Adem Ljajic Beşiktaş'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Ljajic Beşiktaş'ta

Adam son 2 sene banko oynamış hayvan gibi de istatistiği var, bu adamı nasıl kiralık gönderiyorlar la şu cahil kardeşinize anlatın bi çünkü anlamıyorum: ))) Talisca kadar oynayacağını hiç sanmıyorum ama orada eksikleri vardı sonuçta, adamlar eksik bölgeyi çok iyi transferle kapattılar. Beşiktaş yönetiminde ciddi becerikli birileri var transfer konusunda nasıl yapıyorlar bilmiyorum, bizde Albayrak'ın ikna kabiliyeti olduğunu hiç sanmıyorum xd Parayı basıp alacağız anca, onu dedem de yapar zaten.

transfrmarketten son 2 sezondur artan asistlerine baktım da.2017de yaptıgı 11 asistin 6 sı duran toptan,kornerden-2018de ligde yaptıgı 10 asistin 5i duran top,kornerden yine.3 asistini de kupada italya 3.lig takıma yapmıs.

duran toplarda cok etkin ama bjkde zaten duran toplarda,kornerlerde cok iyi.ortadn baska bi bok bildikleri yok.topun basında quaresma,caner geçiyo.burda o yüzden topun başına pek geçmeyebilir ljajic.

asistlerinde ana etken duran top ,korner ljajiçin

Herkes fikoyu yalamış bjk o kadar gelire rağmen borcu azalmadı arttı birde 30 yaş üstü adamlar a 3 4 5 milyon euro lar yıllık para saçtı şimdi kurtulmak istiyor beceremiyor

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt