Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!

Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!

bu konunun surekli tartisilma nedeni su

herkes FR nin bizim kacirdigimiz bir firsat olduguna emin icten ice

ama bazilari bunu elinin tersiyle iterek hayatina devam etmek istiyor hata yaptigimiz kabul etmek isleri sulandirir cunku

bazilari ise boyle hatalar yapmayalim bir daha diye olayi sicak tutuyor:)

iki tarafinda hakli sebepleri var

Ben bu ikisinden de değilim reis. Tespitin yanlış.

Rijkaard kötü td diyenle futbol tartışmam.

Rijkaard bizde başarılıydı diyenle de.

Eğer kendi üzerinden oyunlar oynattıysa, duruşunu da savunmam.

alatasaray Kulübü, Adidas ile olan sözleşmesini fesih ettikten sonra yeni bir firmayla anlaşma imzaladı.

Galatasaray Sportif, Nike European Operations Netherlands B.V. İstanbul Şubesi ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.

Galatasaray Sportif'in Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin tüm futbol takımlarını içeren ve 2011-2012 futbol sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için geçerli olacak bir sponsorluk anlaşması imzalandığı kaydedildi.

Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!

Kabullenecegimi düsünmüyorum :) Cünkü kimse bana Adnan Sezgin´in basarili oldugunu anlatamaz. O fena degildi, bu riskti, o söyle bu böyle. Ama hepsi fos cikti sonucta. Caglar haric. Caglar´i begeniyorum. 2 mac oynadigi halde :) Beni sonuc ilgilendirir. Ben Adnan Sezgin´le basarili oldugumuz bir dönem hatirlamiyorum. Hakan Sükür ve Hasan Sas sayesinde kazandigimiz tarihi sampiyonluk haric. O basariyi da Adnan Sezgin´e mal edemem.

Haldun'a mâl etmeyi biliyorsun ama. Neyse, sen hâlâ bahsettiğim "at gözlüğü" noktasındasın. Benim de hayatta her alanda kabullenemediğim tek şey.

adam goz gore gore yalan soyluyor hala FR iyiydi kotuydu basariliydi diyoruz

bundan sonraki iki posta bakin

bana kelime oyunu yapma kardesim. dogru rijkard bizi cok iyi yönetti. 4.lük büyük basarı dedi bizle dalga gecti. sizin gibilere böle durumlar müstehak..

Sizin gibiler sorunları halen teknik direktör, oyuncu kaynaklı gördüğü sürece asıl böyle durumlar müstehak.

02.02.2011 19:27

Zorunlu Açıklama: Sabah ve Fotomaç Gazeteleri

Bugün yayınlanan Sabah ve Fotomaç gazetelerinde, "Galatasaray'a Dava" başlığıyla ana sponsorumuz Türk Telekom'un kulübümüzü "isim ve reklam anlaşmalarının ihlal edildiği gerekçesiyle mahkemeye verdiğini" iddia eden bir takım haberler yayınlanmıştır.

Sponsorumuz ve stadımızın isim hakkı sahibi Türk Telekom tarafından Galatasaray Spor Kulübü aleyhine açılmış bir dava söz konusu değildir.

Söz konusu haberler tamamen asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Stat ismi ile ilgili kriz yaratılıyor. Her gün yeni krizler. İsim hakkıyla ilgili anlaşmayı yaptığımızda stadın adı Türk Telekom Arena, kompleksin adı Ali Sami Yen Spor Kompleksi olarak belirlendi. Skorborda koyduk, ihtar çektiler. Türk Telekom ile yaşanan gelişmeler benim o kadar zoruma gitti ki bundan sonra adını ağzıma almayacağım. Ne olurdu Ali Sami Yen'in ismi orada dursaydı. Ama stadın devrini henüz almadık. Aldığımız zaman orası buram buram Ali Sami Yen kokacak. Çatıyı bitirmeye çalışsaydık stadı açamazdık. Çatıya harcanacak para iç dekorasyona harcandı. İbra etmeyeceğiz tehditleri, imza kampanyası içler acısı bir durum. Mehmet Helvacı kader birliği yaptığım biriydi. Özhan Canaydın'ın vasiyetiydi; "Mehmet'i bırakma' demişti. Sonuna kadar Galatasaray'ın menfaatleri için mücadelemi yapacağım.

GSC Haber

Subat ayi divaninda Adnan Polat'in aciklamalari

sorun yönetimde diyosan bende zaten öyle diyorum. ama rijkardı savunmayın burda ELANO ön libero oynadı amele gibi kosturdular herifi..

evet elano buyuk topcu harcadik:)

hem bamin yerine alt yapidan adam oynat diyorsun hem oraya elanoyu koymak sorun oluyor:)

elanomu alt yapidan adammi oynar orta sahada

ilerisi gerisi farkmaz

harcamadıkmı. brezilya milli takımında oynuyo bu adam. büyük topcu demedim ama iyi topcuydu. adamı sıradan bi adama dönüstürdük.

ben hayatimda onun gibi topcu gormedim

her zaman bir futbolcu hakkinda bir fikrim olur

derimki bu adam iyi

yada bu adam kotu

bu elanonun ne mal oldugunu cozemedim sahsen

Üst Alt