Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!

Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!

Olaganüstü kongre icin imza toplayip kanal kanal gezen kanibozuklar Canaydin ve Polat kulübe zor dönemlerde sahip cikarken neredeydiler.Simdi stad yapildi,sirket birlesmesi oldu,sponsorluk anlasmalari yapildi,kulübün gelirleri artinca akbabalar gibi ciktilar ortaya ama Galatasaray camiasi buna izin vermeyecek.

Keşke fesh etseler, başka bir sponsorla bu kez şartları daha iyi görüşerek doğru bir anlaşma hazırlanır. Öyle bir niyetleri olsa şimdiye dek fesh ederlerdi ya, keşke yapsalar. Bence Adnan Polat bunun için rahat ve zorluyor durumu

ha evet dogru bir cezasi yoktur sozlesmeye uymamanin

turk telekomun ceo su kibariyenin annesiymis zaten

pasa pasa cikardi skorborddan iste, anlasma var ortada ne diyorlarsa yapacaksin

onlarin iyi niyetine kalmis

canaydinla konusmusmus

isin neydi ozaman anlasma yaparken koysaydinya

niye yemedi

yoksa ne yaptigindan haberinmi yok sayin polat?

Türk Telekom babasının hayrına verdi sanki 50 milyonu.İnan Kıraç'ın korkusuna Ali Sami Yen ekini getirdi şimdi saçmalıyor.Baştan anlaşmayacaktın o zaman.

Provakatorler 200e düştü hadi hayırlı olsun.. :D tamam baskan tamam sıkma sen canını sen geldiginden beri herkes suçlu sen degilsin valla bak:)) bı senin sucun yok cidden sen napabilirsin ki suçlu olasın baskan mısın ki herseyde son soz sahibi olasın!! Gelene gecene salliyosun ekonomik şartlar falan diyosun paso eyvallah o işlerin ayrıntısını bilemem laf etmiyorum ama tarihimizde gördüğümüz en Buyuk skandal (basketteki) benim başkanlığımda mı oldu? Alt branşlar benim zamanında mı küme düşmemeye oynadı? Futbolda tasarruf ve istikrar kelimelerini ağzına sakız edip onlarca futbolcu ve tek. dir. ben harcadım dimi?? Erdoğan bayraktarın konuşmaları haklı diyip senin gs başkanlık makamına hakaret ettirmem sözüne karşılık ben küçük düşürdüm makamı değil mı?? Stada taraftarını almama tehdidi savurup ertesi gün farkettigin sözde hatanı 5 gün sonra değiştiren de sen degilsin doğru.. Uğur Meleke'nin yazdığı bı yazıda söyle bı kısım var: staddaki güvenlik önlemleri o kadar yüksekti ki benim her yere giriş iznim olmasına rağmen arkadasımı görmeye gidemedim. Bu 300 provakator nasıl oldu da girdi? aah baskan ahh en basından beri hep söyledim bir dedgin digerini tutmuyor.. Haklı dediğin tokiciye bgn maksadını astı dedin.. Önce taraftar diyip provakatore çevirdin.. Arkasındayim dedin herkesi gönderdin.. Böyle tutarlı (!) oldugun sürece başarıdan basarıya kosacagimizdan artık daha da fazla eminim.. ;)

Son kale falan izlemem açıkçası:)

Hagi kadro dışı bırakınca minimum zararda tutmak için böyle bir yola başvurulmuş olabilir.

umarim senin dedigin gibidir

hic bir zaman bilemeyiz:)

sponsorluk olayinda soylenen yalanla ayni kategoride olmasi kafami kurcalamiyor degil:)

mahkemeye vermediler sorun yok de once

ihtar cektiler de divan kurulunda

buyuk topcu aldik de son gunde olsa ugrasiyorduk yeni bitti de:)

sonra leasingle aldik zarari yok de:)

hepsi ayni kategori yalanlari hepsi

Olaganüstü kongre icin imza toplayip kanal kanal gezen kanibozuklar Canaydin ve Polat kulübe zor dönemlerde sahip cikarken neredeydiler.Simdi stad yapildi,sirket birlesmesi oldu,sponsorluk anlasmalari yapildi,kulübün gelirleri artinca akbabalar gibi ciktilar ortaya ama Galatasaray camiasi buna izin vermeyecek.

