Adnan Polat Seçime Katılabilir mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

Cevap: Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

mahkemeye giderse bizim için biter... ama mahkemeye gidilmeden seçime girme hakkının olmasını isterim en azından adam seçime yeniden katılabilmeli... modern ve demokratik galatasaray camiasına yakışan budur... ayrıca bu saçma tüzük değişmeli böyle saçma şeymi olur

Ne hakkı varsa hepsinin peşinden koşsun. Elinden geleni yapsın. Bu hakkıdır zaten. Ama güzel kardeşim bana seçim lazım seçim. Belirsizlik ortamı olulursa yanarız. Kim yapacak takımı. Hangi teknik adam gelecek. Futbolcuları kim alacak kim gönderecek. Zaten kimse gelmez. Ben demiyorum Adnan Polat gitsin. Kalacaksa da kalsın ama yeter ki takımın önü açılsın. Kendi çıkarını düşünüyo.

Bu hafta icinde aciklar. Simdi bir kac gün bütün yollari tartip degerlendiriyordur. Ama sonunda Galatasaray genel kurulun iradesine boyun egecektir. Baska sansi yok zaten. Herkes rahat olsun.

Ben sana söyliyim. Şimdi bu çıkar, önce kongrenin kendisine haksızlık yaptığını anlatır uzun uzadıya. Sonra tüzük kanunlarından bahseder uzun uzun. Yine şirket birleşmesi, stad, riva falan girer hafiften ağlamaklı. Biz sonunda bakarız ne var elde diye. Hiç bir şey yok. İşte o zaman ben herhalde yığılırım yere üzüntümden

Adnan Polat keşke seçime girebilse..Bu üyelerin önüne tekrar gelse, oy istese keşke!!

Ya bakın bizim için önemli olan seçimin ne zaman olacağı. Yırtıyorum bir taraflarımı. Yahu seçime girecekse girsin bize ne. Zaten seçilemeyecek. Önemli olan en geç 1 mayısta seçim olması. Bu seçim gecikirse tamamıyla yanarız. 1 sene daha boşa giderse bu 1 sene anlamına gelmez en az 3 yıl geriye gideriz. Bize başarı lazım ve bu başarının getireceği ekonomik güç lazım. Kişisel çıkar zamanı değil. Bıktım arkadaş vallahi billahi bıktım. Yeter artık açılsın şu kulübün önü.

polat birkez olsun pasif davranmayıp seçim kararını hemen almalı... zaten başımıza ne geldiyse polatın pasifliği yüzünden geldi... bu adam böyle değildi yaşarken oldu.

Adnan Polat yeniden seçime girse ne olurki zaten,paniğe gerek yok.

Bir tokatta seçimde alır,ömrünce unutamaz.

Bir insanın istenmediğini gördüğü yerde "gitmemek" de ısrar etmesini beynim yorumlayamıyor!! Özür dilerim.

Ben sana söyliyim. Şimdi bu çıkar, önce kongrenin kendisine haksızlık yaptığını anlatır uzun uzadıya. Sonra tüzük kanunlarından bahseder uzun uzun. Yine şirket birleşmesi, stad, riva falan girer hafiften ağlamaklı. Biz sonunda bakarız ne var elde diye. Hiç bir şey yok. İşte o zaman ben herhalde yığılırım yere üzüntümden

Yani hicbirsey olmamis gibi davranma sansi yok kanunen Adnan Polat´in. Koltuktan indirildi ve 30 gün icinde secimli genel kurul yapmali. Yoksa kanunen ceza alir. Mahkemeye gider gitmez beni ilgilendirmez, elinden geleni ardina koymasin. Ama secim 30 gün icinde olacak. Artik Adnan Polat´a orda yer yok. Bunu kongrede cok iyi anladi zaten.

Gitse ne olacak!Millet işi inada bindirir, yine boynu bükük ayrılır. Bitti artık!

bence adnan polat dersini almistir...aday olup olmamasi da önemli degil...önemli olan aday oldugu takdirde ekibini degistirmis olmasi ve birbirine daha bagli bir ekip ile girecek olmasi...

polatin avantaji kulübün finansal acidan bilgi sahibi olmasi ve sportif anlamda zaten kendisi de basarisiz oldugunu kabul ediyor...tabiiki basarisizdi vs. ama bir daha gelirse basarisiz olacak diye de bir kaide yok...

