adem çakar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

adem çakar

adem çakar benim tabirimle ADAM Çakar!

geldiği günden beri forumdaki iktidar yalakalarıyla(aysalieberlar) herşeyi tekdüze dar kalıplardan bakan sabit fikirli gsc üyelerine savaş açmış yüce kişilik...

foruma öyle bir giriş yapmıştır ki kendisi hakkında söylenmeyen kalmamış merve terim olduğu bile iddia edilmiştir bu iddialar bile bu adamın nasıl zihniyetlerle mücadele içine grdiğinin kanıtıdır forumda artık az da olsa karşıt görüşler kendi fikirlerini ifade edebiliyor adam çakar bunun önünü açtı baskın figürüyle uyuyan devi uyandırdıda diyebiliriz..

ve artık son demini yaşayan aysalieberlar'ında direnci bitmek üzere yavaş yavaş onlarda gerçekleri görmeye başlıyor halbuki bu adam ve benim gibi birkaç kişi özellikle kulübün kötü gidişatta olduğunu aylardır belki söylüyordu o zamanlar tabiki bunları belirttiğimiz için çok tepki almıştık ama işte şimdi tarih bizi haklı çıkarıyor mağlesef tam 3 aydır aysal kaçıcak diyorduk bugün haklı çıktık ha bundan mutlumuyum hayır değilim hayal kırıklığına uğramadım değil sadece tahmindi açıkcası ama gerçekleşmesi benide üzdü keşke böyle olmasaydı keşke aysal o hataları hiç yapmasaydı kulüp bu sene arka arkaya 4.şampiyonluğuna oynasaydı mağlesef herşey mahvoldu..

umarım yeni yönetim yeni bir direnç getirir Galatasaray'a tek temennimiz bu artık...​

Son düzenleme:
para almadığı bir gönül işi yaptığı çok açık olan şahıs bu forumda para alan birileri varsa onlarda aysalieberlardır..

Bu adamın düşüncelerine katılmasam bile saygım var, ama ozan puki denilen şahıs forumda gereksiz kargaşa ve kuru kalabalıktan baska bir sey yapmamaktadır. İhraç edilmesi dileğimle, saygılar

adem çakar benim tabirimle ADAM Çakar!

geldiği günden beri forumdaki iktidar yalakalarıyla(aysalieberlar) herşeyi tekdüze dar kalıplardan bakan sabit fikirli gsc üyelerine savaş açmış yüce kişilik...

foruma öyle bir giriş yapmıştır ki kendisi hakkında söylenmeyen kalmamış merve terim olduğu bile iddia edilmiştir bu iddialar bile bu adamın nasıl zihniyetlerle mücadele içine grdiğinin kanıtıdır forumda artık az da olsa karşıt görüşler kendi fikirlerini ifade edebiliyor adam çakar bunun önünü açtı baskın figürüyle uyuyan devi uyandırdıda diyebiliriz..

ve artık son demini yaşayan aysalieberlar'ında direnci bitmek üzere yavaş yavaş onlarda gerçekleri görmeye başlıyor halbuki bu adam ve benim gibi birkaç kişi özellikle kulübün kötü gidişatta olduğunu aylardır belki söylüyordu o zamanlar tabiki bunları belirttiğimiz için çok tepki almıştık ama işte şimdi tarih bizi haklı çıkarıyor mağlesef tam 3 aydır aysal kaçıcak diyorduk bugün haklı çıktık ha bundan mutlumuyum hayır değilim hayal kırıklığına uğramadım değil sadece tahmindi açıkcası ama gerçekleşmesi benide üzdü keşke böyle olmasaydı keşke aysal o hataları hiç yapmasaydı kulüp bu sene arka arkaya 4.şampiyonluğuna oynasaydı mağlesef herşey mahvoldu..

umarım yeni yönetim yeni bir direnç getirir Galatasaray'a tek temennimiz bu artık...

Sagolasin yazdiklarin icin Ozan kardes, ama yavas yavas artik su "Aysal´ci - Terim´ci" kisir döngüsünden uzaklasmamiz gerekiyor. Insanlari ayirmadan, kayirmadan, bir birimize tabi oldugumuzu anlamamiz gerekir. Insanlara camur atmaktan, rencide etmekten kenetlenme diye birsey kalmadi taraftarlarimiz arasinda... Su sanal alemde bulunan kücük forumda bile, aslinda Ülke´mizin temel problemlerini göz önüne götürebiliyoruz... Hangi konu olursa olsun, ister futbol, ister siyasi... Belirli seyleri artik Millet olarak asmamiz lazim.

Bu adamın düşüncelerine katılmasam bile saygım var, ama ozan puki denilen şahıs forumda gereksiz kargaşa ve kuru kalabalıktan baska bir sey yapmamaktadır. İhraç edilmesi dileğimle, saygılar

sana böyle düşünceler düşündürttüysem özür dilerim rekndaş forumdaki fikir özgürlüğünü artırmak için uğraşıyorum başka bir amacım yok ortalığı karıştırma derdinde değilim

sana böyle düşünceler düşündürttüysem özür dilerim rekndaş forumdaki fikir özgürlüğünü artırmak için uğraşıyorum başka bir amacım yok ortalığı karıştırma derdinde değilim

Kardeşim bence biraz daha sakin ol, mesela necatiyle konusmalarını gördüm baska bir forumda bazı şeyleri iyi idrak ederek boş yere kimsenin üstüne gitmemeye çalış. Benim düsüncelerim bu sekilde

Kardeşim bence biraz daha sakin ol, mesela necatiyle konusmalarını gördüm baska bir forumda bazı şeyleri iyi idrak ederek boş yere kimsenin üstüne gitmemeye çalış. Benim düsüncelerim bu sekilde

boşyere değil necatinin fazla tutarsız olduğunu düşünüyorum yoksa direk olarak kimseye rastgele sarmam açıkcası tutarsız kişiler ve troller kesinlikle hiç samimi gelmiyor bana trollmüsün yoksa ciddi fikrayatları olan bir üyemisin önce bunun kararını vermeli bir üye necati tam arada kalmış durumda yani onun iyiliği için uğraşıyorum ama hala aynı tas aynı hamam..

Kendisini bizzat tanımıyorum, ama forumda son aylarda en iyi ''karşı'' duruş performansı kime ait dersen Adem Çakar'a Oscar gider.

Aysal-Terim döngüsünden kurtulmalıyız dediğini de gördükten sonra rahatlıkla diyebilirim ki Galatasaray öznesinde çok benzer fikirlere sahibiz herhalde.

eklemeler olarak adem çakar'ın bize anlatmak istedikleri gözden kaçıyor biraz kendisi hep ünal aysal muhalifliği ve terimci kişiliğiyle hatırlanıyor ve her tespitinden sonra birileri işi bu konulara getiriyor ama halbuki o entryleri arasında çok ince mesajlar veriyor kesinlikle adem çakarın mesajlarını okurken 1 değil 2 defa okuyun ve en az 1 dakika küçük bir analizden geçirin adamın ne kadar samimi olduğunu görüceksiniz adam çakar geldiğinden beri forumdan zevk alıyorum seviyeli tartışma ortamları oluşabiliyor artık forumda buna çok ihtiyacımız vardı...

Sıklıkla 'yorucu' bulduğum bir tarzı var...Görüşlerini ifade etmek için kullandığı farklı (Bazen alakası sınırlı) argümanların birbiriyle çelişmesine bakınca, o konudaki fikrinin çok net olmadığı kanaati oluşur ('İşte objektifim!' demek için kasıtlı yapıyor bence)...Ancak sonraki satırlarda tıpkı Terim gibi kurnaz bir manevra ve yan-çapraz bağlantılar kurarak kendi 'Sabit' inin keskin doğruluğuna ikna etmeyi umabilmesi, kendi ifadesiyle 'Siyah- beyaz düşünce tarzı düşmanlığı' na tezat teşkil eder aslında...Genel manada konulara hakimiyetini takdir ediyorum, karşı görüşün ifade edilme şekli çirkin de olsa soğukkanlı bir olgunluk gösterebilmesini ve azimle tezini savunmaya devam edebilmesini de...

Eski tabirle 'Nev' i şahsına münhasır' bir kişilik...Avatarında ruh hastası - ucuz rayting avcısı şahsiyet (?!) in fotoğrafını taşımayaydı daha iyiydi!...Sırf bu yüzden ilk başlarda önyargıyla daha olumsuz düşünmüş olabilirim kendisi hakkında...

Üst Alt