Adem Ljajic Beşiktaş'ta - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Ljajic Beşiktaş'ta

Bence Senol daha bunu nasil en iyi sekilde kullanacagini cözemedi.

Ilerleyen haftalarda acilir diye tahmin ediyorum, ha böyle devam etmesi bizim isimize yarar tabi ki.

Torino Başkanı Urbano Cairo, Ljajic için net konuştu:

"Biz Adem Ljajic’i Beşiktaş’a kiraya vermedik, sattık. Anlaşma sezon sonundan itibaren geçerli olacak ve Beşiktaş zorunlu olarak satın alma opsiyonunu kullanacak." Ajansspor on Twitter

9 m euroya malolacak yani

Skora katkı ve maç alma/çevirme konusunda

Talisca > Oğuzhan + Tolgay + Ljacic

Bu Oğuzhan'ın penaltı kaçırdığı Beto'ya Talisca ceza sahası dışından kafayla golü attıydı. Beşiktaş çok arayacak gol yollarında Talisca'yı.

Beşiktaş'ın elinde tutamaması bizim için şans oldu bence.

Talisca gibi on numaralara hayranım. Topu ayağına aldığında heyecan yaratacak, vurdu mu kafayı koyacak. Sneijder'i de çok özlüyorum gerçekten. Topu ceza sahası çevresinde alırdı ayağına eller gol diye yukarı hazırlanırdı. Herif umut buluta gol attirmaya çalıştığı sezon asist kralı oldu yav :)

Bu Oğuzhan'ın penaltı kaçırdığı Beto'ya Talisca ceza sahası dışından kafayla golü attıydı. Beşiktaş çok arayacak gol yollarında Talisca'yı.

Talisca gibi on numaralara hayranım. Topu ayağına aldığında heyecan yaratacak, vurdu mu kafayı koyacak. Sneijder'i de çok özlüyorum gerçekten. Topu ceza sahası çevresinde alırdı ayağına eller gol diye yukarı hazırlanırdı. Herif umut buluta gol attirmaya çalıştığı sezon asist kralı oldu yav :)

Bjk önce kendine don alsın.

Beto penaltı canavarı.
Talisca bizim lig için fazlaydı iyiki gitti.
Uzaktan şutları olsun, uzun topları sırtı dönük ve hava toplarını kanada yönlendirmek olsun bunlarda üstüne yoktu.
Açılan ortalara gerilerden gelerek kafa vurması çok üst düzeydi.

Beşiktaş en az 30% güç kaybetti.
20 M değermiydi bence yaşı itibari ile değerdi.
Mesela bu sezon CL oynasaydı kesin alması gereken bir futbolcuydu.

Gscimbom Mobile

Beto penaltı canavarı.
Talisca bizim lig için fazlaydı iyiki gitti.
Uzaktan şutları olsun, uzun topları sırtı dönük ve hava toplarını kanada yönlendirmek olsun bunlarda üstüne yoktu.
Açılan ortalara gerilerden gelerek kafa vurması çok üst düzeydi.

Beşiktaş en az 30% güç kaybetti.
20 M değermiydi bence yaşı itibari ile değerdi.
Mesela bu sezon CL oynasaydı kesin alması gereken bir futbolcuydu.

Gscimbom Mobile

Modern futbolda Talisca gibi on numaralara yer yok devir belhanda devri falan diyorlar. Ben ilkel futbol izlemek istiyorum o zaman aga. Talisca gibi futbolcun varsa diğer on tanesi ayı gibi olur fizik açığını kapatır bir şekilde.

Talisca gitti gideli Beşiktaş maçlarını sadece skor ve özet olarak takip ediyorum. Vitaminsiz sut çekmekten aciz Adem ve Oğuzhan gibiler izlenir mi?

Emre akbaba talihsiz bir sakatlık geçirmeseydi o da heyecan yaratıyordu topu ayağına alınca. Ocak ayında takıma döner umarım çabuk bir şekilde.

Modern futbolda Talisca gibi on numaralara yer yok devir belhanda devri falan diyorlar. Ben ilkel futbol izlemek istiyorum o zaman aga. Talisca gibi futbolcun varsa diğer on tanesi ayı gibi olur fizik açığını kapatır bir şekilde.

Talisca gitti gideli Beşiktaş maçlarını sadece skor ve özet olarak takip ediyorum. Vitaminsiz sut çekmekten aciz Adem ve Oğuzhan gibiler izlenir mi?

Emre akbaba talihsiz bir sakatlık geçirmeseydi o da heyecan yaratıyordu topu ayağına alınca. Ocak ayında takıma döner umarım çabuk bir şekilde.

talisca gibi adamların devri futbol var oldukça bitmez çünkü herif epey gol atıyor hem de forvet oynamadan. ayrıca pasları gayet iyi. sağa sola attığı uzun topları çok oyuncu atamaz

Asıl Belhanda gibilerin devri bitecek şut çekemeyen, pas veremeyen topçunun devri mi olur.

Talisca tam bir canavardı 28 gole katkı yaptı geçen yıl ceza yayı üzerinden kafayla gol atıyordu Belhanda ordan ayağıyla şut çekiyor kaleye zor ulaşıyor top.

Üst Alt