Adidas ile olan sözleşme feshedildi! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Cevap: Adidas ile olan sözleşme feshedildi!

Esem Spor da ayakkabı sponsoru olur belki. Kar kış banamısın demiyor. Dağlarda denenmiş, sağlam marka!

1768-DEFAULT-L.jpg

Beyaz yerine sari, alin size 3rd forma .

Adnan Sezgin forma sponsorluğu için görüşmelerin sürdüğünü belirtti. :D

Gene mi sen lan :lol:

Sarı, modern ve sade olsun istiyorum. Birisi bu yaptığıma benzer daha profesyonel bir çalışma yapabilirmi acaba?

74437363.jpg

Türkiyede Son zamanlarda artan forma satışları özellikle bizim adımıza

Nike'in ilgisini çekti herhalde. 2 katı para ve fesih bedellerini ödemek çok ciddi bir olay.

Ayrıca merak ettiğim birşey var. Şimdi bu adamlar bize 4 mio euro para verecekler her sene.

Peki 100 liralık bir formadan acaba kulübün payı ne kadar ? Nike'in payı ne kadar.

Adidasla olan anlaşmada kulüp sadece gs storelarda satılan formalardan kazanıyordu. Adidasın kendi mağazalarında sattığı formaların parası adidasa kalıyordu. Nike ile de böyle bir anlaşma yapılır herhalde. O yüzden forma alırken gs storedan almayı tercih edelim.

Adidas ile olan anlaşma feshedildi! Galatasaray'ın yeni sponsor'u Nike!

Arkadaşlar henüz resmi bir açıklama yok ancak, Adidas ile olan anlaşma kesin olarak feshedildi! Belge internete düştü, gelen bilgilere göre Türkiye distribütörlüğünü Murat Canaydın'ın yaptığı dünyaca ünlü Nike firması ile anlaşmış durumdayız, sözleşme gelecek sezondan itibaren yürürlüğe girecek, Man U, Barça gibi takımların modellerinde formalara hazır olun, sonunda güzel tasarımlara ve kaliteli formalara kavuşuyoruz!

adidas.jpg

Cevap: Adidas ile olan anlaşma feshedildi! Galatasaray'ın yeni sponsor'u Nike!

Bana tasarımcını söyle, ben sana senin kim olduğunu söyleyeyim.

Üst Alt