Adnan Öztürk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk

Cevap: Adnan Öztürk | Başkan Yardımcısı

güveniyoruz sana reis. yüzümüzü kara çıkarma. siyasetin üzerine çek Galatasaray armasını.

Bu adam Ünal AYSAL'dan sonraki Başkanımız...

Maşallah Nazar Değmesin..

Duruşundan taviz verme başkan. Eminim ki sırada ki başkanımız sensin ve o taraftar grubunu da yola getireceksin.

10.07.2012 20:44

Adnan Öztürk GSTV’ye Konuştu

Galatasaray Kulübü Başkan yardımcısı Adnan Öztürk, ASY Spor Kompleksi TT Arena’da gerçekleştirilen stat toplantısıyla ilgili GSTV’ye açıklamalarda bulundu.

Türk Telekom Arena’da gerçekleştirilen toplantı hakkında söylemek istedikleriniz nelerdir ? Çünkü konu hakkında merak edilenler var. GSGM yetkilileri, TOKİ ve Varyap’la bir araya geldiniz. Gündem neydi ve nasıl bir toplantı geçti?

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’yı Beşiktaş ile birlikte kullanmamız konusu kamuoyunu son derece meşgul ettiği için bugün olan toplantılar da sanki bu tartışmaların bir parçası gibi algılandı; bu da son derece doğaldır. Şimdi bugün başlayan toplantılar ki bence uzun süre devam edecektir; stadın Galatasaray Spor Kulübü’ne kesin teslimi ile ilgili prosedür toplantıları. Şöyle düşünmek lazım; stadın inşaatını yapan Varyap firması, TOKİ’ye karşı sorumlu. Dolayısıyla TOKİ’nin stadı Varyap’tan teslim alması gerekiyor. Dolayısıyla da bizim geçen Temmuz ayında zabıt altına aldığımız bütün eksiklilerle ilgili tartışmalar olacaktır aralarında. Daha sonra TOKİ teslim aldıktan sonra GSGM’ne teslim etmesi gerekiyor. Yine orada o eksikliklerle ilgili görüşmeler olacaktır. En son GSGM teslim aldıktan sonra Galatasaray Spor Kulübü’ne teslim edecek. Ve bu dolayısıyla da biraz da geç kalmış bir prosedür aslında ama bir prosedür toplantısı. Yani kamuoyunu meşgul ettiği üzere stadı ortaklaşa kullanma ile ilgili herhangi bir konuşma olmadı, olacağını da zannetmiyorum.

Beşiktaş’ın ASY Spor Kompleksi TT Arena’yı kullanıp kullanmayacağı ile İlgili gündemde bir sürü iddialar var. Bu konu hakkında bir gelişme var mı? Böyle bir durum söz konusu değil mi şu anda?

Yok. Biz Galatasaray olarak Ankara’da yaptığımız ki sayın spor bakanımızın ev sahipliğinde yaptık bu toplantıyı. Biz orada nihai cevabımızı verdik. Daha sonradan da yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için resmi internet sitemizden de bir açıklama yaptık. Burada Türkiye Cumhuriyeti hükümeti taraf değildir. Onlar sadece ev sahipliği yapmışlardır. Dolayısıyla bu tartışma Galatasaray açısından kapanmıştır. Ben Beşiktaş’ın da daha fazla ısrarcı olacağını şahsen zannetmiyorum. Zaten son açıklama yaptığımızdan beri de hiç bir şekilde talep de gelmedi. Bence Galatasaray açısından bu konu tamamen kapanmıştır. Onun için Divan Kurulu toplantısında da söyleyeceğim. Tüm Galatasaraylılar’ın için rahat olsun. Dolayısyla bence tartışmalar kapanmıştır diye düşünüyorum.

Reis sen çok büyük bir adamsın yemin ederim.Az önce bi gazetedeki röportajını okudum döktürmüşsün gene meireles olayı hakkında lafını hiç esirgemiyosun bu şike çocuklarından aynen devam başkan arkandayız.

kamil başkan üstünden bi hayli zaman geçti zaten kafam güzel neden üstüme üstüme geliyon:D

Hakemler konusunda yorum yapamam futboldan anlamıyorum deyip yabancı sınırı 3 olmalı diyip allemei cihan kesilmesi ne garabet sayın öztürk'ün

hakemler konusunda futboldan anlamadığı için yorum yapmıyormuş, futboldan anlamıyorsan yabancı sınırlaması ile ilgili ne açıklama yapıyorsun diyor

GOOD TRANSLATE

Üst Alt