Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!

Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!

adnan polatı kimse savunacak durumda degil. benim icin bundan önceside önemsiz. ben bundan sonra yapacagı icraatları bekliyorum baskandan. herkesin kötü dönemi iyi dönemi olur. adnan polat su an kötü dönem geciriyor. elestiriler haklı bu durumda. ama gecmis gecmiste kaldı. bundan sonra GALATASARAYA sahip cıksın sesini cıkartsın herkese şimdi yaptıgı gibi. seneye bütün branslarda basarı bekliyorum. iyi kadrolar bekliyorum...

O konuda haklısın ona birşey diyemem zaten.

Adnan Polat göndermese bile Sezgin'in biraz onurlu olup kendisi bırakması lazımdı.

50 kere istifa ettim bırakmadılar tarzı bi lafı vardı galiba:eek:.Bırakmak isteyen adam bırakır sonuçta.Bu kadar baskı varken en azından sana yoldaşım diyen adamı daha fazla zorda bırakmamak için bırakırsın.Sadece buradan bile Adnan sezgin'in ne kadar karakter zaafı olan biri olduğunu anlayabiliriz.Bi de Adnan polat bi ropörtajda Rijkaard'ı göndermeye biraz mecbur kaldık medya tarafından çok baskı vardı şeklinde laflar etmişti.Şimdi bi dahakine şu lafların kendisine sorulması gerekir.

1-)Medyaya göre mi birini getirip-gönderiyosun?

2-)Sezgin'i göndermen için yapılan baskı Rijkaard'ı göndermen için yapılan kadar var,o niye hala duruyor?

3-)Bu taraftarı hep översin onları umursadığını gösteren ne yaptın?

Sezgin doğru yada yanlış şeyler yaptı demedim.

Taraftar Rijkaard istifa diyince ''Mart ayına kadar ne olursa olsun sözleşmesini uzatacaktım ama taraftarı tamamen unutmuşum'' diye düşünüp Rijkaard 'ı gönderidi ya bu adam, Sezgin İstifa diyen taraftarın lafını niye dinlemedi?

Taraftar Rijkaard 'beğenmemiş, sözü dinlenmiş. Tarftar Sezgin 'i beğenmeyince kulak tıkanıyor. Kısacası böyle yalancı bir başkan görmedim.

Tamam da, ilk seferinde görevden aldı, Haldun geldi yerine. E Haldun yetersiz kaldı, veriler ortada. Tekrar onu getirdi, şu ana kadar da başarılı. Adnan Sezgin'den nefret ediyorum, itici, çıkarcı bir hali var ama unutmayın Skibbe döneminde Sivas maçı sonrası takımı hakemlere karşı da savunmuştu. Bu yüzden de görevden alınmıştı, o yaptığı basın toplantısı tepki çekti diye görevinden alınmıştı. Haldun çok beyefendi, sessiz sakin, adam gibi adam, çıkarcı değil, sempatik ama işinde başarılı olamadı.:) Bu olay yani, başarılı olmuş adamı tekrar göreve getirmek yaptığı. E işler kötü gidiyor kabul, belki Haldun'a sabrettiği kadar beklemek istiyor. Takımın şu an böyle olması Sezgin'in transferlerinin suçu değil,bir önceki sezon harcanan milyonların suçu. Biraz da anlayış lazım, azıcık.

Bugün çok güzel konuştu, bir öncekinde de çok güzel konuşmuştu. Şu kadarının da hakkını verin, hak vermek sevaptır.:p

50 kere istifa ettim bırakmadılar tarzı bi lafı vardı galiba:eek:.Bırakmak isteyen adam bırakır sonuçta.Bu kadar baskı varken en azından sana yoldaşım diyen adamı daha fazla zorda bırakmamak için bırakırsın.Sadece buradan bile Adnan sezgin'in ne kadar karakter zaafı olan biri olduğunu anlayabiliriz.Bi de Adnan polat bi ropörtajda Rijkaard'ı göndermeye biraz mecbur kaldık medya tarafından çok baskı vardı şeklinde laflar etmişti.Şimdi bi dahakine şu lafların kendisine sorulması gerekir.

1-)Medyaya göre mi birini getirip-gönderiyosun?

2-)Sezgin'i göndermen için yapılan baskı Rijkaard'ı göndermen için yapılan kadar var,o niye hala duruyor?

3-)Bu taraftarı hep översin onları umursadığını gösteren ne yaptın?

Polatın lafları birbirini tutmuyorki..Normal..

Tamam da, ilk seferinde görevden aldı, Haldun geldi yerine. E Haldun yetersiz kaldı, veriler ortada. Tekrar onu getirdi, şu ana kadar da başarılı. Adnan Sezgin'den nefret ediyorum, itici, çıkarcı bir hali var ama unutmayın Skibbe döneminde Sivas maçı sonrası takımı hakemlere karşı da savunmuştu. Bu yüzden de görevden alınmıştı, o yaptığı basın toplantısı tepki çekti diye görevinden alınmıştı. Haldun çok beyefendi, sessiz sakin, adam gibi adam, çıkarcı değil, sempatik ama işinde başarılı olamadı.:) Bu olay yani, başarılı olmuş adamı tekrar göreve getirmek yaptığı. E işler kötü gidiyor kabul, belki Haldun'a sabrettiği kadar beklemek istiyor. Takımın şu an böyle olması Sezgin'in transferlerinin suçu değil,bir önceki sezon harcanan milyonların suçu. Biraz da anlayış lazım, azıcık.

Bugün çok güzel konuştu, bir öncekinde de çok güzel konuşmuştu. Şu kadarının da hakkını verin, hak vermek sevaptır.:p

Öyle olsa bile haldunu görevdenmi alırsın yoksa başka bi görevemi getirirsin? transferin başında gene o kalsaydı takım içine adnan sezgin gelseydi mesela öylede olabilirdi..

Öyle olsa bile haldunu görevdenmi alırsın yoksa başka bi görevemi getirirsin? transferin başında gene o kalsaydı takım içine adnan sezgin gelseydi mesela öylede olabilirdi..

İçeride ne olduğunu bilmiyoruz ki. Belki de dinlenmesini istedi Polat, Haldun yediremedi. Ya da seni şuraya alalım dedi, Haldun yine yediremedi. Öyle bir söylüyorsunuz ki şaşırıyorum, sanki Polat'ın telefonlarını dinliyorsunuz.

Mustafa Sarp'ın çırpındıkça batıyoruz sözü ilk başta başkan için geçerli. Sen Ali Sami Yen'in ismini yaşatma işini en başta düşünecektin. Tüzüğünde bile yazıyor. Bunu atladın, stadın ismini sattın Telekom'a. Sonra da eğreti bir şekilde, yok aslında orası Ali Sami Yen Spor Kompleksi dedin. Bir kere nerede o kompleks? Ben kompleks mompleks görmedim valla, bir tane koskoca stadyum var, o kadar. Hayal görüyor herhalde başkan.

Sen iş işten geçtikten sonra eğreti işler yaparsan, sana 150 milyon Dolar veren Telekom'da protestoyu çeker, Ali Sami Yen'in ismini de stadın ismiyle yanyana kullanamazsın bir daha. Hayır, ne yaptığı hatadan dolayı özür dilemesini becerebiliyor, ne de hatasının arkasında durmayı. Yaptığı şey hatasını örtmek için çırpınmak.

Haldun Üstünel hangi kriterlere göre basarili olamadi sence, bunu pek anlamadim. Dos Santos ve Jo transferlerinden bahsediyorsan, o transferleri Rijkaard istedi de yapti. Keita ve Elano gibi adamlari 7 Milyon´a getirmek kabiliyet ister, kücümsedigimden degil ama Stancu´yu 6 Milyon Euro´ya (5.6 Mil) getirmekten cok daha zor bir is bence. Bundan evvel de Kewell´i bonservisi elindeyken ikna etmesi, Baros´u 5 Milyon gibi cok iyi bir fiyata getirmesi basarili oldugunun göstergesidir.

Yerli transferlerden bildigimiz gibi Adnan Sezgin sorumluydu. Sarp, Gökhan Zan, Serdar Özkan ve nicelerini Adnan Sezgin getirmistir. Haldun Üstünel yeniden hayaller kurmamizi saglayan kisidir. Niye basarisiz oldugunu düsündügünü pek anlamadim acikcasi. Evet Elano bizde iyi performans göstermedi. Peki bu Haldun Üstünel´i basarisiz mi kiliyor? Bugün Elano´yu alsak sevinctan takla atmazmiydik? Ben atardim.

Neyse benim görüşüm şudur:

Sırf taraftar istedi diye verdiği sözü yutup her seneki klasik davranışı TD kovmayı yapan bir adam, sırf taraftar istedi Sezgin 'i kovmuyorsa -ki Sezgin bu kulüpteyken Galatasaray ne zaman başarılı olmuş?- bir davranış bozukluğuna sahip demektir.

Konu sadece Rijkaard da değil üstelik.

Sen naptın biliyor musun başakn? Bu takımda don değiştirir gibi teknik direktör değiştirdin. Taraftara yaptığımız transferde bile yalanlar söyledin. Geldiğinden beri 80 'e yakın oyuncu alıp yarısından çoğunu zararla gönderip ekonomi için çalıştım, ışık göründü artık şahlanma zamanı dedin. Verdiğin sözlerin hepsini yedin Mart ayında Rijkaard 'la sözleşme imzalayacağız dedin sonra basının önüne attın artık takımı düzeltsin dedin. Peşinden de gönderdin. Şimdi Hagi 'ye aynısı yapıyorsun. Birkaç sene önce taraftara çapulcu dedin, bu sene provakatör dedin. Futboldan anladğını düşündüğün Adnan Sezgin 'i her işe karıştırdın. Şirketleri birleştirdin ama Denizbank 'tan 70 milyon dolar kredi çekerek. Stadı sen yapmadın, Riva 'yı sen kazandırmadın.

Galatasaray tarihinin en kötü başkanı oldun, yapamadın beceremedin.

Başkanın arkasındayım... Dimdik ayakda.. SABIRLA BAŞKANLIĞINA DEVAM EDİYOR. BU KADAR NEFRETLE İSTENMEYEN BAŞKAN YIKILMIYOR DİRENİYOR.. BAŞKANA GÜVENİYORUM..

Beyler bir karar verin. Transferleri Rijkaard istemedi diyordunuz şimdi istedi de Haldun onları aldı diyorsunuz. O zaman Rijkaard suçlu:D Değilse Rijkaard'ı getirip Adnan Polat'ın istediği adamları alan Haldun Üstünel....

Haldun Üstünel hangi kriterlere göre basarili olamadi sence, bunu pek anlamadim. Dos Santos ve Jo transferlerinden bahsediyorsan, o transferleri Rijkaard istedi de yapti. Keita ve Elano gibi adamlari 7 Milyon´a getirmek kabiliyet ister, kücümsedigimden degil ama Stancu´yu 6 Milyon Euro´ya (5.6 Mil) getirmekten cok daha zor bir is bence. Bundan evvel de Kewell´i bonservisi elindeyken ikna etmesi, Baros´u 5 Milyon gibi cok iyi bir fiyata getirmesi basarili oldugunun göstergesidir.

Yerli transferlerden bildigimiz gibi Adnan Sezgin sorumluydu. Sarp, Gökhan Zan, Serdar Özkan ve nicelerini Adnan Sezgin getirmistir. Haldun Üstünel yeniden hayaller kurmamizi saglayan kisidir. Niye basarisiz oldugunu düsündügünü pek anlamadim acikcasi. Evet Elano bizde iyi performans göstermedi. Peki bu Haldun Üstünel´i basarisiz mi kiliyor? Bugün Elano´yu alsak sevinctan takla atmazmiydik? Ben atardim.

Bu mantığa hastayım. Yani Jo'yu, Dos Santos'u Rijkaard istedi, diğerlerini babam istedi sanki. Onlar da Rijkaard'ın onayından geçmiştir mutlaka. Kaldı ki Serdar Özkan bizim maçta Rijkaard'ın gözüne yeterince girmiştir, adama alalım mı dediler mi neden "hayır" desin ki? Gökhan Zan'ı getiren Haldun, imza törenini yapan o, bunu söyleyen de o. "Görüştüm, beğendiğim oyuncu" demişti. Sarp bir geçiş süreci, ilk geldiğinde Rijkaard yoktu, anlaşıldığında yani. O sıralar Bülent Korkmaz'ın talebi üzerine alınmış bir adam o. Ne Rijkaard'la ne Sezgin'le alakası var.

Başka sorun var mı bilmiyorum ama kısa özet geçeyim. Baros ve Kewell dışında başarılı olan yok, Skibbe döneminde geldi. Keita başarılı falan değildi, kandırmayın kendinizi. Keita ortalama bir performans gösterdi -ki gitmesini Rijkaard istedi belki de, sonuçta gelmesini isteyen oysa gitmesini isteyen de odur. Elano değil de Keita gitsin demiş demek ki sezon başında. Sonuçta Elano daha çok para ediyordu.

