Adana Demirspor: 0 - Livorno: 0 | Teşekkürler Livorno, Teşekkürler ADS - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adana Demirspor: 0 - Livorno: 0 | Teşekkürler Livorno, Teşekkürler ADS

Cevap: Sezon Açılışı: Adana Demirspor - Livorno

Turkler yabanci takimlardan en cok Livorno taraftari var herhalde, her forumda Livorno taraftari var

Birakin Cronaldo'yu, kaka'yi, Benzema'yi, Ibrahimovic(Belki), bu yilin en buyuk transferi Cristiano Lucarelli'dir!

Livorno geliyor!

TFF 2'nci Lig 4'ncü grupta yer alan Adana Demirspor, İtalya takımlarından Livorno'yu hazırlık maçı için Adana'ya davet etti.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Bekir Çınar, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: "Livorno takımı ile birçok ortak yanımız var. Bunların en önemlisi her ikisinin işçi takımından kurulması, ateşli taraftarlara sahip olması, ırkçılığa karşı duruş sergilemeleri ve endüstriyel futbola karşı olmaları. İki takım taraftarları fan clublarında görüşmeler yapıyor. Bizim taraftarlarımız bu görüşmeyi yönetimimize aktardı. Yönetim kurulu olarakta bu öneriyi dikkate aldık ve Livorno takımı yöneticileriyle resmi yazışmalara başladık."

TARAFTARLAR OLİMPİYAT STADI'NI İSTİYOR

6 Eylül'de Adana 5 Ocak Stadı'nda Livorno ile oynamayı planladıkları hazırlık maçı ile ilgili olarak, Türkiye'nin dört bir yanından olumlu görüşler aldıklarını anlatan Başkan Çınar, "Taraftarlar fan clublarda 5 Ocak Stadı'nın yetmeyeceğini, Olimpiyat Stadı'nı doldurabileceklerini belirtiyor.

Ancak biz 5 Ocak Stadı'nda oynamayı düşünüyoruz. Livorno takımınında taraftarlar grubunu davet ettik. Çok mükemmel bir organizasyon olacak" dedi.

Kaynak: AA

Vay anasını helal A.Demir'e süper ligte görmek isteriz kendilerini

anadolu takımları artık yavas yavas büyük düşünmeye başlıyo güzel gelişmeler dogrusu.

Vay be :)

Livorno taraftarları gelirse gidip izlenir bu maç. Şöyle kol kola girip bir kaç cephe marşı söylesek fena mı olurdu... :)

Livorno ne alaka diyenler olabilir. Iki kulubun siyasi gorusu aynidir. Hazirlik maci yapilmasinin amaci da budur zaten. Galatasaray olarak biz de bu gorusu temsil edelim isterdim.

Yapma lütfen görüşüne saygı duyarım ancak 25 milyon taraftarı olan büyük bir kulübün siyasete bulaşması en son isteyeceğim şeydir.Nerde kaldı o zaman sporun zevki.Şimdi Galatasaray'ı aha komünist aha faşist aha şunist bunist diye ansalar hoş olmaz bence. Livorno , Lazio ,vs vs. bu takımların hepsine bir antipati duymamı sağlamıştır yaptıkları şeyler.

ben bunun iptal olduğunu sanmıştım ya umarım tvde yayınlanırda güzel tribün şovlarıyla evde kendimizden geçeriz

ADS 'nin taraftarına hastayım. Adamlar kaçıncı ligde olursa olsun statlarını dolduruyorlar. Düğünü bittikten sonra maça koşan bir taraftarları olduğu söylenir. Ayrıca Adanademirspor hangi ligdeyse TSL orasıdır.

Bu sene ADS'de Adanaspor'da iyi başladı liglere,biz de artık çok usandık.

livorno taraftarı da ADS taraftarı kadar önem verecek mi acaba maça?

ne kadar italya olucak adana'da çok merak ediyorum, umarım güzel bir atmosfer olur.

keşke maç italya'da oynansaydı diye geçirmiyor değilim içimden. :)

Çağatay ADS 'yi yabana atma derim.

Yarın Şimşekler grubundan bir arkadaşım kendi arkadaşlarıyla Livorno 'yu karşılamaya gideceklermiş. Resim çekmesini istedim, çekerse koyarım buraya.

yarın saat 5 te livorno adana olacak ads store nin önünde otobüs kalkacakmış havaalanına

ADS 'li bir arkadaşımla görüştüm şimdi. Livorno hala inmemiş Adana 'ya. Çarşı grubu, Gözgöz grubu, Tatangalar vs. gibi gruplarda maçı izlemek için Adana 'ya gitmişler. Adana-Mersin civarında oturup da bu maça gitmeyen varsa hatasından dönsün:)

Maçı yayınlayacak TV kanalı var mı? Çukurova Tv yayınlayabilir deniyor ama frekansını bulamadım.

Üst Alt