Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ" - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Cevap: Açılışımıza gölge düşüren rantçıları "KINIYORUZ"

Türkiye'deki stadlar hiç bir spor kulübüne ait değildir.Hepsi devlet tarafından kulüplere kiralanmıştır.Sonuçta bu stadın yapımında devlet kar etmişmidir evet etmiştir,Ali Sami Yen gibi değerli bir arazi özel kanunlara tabi olarak alışveriş merkezleri rezidanslar otoparklar vs.vs. kullanıma açılacakmıdır evet açılacaktır.Sorarım size bu kadar karlı bir durum varken neden Galatasarayımız hala hedef gösterilir?

Cümletten selamün aleyküm, gece telegole bağlanmışlar herhalde hem polat hemde bayraktar, izleyemedim videoları var Olay adam Bayraktar cevap verdi !.. - Video - Ajansspor.com bu şahısa özellikle 5:30 da sorulması gereken can alıcı soru sorulmuş Ahmet çakar tarafından ama cevap yok tabiki.Mesele o soruda işte gerisi boş inşallah bu bayraktarın üyeliği iptal edilir.

[video=youtube;mz3M_4uRGxU]https://www.youtube.com/watch?v=mz3M_4uRGxU[/video]

İki satırlıklar..:eek:

şu stadı 10 yıldır takip ediyorum hevesle açılışı bile kutlayamadık hevesimiz kursağımızda kaldı erdoğan bayraktar derhal GS üyeliğinden uzaklaştırılmalı

2 sene önce İlham Aliyev bu stad yapılmasaydı GS a stadını ben yaptıracaktım demişti keşke İlham Aliyev yapsaydı bizde bu sadrazamların ağzına sakız olmazdık

Abdüllatif Şener: (twitter) "Başbakanın Seyrantepe’nin yapımında, ‘GS’nin 1 Allah kuruşu yok’ dediği para, İsviçre’deki gizli hesaplardan gelmemiştir. Bu halkın parasıdır"

Abdüllatif Şener: (twitter) "Başbakanın Seyrantepe’nin yapımında, ‘GS’nin 1 Allah kuruşu yok’ dediği para, İsviçre’deki gizli hesaplardan gelmemiştir. Bu halkın parasıdır"

helal olsun, sonunda birileri doğruları konuşmaya başladı, bizim başkandan başka herkes cevap veriyor...

İyide Başbakan ben cebimden verdim demedi ki...

Niye saptırıyorsunuz...?

Stad yaparken masraf yaptık mı beyler...?

Birisi çıkıpta orda ıslıklayanların babası belli değildir diyor öteki hepsi kuş beyinli ve şerefsiz diyor. Orada değildim ama canlı izledim. Orada Galatasaray taraftarı haklı olarak kendi yönetimini yerden yere vuran adamı protesto etti. Yönetim ne yaptı taraftarına sahi çıkacağına 300 500 kişi fişler maçlara almayız dedi. Polat istifa.

valla ne yalan söyleyeyim ben oyumu hep bu hükümete veriyodum artık soğudum tiksindim bu açıklamalardan bir daha oy yok

Ne kazandın...?

Ali Sami Yen'in 49 yıllık kirasını mı..?

evet belki size göre öyle değil ama..

bu stad olmasa Galatasaray orada 49 yıl daha kalacaktı..önceki sözleşmenin bitmesi az bişey kalmıştı demeyin nasıl olsa yenilenecekti(aksini iddia etmezsiniz sanırım,devlet Galatasarayı stadsız bırakacak değil)

birde yanlış hatırlamıyorsam Özhan başkan zamanında alınan(gene 49 yıllığına olması lazım) seyrantepedeki 380 küsür dönümlük arazinin tapusunun tamamı, sadece 120 dönümüne stad yaptırmak için tokiye devredildiki kalan 260 küsür dönüm arazinin stadtan sonra ne kadar edeceğini varın siz düşünün,tokinin karını yani devletin karını hesaplayın..

en azından şöyle bi düşünün, bu 260 dönüm araziye gelecek kıymetin içinde hiç mi Galatasaray isminin katkısı yok..yok derseniz bende diyorum olimpiyat stadının etrafı neden değerlenmedi??

edit: ki bunun içine daha samiyen arazisinden elde edilecek para ve sosyal refahı saymıyorum bile..bu yüzden devlet kıyak falan yapmadı bize,gayet karlı bir projeyle çıkıldı karşısına..haa işlemlerin hızlandığını söylerseniz bunda hepimiz hemfikiriz ama maddi açıdan hiç bir zararı yok devletin..

bir edit daha:ben zaten devlet kıyak yaptı demiyorum ki diyebilirsiniz..ama lafım zaten benim başbakana..sanki kıyak yapmış gibi konuşuyor..

Üst Alt