Elano zaten baştan aşağıya başarısız, bu konuda da hem fikiriz sanırım. Sportif katkılar sıfır, Keita'nın çok iyi işler yaptığında hemfikirim ama bu Keita'nın üstün başarı gösterdiğini kanıtlamaz. Pino bence ondan aşağıya kalır bir performans göstermiyor oynadığı dönemde. İlk geldiğinde de söylemiştim aratmayacağını.

Cana transferinde başarı ortada, Pino daha az maliyetli olduğu için başarı, Stancu, Culio gibi isimler de başarılı performans gösteriyor. Kaldı ki bunları isteyen yine teknik adam. Stancu 6 ediyor ama karşılığını verecek bir performansı var şu anda. En azından 8'lik Elano'ya kıyasladığında fazlasını bile veriyor diyebiliriz.

Eee, hâlâ soruyor musun Sezgin'in başarılı olduğunu neden düşündüğümü?

Beyler bir karar verin. Transferleri Rijkaard istemedi diyordunuz şimdi istedi de Haldun onları aldı diyorsunuz. O zaman Rijkaard suçlu:D Değilse Rijkaard'ı getirip Adnan Polat'ın istediği adamları alan Haldun Üstünel....

Buyur Ahmet'im, bak üşenmedim hislerine tercüman oldum.:D
Bu mantığa hastayım. Yani Jo'yu, Dos Santos'u Rijkaard istedi, diğerlerini babam istedi sanki. Onlar da Rijkaard'ın onayından geçmiştir mutlaka. Kaldı ki Serdar Özkan bizim maçta Rijkaard'ın gözüne yeterince girmiştir, adama alalım mı dediler mi neden "hayır" desin ki? Gökhan Zan'ı getiren Haldun, imza törenini yapan o, bunu söyleyen de o. "Görüştüm, beğendiğim oyuncu" demişti. Sarp bir geçiş süreci, ilk geldiğinde Rijkaard yoktu, anlaşıldığında yani. O sıralar Bülent Korkmaz'ın talebi üzerine alınmış bir adam o. Ne Rijkaard'la ne Sezgin'le alakası var.

Başka sorun var mı bilmiyorum ama kısa özet geçeyim. Baros ve Kewell dışında başarılı olan yok, Skibbe döneminde geldi. Keita başarılı falan değildi, kandırmayın kendinizi. Keita ortalama bir performans gösterdi -ki gitmesini Rijkaard istedi belki de, sonuçta gelmesini isteyen oysa gitmesini isteyen de odur. Elano değil de Keita gitsin demiş demek ki sezon başında. Sonuçta Elano daha çok para ediyordu.

Elano zaten baştan aşağıya başarısız, bu konuda da hem fikiriz sanırım. Sportif katkılar sıfır, Keita'nın çok iyi işler yaptığında hemfikirim ama bu Keita'nın üstün başarı gösterdiğini kanıtlamaz. Pino bence ondan aşağıya kalır bir performans göstermiyor oynadığı dönemde. İlk geldiğinde de söylemiştim aratmayacağını.

Cana transferinde başarı ortada, Pino daha az maliyetli olduğu için başarı, Stancu, Culio gibi isimler de başarılı performans gösteriyor. Kaldı ki bunları isteyen yine teknik adam. Stancu 6 ediyor ama karşılığını verecek bir performansı var şu anda. En azından 8'lik Elano'ya kıyasladığında fazlasını bile veriyor diyebiliriz.

Eee, hâlâ soruyor musun Sezgin'in başarılı olduğunu neden düşündüğümü?

ulan yanıyorum yanıyorum 8 milyona keitayı sattık 8 e misimovici aldık kullanamıyoruz:( Keita ile esiyorduk şimdi..

Biz bu laflari bu sezon icin söylemistik ama. Bu sezon basinda Rijkaard hic dikkate alinmadi. Tabiri caizse adam yerine konmadi. Yapilan bütün transferler ( Misimovic dahil ) tamamen yönetim tarafindan yapilmistir. Rijkaard caresizlikten okey verme durumda birakilmistir. Elano´yu da Rijkaard istemisti mesela. Hatta transferden sonra basin toplantisinda bizzat tesekkür etmisti yönetime Rijkaard.

Üst Alt