adem çakar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

adem çakar

Forumun en aklı başında yazan zatlarından birisi bence ve neyi nerde diyeceğini iyi bilen ayrıca forumu bi nebze bana sevdiren kişi diyebilirim.Bu arkadaşımız bence çoğu kimseye örnek olmalı tavrı ve yorumlarıyla saygılar iyi akşamlar.

canlı yayındayken elindeki telle ne yapar bu adam diye düşünürdüm hep
meğer buraya mesaj felan yazıyormuş
kesinlikle takip edilip suç üstü yakalanması gereken üye

Nedense bunu Ahmet Çakar sanıp her yorum yaptığında bunu döveceğim gibi his oluyor içimde.Arkadaş profil resimden kaybediyor.

Kendisini bizzat tanımıyorum, ama forumda son aylarda en iyi ''karşı'' duruş performansı kime ait dersen Adem Çakar'a Oscar gider.

Aysal-Terim döngüsünden kurtulmalıyız dediğini de gördükten sonra rahatlıkla diyebilirim ki Galatasaray öznesinde çok benzer fikirlere sahibiz herhalde.

Yaptığınız imla hataları bile aynı. Sen de ilk avatar alırken Hıncal'i mi alsam, Bilgin Gökberk'i mi alsam diye düşündüğünü yazmıştın değil mi?

Polemik seven spor yazarlarına özenme, içi boş uzun mesajlar yazma, en basit imla kurallarından bir haber olmak gibi birçok ortak özelliğiniz var. Ruh ikiziniz herhalde.

Son düzenleme:
Bazi arkadaslarin Fatih Terim düsmanligi ciddi anlamda Hitler´in jahudi düsmanligi boyutuna varmaya baslamis gibi gelmeye basladi. Insanlarin birak savunmasinda, sempati duyulmasina ve bunu dile getirmesine bile tahammülü olmayan insanlar var... Yapmayin etmeyin dedikce, daha bile ciddi boyutlara ulasmaya basliyor.

Ben galiba 1.5 yildir bu forumdayim, ve Alpay´in hic bir zaman bir saygisizligini görmedim. Gayet sakin ve seviyeli bir üye olmasina ragmen, seviyesizce saldirilara maruz kalmasi ciddi anlamda üzücüdür...

Ben Alpay Asma nereli bilmiyorum, benim yurtdisindan baglandigim ortada. Ama sadece Terim´e sempati duyuyor diye, onun yedek hesab actigini düsünmek, artik ipin ucunu kacirmaktir. Osman kardesimizin goy goy yaptigini biliyorum, o ayri...

Son düzenleme:
Bazi arkadaslarin Fatih Terim düsmanligi ciddi anlamda Hitler´in jahudi düsmanligi boyutuna varmaya baslamis gibi gelmeye basladi. Insanlarin birak savunmasinda, sempati duyulmasina ve bunu dile getirmesine bile tahammülü olmayan insanlar var... Byöle insanlarin varligindan bile irrite olan üyeler var maalesef.

Ben galiba 1.5 yildir bu forumdayim, ve Alpay´in hic bir zaman bir saygisizligini görmedim. Gayet sakin ve seviyeli bir üye olmasina ragmen, seviyesizce saldirilara maruz kalmasi ciddi anlamda üzücdür...

Ben Alpay Asma nereli bilmiyorum, benim yurtdisindan baglandigim ortada. Ama sadece Terim´e sempati duyuyor diye, onun yedek hesab actigini düsünmek, artik ipin ucunu kacirmaktir. Osman kardesimizin goy goy yaptigini biliyorum, o ayri...

Ooo Ahmet Çakar sahneye indi :D

Terim'i savunmak Adem Cakar gibi kisilere kaldiysa zaten bitmis demektir Terim. Terim'e soylesen Adem Cakar isimli Ahmet Cakar avatarli biri sizi iyi savunuyor su forumda diye hem kendinden nefret eder hem de forumun yas ortalamasi kac acaba diye dusunur. Hem Terim'e hem de foruma hakaret yani.

Moderatör tarafında düzenlendi:
mjpopcornbitchplsjpg.gif

Hiç hoş durmayan muhabbetten dolayı özür dilerim. Normalde ikili tartışmalardan nefret ederim. Ozan Kesgin sonrası 2 etti bu.

Mesajlarımı da temizliyorum.

Gelin açık açık forumda Terim'e laf edilmesine kızan herkese karşı önyargının doruklarında olduğunuzu itiraf edin de bitsin artık bu muhabbette.

Forumların çoğunu da inceledim zaten benim yaşlarım da hemen hemen üst sınırdır, ondan sonra takip düşer. Ergen olacak tabi, adamlar zaten ergenlikte.

Yaş konusuna ise hiç takılmamak gerek bence. Önemli olan önyargısız, tutarlı yorum standardını tutturabilmekte.

Terim'e hakaret edilmesine benim tepkisiz oldugumu nerden biliyorsun?

Bak bakalim bu burda ne yazmisim ikinci paragrafta. Tarihe de iyi bak. https://www.gscimbom.com/forum/f79-gsc-sozluk/berat-yesir-56360/index6.html

Tepkiyle cozulecek bir sey degil bu. Kebapci denilmesini engeliyorsunuz her gunun adami diyorlar bu sefer. O yuzden artik tepki vermiyorum hakaret edenlere.

Adem Cakar veya baska biriyle de problemim asla Terim veya baska bir kisi olmadi. Hem forumun Aysal-Terim ikilemine girmesini elestiriyorsun hem de sana yapilan her elestiriyi Terim'e bagliyorsun. Biraz daha derin dusunun bence.

Bu kizildereli müzikleri insanin ruhunu oksuyor, kendini yeni bir insan gibi hissetmeni sagliyor. Kendini kontrol etmekte zorluk yasayan, her arkadasa ciddi anlamda tavsiye ederim. Uzaktan gelen o büyülü sözler, insanin ruhunu temizliyor sanki.

Üst Alt