yendiği gibi.

hakem maçta standart ı yakalayamadı orası bi gerçek ama biz öndeyken 2 yi bulsak kimse bugün hakeme sallamayacaktı.

hakemlik bi durumumuz yok bizim önce sucu kendşmizde arayalım. her yenilgi sonrası hakeme sallamak kolay bjk den farkımız kalmadı

fırat aydınus maçı beraberlik parolasıyla çıktığı çok manidar :eek:

Ofsaytmış saymadığı golmuş hepsini geçin, ortasahada kazandığımız ve faül olmayan 6 tane pozisyon var. 3 e 2 veya 4 e 2 yakaladığımız. Hepsini faül diye kesti...Sırf onları oynatsa eminim maç zaten dakika 70 en az 3-0 dı. Aziz Yıldırım yönetse 3-0 biterdi. Ha ama diğer yandan Aziz Yıldırım bizim T.d olsa gene 3-0 biterdi ayrı konu...

Hakemin zerre suçu yok.

Belki bir ihtimal Özer'e kırmızı verebilirdi o hareketinden dolayı ama ben de olsam sarı kart verirdim.

Benim gözüme çarpan bir hatası olmadı Hakan Balta'nın ilk golde yaptığı hata kadar.

Şaka mı ?

Orta sahayı geçemeyen fener nasıl gelecekti bizim kalemize olmayan faullerle.

Nianga verilen yanlış faul

Gökhan zana çıkan yanlış sarı kart

Gökhan gönül topu hakemin üzerine doğru vuruyor.Buna sarı kart göstermiyor

Culioya gökhan gönül net faul yapıyor devam diyor 3-4 saniye sonra alexe olmayan faulü veriyor.

Bunlar ilk yarıdaki hataları.Sonuca etki etsin veya etmesin adam ince ince 90 dakika boyunca doğradı resmen.

30-45 arası Galatasarayın temposunu düşürüp feneri oyuna ortak eden kim

2.yarıda Barosu tahrik eden,Barosun omzuyla almasına el veren bir hakem

Andre dos santosun topu eliyle kontrol etmesine sarı kart göstermedi.

Fenerin tehlikeli olacağı heryerden faul verdi.

Baros düdükten sonra vurdu diye sarı gördü,maç 2-1ken semih topa düdükten sonra vurdu sarı görmedi.

Culio-alex,baros-semih olaylarında çifte standartın babasını yaptı.

9-10 tane Galatasaray aleyhine hata saydım.Hani nerde Fb aleyhine hata ?

Ahmet Çakar: Baros'un iptal ettiği golünde yanlış düdük çaldı. Çek golcü topu temiz aldı ve golünü attı. Aydınus bunu göremedi.31 dakikada Gökhan Zan ile Niang arasındaki mücadelede Fenerbahçe lehine verdiği faul de, Gökhan Zan'a çıkardığı sarı kart da yanlıştı. Özellikle Alex'in frikikleri ne kadar etkili kullandığı göz önüne alınırsa çok kritik bir karardı.

Erman Toroğlu: Hakem Fırat Aydınus, aynı faulleri ayrı ayrı çaldı. Bence Baros’un Gökhan Gönül’den çalıp götürdüğü pozisyon faul değildi.

Hakan Şükür: Baros'un pozisyonunda tam karşıdaydım.Pozisyon ofsayt değildi.Baros gole gidiyordu.

Gerçekten hatası yoktu fazla hakemin.7 senedir alex yerlerde sürünüyor 7 senedir faul veriliyor üflesende üflemesende.

Barosun ofsayt pozisyonunun görünstüsü yok mu.Hakanın dediği mantıklı.Eğer girip çıkmadıysa top atıldıktan sonra bile Baros geride.

tutamıyorum kendimi hakkaten her an bu hakem denilen kütüğe giydirip ceza alabilirim

Barosun ofsayt pozisyonunun görünstüsü yok mu.Hakanın dediği mantıklı.Eğer girip çıkmadıysa top atıldıktan sonra bile Baros geride.

Bana göre en büyük hata. Ofsayt değildi ve % 100 gol pozisyonu. Ama bu yan hakemin sorunu ve bizde yan hakemler ortalardan da kötü.

Üst Alt