Adnan Polat tek aday miydi o zor zamanlarda??

Tek liste mı girdi yani ilk secime? Gecen defa adnan Öztürk vardi rakibi onu biliyorum da ilk secimde rakipsiz miydi?

umarim senin dedigin gibidir

hic bir zaman bilemeyiz:)

sponsorluk olayinda soylenen yalanla ayni kategoride olmasi kafami kurcalamiyor degil:)

mahkemeye vermediler sorun yok de once

ihtar cektiler de divan kurulunda

buyuk topcu aldik de son gunde olsa ugrasiyorduk yeni bitti de:)

sonra leasingle aldik zarari yok de:)

hepsi ayni kategori yalanlari hepsi

Diğer konuları bilemem ama Hagi'yr bu açıdan güvenirim. Kendisini kullandırtmaz. İlk gelişinde Ergun Gürsoy transferlerine karışmaya çalıştığı için istifa etmişti.

Tek liste mı girdi yani ilk secime? Gecen defa adnan Öztürk vardi rakibi onu biliyorum da ilk secimde rakipsiz miydi?

Canaydın'la girdiği seçimde 5 aday vardı. Bunlardan Yiğit Şardan'ı sonraki seçimde ekibe aldı -ki o dönemde daha zorluydu işler ve o 5 adaydan hiçbiri sonraki seçimde ortada gözükmedi.

Stada Ali Sami Yen ismini vermemek büyük bir hata, anlaşmaya sadık kalmamak daha büyük bir hata...

Yani temelde Adnan Polat'ın ya da bazi kisilerin dediği gibi elini tasın altına koymaya cesaret eden bir tek adnan polat degildi.. O olmasaydı da elbet gs'ye sahip çıkan olurdu.. Bu yüzden elini tasın altına koydu diye gözümde ekstra bir deger kazanma ihtimali yok bnm için.. Ama diğer bahsettiginiz o zamanlarda saklanip şimdi ususenler konusunda da size sonuna kadar katiliyorum

Yani temelde Adnan Polat'ın ya da bazi kisilerin dediği gibi elini tasın altına koymaya cesaret eden bir tek adnan polat degildi.. O olmasaydı da elbet gs'ye sahip çıkan olurdu.. Bu yüzden elini tasın altına koydu diye gözümde ekstra bir deger kazanma ihtimali yok bnm için.. Ama diğer bahsettiginiz o zamanlarda saklanip şimdi ususenler konusunda da size sonuna kadar katiliyorum

Aslinda bosuna tartisiyoruz,Polat aday olursa 2012de tekar secilir,kemiklesmis oylari disinda baskanligi sirasinda kendisine her zaman oy verecek binlerce kisiyi kongre üyesi yapti.

Aslinda bosuna tartisiyoruz,Polat aday olursa 2012de tekar secilir,kemiklesmis oylari disinda baskanligi sirasinda kendisine her zaman oy verecek binlerce kisiyi kongre üyesi yapti.

Sırf Adnan Polat döneminde üye oldukları için ona oy verecekler benim gözümde galatasaraylı değildir. Ama malesef ülkemizde sistem böyle işliyor.

ha evet dogru bir cezasi yoktur sozlesmeye uymamanin

turk telekomun ceo su kibariyenin annesiymis zaten

pasa pasa cikardi skorborddan iste, anlasma var ortada ne diyorlarsa yapacaksin

onlarin iyi niyetine kalmis

canaydinla konusmusmus

isin neydi ozaman anlasma yaparken koysaydinya

niye yemedi

yoksa ne yaptigindan haberinmi yok sayin polat?

