Adnan Polat: "Galatasaray'ın geleceği parlak değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Galatasaray'ın geleceği parlak değil"

Galatasaray Kulübü'nün eski başkanlarından Adnan Polat, Serhat Ulueren'in sunduğu "Telegol" programında sarı-kırmızılı takımın gündemine ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

- Galatasaray'ın bir numaralı problemi tüzüğündeki çifte stadardın ortadan kalkması.

- Liseli olmayan Galatasaraylılar, savunmaları alınmadan kulüpten uzaklaştırılıyor.
- Bizden sonra gelen yöneticiler pervasızca para harcadı.
- Ekonomik krizden çıkmak için Riva kullanılmalı.
- Galatasaray, önümüzdeki 4-5 sene krizden çıkamayacak.
- Yönetimin hızlı bir şekilde seçim kararı alması lazım.
"Dursun Özbek bana söz verdi ama..."
- Dursun Özbek, bana Galatasaray'daki harcanan paraların inceleneceği sözünü verdi ama yapmadı.
- Galatasaray'da harcanan paralar araştırılmasın diye yönetime baskı yapılıyor.
- Ünal Aysal'ın tekrar Galatasaray Başkanı olacağını tahmin etmiyorum.
- Galatasaray, kaynaklarını akıllıca kullanırsa ekonomisini düzeltir.
- Galatasaray'ın geleceğini parlak görmüyorum.
- 2011'den sonra kulübün yerini bilmeyen insanlar başkan oldu.
- Galatasaray'da yeniden görev almak gibi bir düşüncem yok.

Adnan polat gibi adama şerefsiz diyenlerin aynaya bakması gerekirki şerefsizlik nasıl yapılır görsünler.Adam kulübü ünal aysal gibi soymadı diye şerefsiz oldu vay anasını sayın seyirciler.

adnan polat 5 senede unal aysala zemin hazirladi, hala adnan polata laf atanlar var. adam belki 100/100 basari yakalayamadi, ama bize biseyleri verdigini dusunuyorum

Adnan polat gibi adama şerefsiz diyenlerin aynaya bakması gerekirki şerefsizlik nasıl yapılır görsünler.Adam kulübü ünal aysal gibi soymadı diye şerefsiz oldu vay anasını sayın seyirciler.

Aynaya bakacağına önce elin şikecisi azizle dostluk kuran adama bak.Galatsaray şike yapmadığına kefil olamam diyen sözde başkana bak bence tamam aysala kızabilirsin falan ama bu fener yancısı adamla da kıyaslaman doğru değil.

Aynaya bakacağına önce elin şikecisi azizle dostluk kuran adama bak.Galatsaray şike yapmadığına kefil olamam diyen sözde başkana bak bence tamam aysala kızabilirsin falan ama bu fener yancısı adamla da kıyaslaman doğru değil.

Galatasaray'ın tarih boyunca şike yapmadığına kefil olamam. Ama kendi dönemime kefil olurum."

dedi. ne var bunda?

polat atıyorum bundan 50 sene önce ne oldugunu nerden bilsin?

Yine tepki yiyecegimi bile bile soyluyorum ama dusuncemi saklayamam , baskanlarla ilgili bu elestirilerin abartilmasi tamamen seyircinin sucudur. Bizimdir

Üst Alt