Adnan Polat: "Galatasaray'ın geleceği parlak değil" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Galatasaray'ın geleceği parlak değil"

Hala Polatı övenler var :) Adam görünürde 328 milyon dolar borç bıraktı+leş gibi kadro bıraktı+nerede vip-loca paraları+nerede tt arena isim hakkı paraları+nerede dmart paraları? Aysal geldiğinde transfer için kasada ne kadar para vardı?Geldiği yaz 73 milyo borç ödenmeliydi,kasada ne kadar para vardı?
Galatasarayın geliri o yıl 120 milyon euro ise sizce kasaya 120 milyon euro mu giriyordu?Geçen yine yazılmış Aysalın yaptığı Denizbank anlaşması vs vs yine algı operasyonu..O Denizbank antlaşması Polatın bıraktığı görünürde 328 milyon dolar olan borç yüzünden yapılmadı mı?Adam Aysal leş gibi kadro bıraktı diyor :) Tabi Melo-Telles-Brumayı Aysal gönderdi,Aysal dedi forvet almayın :) O Aysalın bıraktığı leş kadroya sadece forvet alınsa bugün büyük ihtimal yine liderdik..Neymiş euro 2008 bizi vurdu :) Orta sahada BAM oynarken bizi kim vurdu,Aziz mi? :) Hala Burak-Selçuk ile yapılan sözleşmelere laf atılıyor..Hadi yabancı sınırını geçelim,Burak nerede şimdi? Adamlar utanmasa Polat>Aysal diyecekler...Onu da söyleyin de rahatlayın.

adamlar neden satın alsın ki bizi?

fon diyorsun. bu adamlar kar gütmediği bir şirkete(GS A.Ş.) neden yatırım yapsın ?

bizim üzerimizden kar edemezler demek istiyorum.

bizi alacak kurulus veya şahıs bize karsılıksız para akıtmalı. giderken de su kadar para vermistim deyip bize dava açmamalı.

marka değerimizin vasat oldugunu düsünürsek, dışarıdan birinin gelipte bize para akıtması zor.

yerli bir işadamı cıkar bizi satın alır orası ayrı. tıpkı rus milyarderlerin kendi lig takımlarını satın alması gibi..

GS son 3 yilki verilere gore en cok gelir elde eden 19. Kulup!! Sosyal medya takipcisi belli.

80 yas ortalamali genel kurul bizi en fazla mezara goturebilir.

Faruk baskan bu isi yaparsa yapabilir. Baska kimse degil. Buyutup dubaililere satar.

kendisinden çok daha kötü bir başkan ortaya çıkınca üzerindeki büyük yük kalktı artık rahat rahat konuşabilir

GS son 3 yilki verilere gore en cok gelir elde eden 19. Kulup!! Sosyal medya takipcisi belli.

80 yas ortalamali genel kurul bizi en fazla mezara goturebilir.

Faruk baskan bu isi yaparsa yapabilir. Baska kimse degil. Buyutup dubaililere satar.

abi gelir var ama giderin gelirinde fazla oldugu icin her yılı zarar ile kapatıyorsun.

bu isler ligin popülerligine bakar. ingiltere-ispanya-almanya-italya gibi liglerden takım satın almak varken bize yatırım yapacaklarını pek sanmıyorum.

son 3 yılında tek şampiyonluk gelmedi. doğal olarak tarihin en fazla tepki alan baskanı olması normaldir.

tekrar diyorum 08-09 ile 09-10 sezonlarında rahatlıkla şampiyon olabilirdik ama euro 2008'in bize verdiği zararları hatırlayamıyorsunuz, sucu tek taraflı olarak polat'ı yıkıyorsunuz.

keza o dönemki medyanın hergün arda ile ilgili haberler cıkarması. medya baskısını kıramadık, bu konuda yönetim yetersiz kaldı. sonunda taraftar samiyen'de arda'yı dümdüz gitti.

polat iyi bir Galatasaray'lı ve lise icerisinde futboldan en ii anlayan insanlardan birisi ama masaya aziz kadar sağlam yumruk vurabilecek bir adam degil, bu benim şahsi görüsümdür.

2008-2009 şampiyonluğunun kaçmasındaki en büyük sebep takımın Hamburg'a dramatik şekilde elenmesinden sonra ligi boşlaması.

2009-2010 da Baros'un sakatlanması ve Rijkaard'ın ligin ortalarında 1-0'a yatmaya kalkışması.Bu sebeple son dakikada gol yiyip berabere kaldığımız bir sürü maç var.

2008-2009 şampiyonluğunun kaçmasındaki en büyük sebep takımın Hamburg'a dramatik şekilde elenmesinden sonra ligi boşlaması.

2009-2010 da Baros'un sakatlanması ve Rijkaard'ın ligin ortalarında 1-0'a yatmaya kalkışması.Bu sebeple son dakikada gol yiyip berabere kaldığımız bir sürü maç var.

takım savunmamız 2008'deki gibi güçlü olsa, şampiyonlugun cok ucuza gittiği 2009 ve 2010 yıllarında rahatlıkla şampiyon olurduk.

Paramparca dizisindeki kro ya çok benziyor

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Aysal'ı o kadar kıskanıyorlar ki. :D

Aysal'ın kılı olamazsınız hiç biriniz.

Dursun ve Adnan ikiniz de, bu camianın kara sayfalarına girmeyi bile hak etmeyen adamlarsınız.

Senin dönemide hatırlıyoruz.Zifiri karanlıktı ortalık.Kankan azizle çok iyi anlaşıyordun.Bide çıkıp konuşmuş utanmadan.

Üst Alt