Adam gibi adam... - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adam gibi adam...

Cevap: Adam gibi adam...

@ ozansevgi

Benden aldığını bana satma ,ilköğretim çocukları gibi büyüklerini taklit etmeye çalışma, varsa argümanların koy ortaya demagoji yapma.

Söz meclisten dışarı ;

"Aptallarla asla tartışmayın. Sizi önce kendi düzeylerine çeker, sonra da tecrübeleriyle yenerler."

Dilbert

Sen ve senin gibiler için bir kez daha yazayım.

Büyük Başkan (!) Adnan Polat...

Durmak yok Şakşağa devam...

kim ne derse desin herkesin kendi düşüncesi vardır sportif anlmada başarısız olabilir ama ben Adnan Polat ı destekliyorum tabi kızdığım noktları da var ama bu kadarı da haksızlık..

Sacma Sapan bir konnu, yalan söylemek adam gibi adam olmak anlamina mi geliyor?POLAT ISTIFA.

İpotekli stad gelirleri,ipotekli diğer gelirleri düşünürsek gerçekten büyük ekonomik gelişme.

Adnan Polat'ın bu ipoteklettirme işi ilk olarak D-Smart olayı ile patlamıştı.Galatasaray'ın D-Smart'tan kazandığı paranın belki 10 katı,sezonluk anlaşma yapılsa kazanılabilirdi.Bu kadar sabırlı olalım diyen bir adam bu işte hiç sabırlı olamamış ve yanlış hatırlamıyorsam 500bin dolar civarı bir para karşılığı yayın haklarını 5 seneliğine satmıştı.Yanlış değil tam 5 seneliğine.

Peki sonra neden GSTV tüm platformlardan ayrılıp sadece Digitürk'de aylık 5TL karşılığında izleyebileceğiniz bir kanal haline getirildi?

İş buradan itibaren kopmuştu,ama bana göre işin ekonomik kısmı da iyi yönetilemedi.Kalkıp bunu ben ıspatlayamam elbet ancak muhalif yönetici ve üyelerin açıkladıkları ve verdikleri rakamlara hiçbir şekilde yalanlamayıp demogoji yapmakla kalıyorsa bu iş doğrudur derim.Yani evire çevire söylediği 2012 kriterlerine uymamız,gelecekteki gelirlerimiz ipotek altında olduğu için ödenebilecek miktarlar olarak gözüktüğünden UEFA önünde bir problem çıkartmayacak.

Riva arazisinde bile ipotek varmış.Birgün o projeye başladığımızda bankanın biri başımıza üşüşürse hiç şaşırmam.

kim ne derse desin herkesin kendi düşüncesi vardır sportif anlmada başarısız olabilir ama ben Adnan Polat ı destekliyorum tabi kızdığım noktları da var ama bu kadarı da haksızlık..

Büyük başkan adnan polat artık lig tv'ye para ödememize gerek kalmıcak o yüzden alkışlıyoruz adnan polat'ı .

İstifasını gerektirecek bir çok neden var gibi gözüküyor dimi? Ama kalmasını gerektiren de bir çok neden var. Başka takımların başkanları, başkanlıklarının ilk yıllarında hiç mi hata yapmadılar. Neler neler yaptılar ama daha sonra zamanla öğrene öğrene başarıyı yakalamaya başladılar. Şimdi diceksiniz ki Galatasaray staj yeri mi? Tabi ki değil ve ben zaten öyle söylemiyorum. Fakat şu bilinmeli ki Galatasaray'ın yıllardan beri süregelen ekonomik ve idari sorunları hallolmadan kurumsallaşma diye birşey olamaz ve sürekli başarı gelmez. Bu lafta kalan kurumsallaşma o kadar önemlidir arkadaşlar. Adnan Polat gitse de başka başkan gelsede artık kulüp belli bir raya oturmuş olacak. Bu nedenle Adnan Polat kesinlikle başkan olarak kalmalıdır ve kalacaktır. Ve ben inanıyorum ki zamanla futbol takımı da gelişme gözterecek ve ileride Galatasaray'ı güzel günler bekleyecek. Umut tacirliği yapmıyorum. Bence görünen o. Bizde kişilere dayalı bir düzen olmamalı. İnan Kıraç'ın getirmek istediği düzen bu. Bazı insanlar nasıl hala Adnan Polat'ı destekleyenlere inanamıyorlarsa, ben de karşı çıkanlara hakversem de yine de inanamıyorum.

Konu sahibi ve diğer ateşli A.Polat şakşakçılarını böyle zamanlarda da görmek isteriz.N'oldu sizidemi kandırdı büyük başkanınız ,Adam gibi Adamınız.

Umarım bu konu herkese ibret olmuştur.Söz uçar yazı kalır ,bi daha böyle rezil etmezsiniz kendinizi.

Üst Alt