Adnan Öztürk GS TV'de Açıklamalarda Bulunuyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz Yıldırım'ın suçlamalarına şu anda yanıt vermiyoruz, Suçlamaları bir bir not alıyoruz.Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz.fanatik
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"En iyisi bugün cevap versen yarın yenilerini sallıyacak
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Adnan reyis @2 yapacaktir. Hic süphem yok.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Bir otmesini bitirsin mangal..................Sayin Ozturk ,gozel takar!

:sgr:
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"ya ne cevabi ya birakin cevap falan vermeyin.adam sike savunmasinda alakasi olmayan konulara giriyor, bize alakasiz laf atiyor kendini savunacaginabiz de cevap mi verecegiz bir de buna?
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"ulan bazen diyorum ben olsaydım çıkar anında cevaplarını verirdim geçmişlerinden giydirir geleceklerinden çıkardım uygun usluplaama sonradan etraflıca düşününce işte mesut sen o yüzden orda değilsin.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Hiç gerek yok aslında cevap falan vermeye, onun istediği de bu, dediklerinin gündemde kalmasını sağlayacak ki sürekli Galatasaray'ın üzerine gidilsin.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Bravo baskan agzının payını verin su köpegin
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"cevap ¿suc duyurusunda bulunmamiz lazim direk.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Adnan Öztürk de kursun barkovizyonu, iddaanamedeki maçları tek tek incelesin, sahada şike yok tezlerini çürütsün soysuzların:)
 
Galatasaray'dan Aziz Yıldırım'a yanıtFenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, şike davasının 6. duruşmasında Galatasaray'a yönelik sarfettiği suçlamalara başkan yardımcısı Adnan Öztürk'ten yanıt geldi.Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, tüm futbol kamuoyu gibi şike davasını çok yakından takip ettiklerini söyledi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın savunması esnasında Galatasaray'a yönelik suçlamalarından da medya yoluyla haberdar olduklarını ifade eden Öztürk, "Şu an için Aziz Yıldırım'ın suçlamalarına herhangi bir yanıt vermeyeceğiz" dedi. Öztürk'ün bu ifadesine rağmen, Galatasaray'ın kapsamlı bir hazırlık içerisinde olduğu ve Aziz Yıldırım'ın suçlamalarına belge ve görüntülerle yanıt vereceği öğrenildi.Trtspor
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Bizim yönetim uyanık. Şikecilerin oyununa gelmiyor. Onların istediği kaos ortamı yaratmak.

Bizim yönetim cevap vermeyince daha çok sinirleniyorlar.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Normalde ciddiye alıp cevap bile vermemek lazım.

' Tutukluluğundan dolayı kısıtlı olan bir insana cevap vermeyi etik bulmuyoruz ' tadında arif olanın anlayacağı bir açıklama yapmak yeter.

Ancak ülke öyle bir hale geldi ki, kim daha çok bağırır, ona buna saldırırsa haklı oluyor.

Onun için bu densize hakettiğinden fazlasını vermek lazım.
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Tazminat davası açılmalıdır diye düşünüyorum..
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"adnan öztürk 'ün bi bildiği vardır.''UEFA’nın olmazsa olmaz şartı Playoff’a katılacak 4 takımın herhangi bir şaibe içinde olmaması gerektiğini TFF’ye bildirdi.'' gibi : ))
 
Cevap: Adnan Öztürk: "Savunma bittikten sonra suçlamalara tek tek cevap vereceğiz"Cevap mevap gerekmez, aninda dava acilmali. Aziz efendi adamsa iddialarinin dogru oldugunu kanitlar zaten :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt