Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ" - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Cevap: Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Galatasaray yönetimi stadın yapımında bir lira bile harcamadı 600 trilyonluk yatırımı biz yaptık diyen başbakan acaba o 600 trilyonun bizim ödediğimiz vergiler oldugundan haberi varmı artı Mecidiyeköydeki arazinin en az 1 milyar dolar olduğunu unuttumu tabiki hayır!

Derhal görevinden alınmaları için kampanya başlatılsın bu kişiler için,,böyle bir şey olamaz.Bunu hazmedebilen bir Gs taraftarı olabilir mi sorarım size.

Toplu olarak tepkimizi koymalıyız arkadaşlar. Kimse Galatasaray taraftarından büyük değil Galatasaray Başkanı bile. Derhal gereğini yapalım arkadaşlar.

Bu işte bir iş var arkadaş.Zaten takım da taraftar da her konuda ikiye bölündü.Maçta protestoların Başbakanla hiçbir alakası yoktu.Toki Başkanı konuşmasını bile bilmiyor.Aslinda ıslıklanmakla bence iyi kurtuldu.Başbakan neden gitti ben anlayamadım.Başbakan neden gitti arkadaşlar...

Başbakanı kimse ıslıklamadı. Tepkiler Erdoğan Bayraktaraydı ve sonuna kadar haklıydı. Ben tvde izlerken bile zıvanadan çıktım. Kimse Galatasaraya hakaret edemez. Ama budurumda birileri çıkıp Galatasaraya Galatasaray taraftarına küfür edecek cesareti buluyorsa o dili kopartırlar arkadas.

Toki başkanı ahkam kesene kadar yaptığı kalitesiz evlerden bahsetsin...kurtulana kadar canım çıktı..

İyi de, iktidarı korurcasına yanlı yorumlar yapmaya gerek yok, dostum. Sonra yazınca "Siyaset yapmayın" oluyor. Sen devlete eski stad vermiyorsun. İstanbul'un göbeğinde, Mecidiyeköy'ün ortasında arazi veriyorsun? Understand?

peki burda şimdi ne demek istiyorsun? neyi eleştiriyorsun? Birde para mı versinler sana stadı yapıp.Kabul et işte.Kulübüne kalsaydı bu iş.Rüyanda görürdün o stadı.Rüyanda olurdu stadının metro durağı.

Hocam inanın bu olaylardan sonra stad için 1 gram içimde istek kalmadı.İnanın...

Stadı falan kendi adıma istemiyorum.Toki Başkanına versinler o stadı...

Niye versinler yahu o da kim.Toki başkanı kendi cebinden mi vermiş o paraları ?Halktan toplanan para zaten vergiler vs.

Biz tt arenasında değiliz.Armanın onuru ayaklar altında,kimse Gs taraftarını küçük düşüremez hakaret edemez.Stadımız olmasın her yerde oynar Gs,bu klüp değil mi tüm Dünyaya hiç kimsenin yapmadığı Türkiye'nin tanıtımını yapan.Karşılığı bu mu,bu kadar mı küçüldük camia olarak kimseye tepki gösteremeyecek herkesten özür mü dileyeceğiz????

toki başkanı denen adam sanki babasının malıymış gibi helal-i hoş olsun diyor...

ordan biri kalkıp ta demiyor ki son 10 yılda Türkiye'nin UEFA kupasından daha büyük reklamı var mı diye...

evet başbakanın büyük emeği, çabası var. yuhalanması da yanlıştı ama şu da bilinsin ki her fırsatta altına sığındıkları dinimizde minnet'e yer yok...

Bu şekilde yüzümüze vurucaklardı niye yaptılar o zaman bu stadı.

Üst Alt