Bence Telekomun Ceosu "Uçan Sabri"

Noldu anlaşmaya uymadık, para cezası mı yedik. Tehdit ettiler, Polat da yazıyı kaldırdı bundan sonra adınızı ağzıma almayacağım dedi. Ki başta da anlaşmaya uymama diye birşey yoktu. Sadece skorbordun tepesinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi yazıyordu. Polat yine heryerde TT Arena diyordu. Türk Telekom kaşındı, uefaya adlarını bile veremiyoruz zaten bu neyin zorlaması Ali Sami Yen ismi kalksın falan. Sözleşmede taraftar sitelerinde TT Arena denmeli başkan o stadı her kastettiğinde TT Arena demek zorundadır mı yazıyor? Stadımız der, Aslantepe der her türlü ad aktarmasını yapar.

Uefaya isim bildirmek de onların iyi niyetine mi kalmış mesela? Yarın birgün GSGM derse biz bu stad isimlerini tanımayız diye sözleşme fesh edilse Türk Telekoma tazminat mı vereceğiz :)

Bugün ki divan konuşmalarından anlaşılıyor ki

-Yönetim, hukukçu kimliğine rağmen Helvacı'ya Türk Tellekom Ana Sözleşmesi göstermeden imzalamış. (O dönem araları açık değil di). Bu nasıl iştir. Senin 2. başkanın hemde hukukçu başkanın 150 milyon dolarlık andlaşmayı görmüyor. Allah seni bildiği gibi yapsın Polat.

-Skor board tan ASY yazısının çıkarılması sonrası veryansın yapan, dişlerini gösteren Polat'a Helvacı'nın kapağı: "Skorboarddan çıkarırken sorsalardı o ibareyi, gerek olmadığını söylerdim. Ben onun için varım orada. Biz derneğiz, derneğin hak ve fiil ehliyeti tüzüğüyle sınırlıdır. Üstelik üçüncü kişileri de bağlar.". Yani kaldırmaman daha doğru olurmuş Polat. Ceza da yemezmişsin.

Kısaca Polat'ın etrafındaki birkaç işi bilmez yönetici'nin insafına kalmış GS nin hali. Vah Vah Vah.

- İşte bu da Hayri Kozak (Benim görüşlerimle tamamen paralel):

Sarı-kırmızılı kulüpte 45 yılını geçirdiğini ve son bir aydaki gibi karışık ve sıkıntılı bir dönemi hiç görmediğini belirten Kozak, şunları söyledi:

''Yönetim kurulu burada görüyorsunuz. Başka bir takımmış gibi 3 kişi ise ayrı oturuyor. Siz bu yönetimin başarılı çalışacağına inanıyor musunuz? Ortada saygı ve sevgi kalmamış. Kağıtlar ellerde dolaşıyor. Yapmayalım bunu. Bir şey yapalım ama. Ciddi bir memnunsuzluk ve moralsizlik var. Yönetim kurulundan 2 üye ayrılmış, 3 üyenin de istifaları istendi. Bu durum ağır sorumluluk taşıyan bir yönetim için son derece ciddi bir dezavantajdır sayın başkan. Bunu dikkate alın. Tüzük değişti, yeni stat açıldı, şirketle birleşti, Riva'nın inşaat ruhsatı alındı. Bunlar sizin başarı hanenize yazılmıştır. Kargaşanın son bulması ve huzur projesine ihtiyacımız var şimdi. Bunun tek yolu da lider ve ekibinin erken seçim kararı almasıdır. Gelin bu kararı alın ve tarihimize ciddi bir noktayı koyun. Aksi takdirde bu yönetim göreve devam edecek olursa sizin için sadece üzüntü olacaktır. Erken seçimde kadronuzu yenileyip yeniden aday olmanızın önü açık.''

İşte bu kadar. Fixed.

Her ne olursa olsun, bu sponsor meselesi gerçekten telafi edilecek bir durum değil. Amatör bir şirket bile bunu yapmaz.

Üst Alt