önemli olan, dedigim gibi, ekibini iyi secmesi...secilmesi zor, ama secilse bile bundan sonra, özellikle sportif anlamda, daha basarili olacagini düsünüyorum...(bundan kötüsü anca 2.lig olur gerci :D)

ayni zamanda polatin kalmasi türk antrenörün takimin basina gelmesine daha cok imkan sagliyor gibi...baska bir adayin yabanci getirme ihtimali daha yüksek bana göre...

fair play acisindan polatin aday olabilmesini onaylarim...bu kadar kin ve nefrette fazla diye düsünüyorum...sonucta o da gs'nin menfaatleri icin orada bulundu...

gelmemesi icin düsündügüm sebep ise sirtinda olaganüstü bir baski olacak olmasi, bu tarihi berbat sezondan sonra toparlanmak icin mantikli kararlar verebilrimi ?; ben bundan süpheliyim acikcasi

(duygusalligi bir kenara birakip, tamamen rasyonel düsünce ile bu kanilara variyorum; bilemem siz ne düsünürsünüz :) )

Yani hicbirsey olmamis gibi davranma sansi yok kanunen Adnan Polat´in. Koltuktan indirildi ve 30 gün icinde secimli genel kurul yapmali. Yoksa kanunen ceza alir. Mahkemeye gider gitmez beni ilgilendirmez, elinden geleni ardina koymasin. Ama secim 30 gün icinde olacak. Artik Adnan Polat´a orda yer yok. Bunu kongrede cok iyi anladi zaten.

Onur hiç olmazsa giderken büyümesi gerekirdi Sn.Polat' ın ama maalesef onuda yapamayacak sanırım...

Onur adam tüzük kararıyla ilgili mahkemede yürütmeyi durdurma kararı alırsa seçim falan olmaz mış. Bu benim canımı sıkan. Senin dediğin gibi o mahkemeye başvurursa vursun biz seçimimizi yapalım olmuyo işte. Anladın mı? Bu bence çok çok büyük bir sıkıntı.

Onur hiç olmazsa giderken büyümesi gerekirdi Sn.Polat' ın ama maalesef onuda yapamayacak sanırım...

Kimse yanlis anlamasin, hakaret olarak da algilamasin. Ben Adnan Polat´in hic onurlu davrabis sergiledigini görmedim ki simdi ondan onurlu davranis bekleyeyim. Ben sezon basindan beri hep aynisini söylüyorum. Cok tepki aldim, uyari aldim, rütbelerim düsürüldü :) Ben Polat´a "ihanet eden" anlami tasiyan kelimeyi söylemistim. Hala arkasindayim

Kimse yanlis anlamasin, hakaret olarak da algilamasin. Ben Adnan Polat´in hic onurlu davrabis sergiledigini görmedim ki simdi ondan onurlu davranis bekleyeyim. Ben sezon basindan beri hep aynisini söylüyorum. Cok tepki aldim, uyari aldim, rütbelerim düsürüldü :) Ben Polat´a "ihanet eden" anlami tasiyan kelimeyi söylemistim. Hala arkasindayim

Valla ben de Adnan'cıydım. 2012 yi bekleme taraftarıydım. Ama olmadı. şimdi olmadıysa gidecek. Zorlamayacak. Açacak Galatasaray'ın önünü. Hala mahkeme falan tutturmayacak. O nu yaparsa hiç bir hakkımı helal etmem. Önümüzdeki seneyi güme getirirse benim için Polat diye birisi olmaz. Bir daha başkan olsa da en büyük muhalefetçi ben olurum bu forumda

zamaninda istifa edip secime gitse idi kesin secilirdi...bunu konusmasi sirasinda alkislayanlar belli etmist (hani ben kuzu degil, aslanim konusmasi :D)

ayni zamanda helvaci vs'den kurtulurdu...ne düsündüyse artik

Onur adam tüzük kararıyla ilgili mahkemede yürütmeyi durdurma kararı alırsa seçim falan olmaz mış. Bu benim canımı sıkan. Senin dediğin gibi o mahkemeye başvurursa vursun biz seçimimizi yapalım olmuyo işte. Anladın mı? Bu bence çok çok büyük bir sıkıntı.

Bende diyorum ki Adnan Polat bunu göze alacak güce sahip bir adam degil. Bu sefer camia tarafindan hain ilan edilir. Camianin insanlara sagladigi artilari herkes bilir. Galatasaray camiasindan dislanirsa inanilmaz zarar görür Polat. Dislarlar da. Adam gibi cekip gitmesi icin bir sans var ortada su an. Güzel bir basin toplantisi yapsin, ona yakisan sekilde cekip gitsin. Camianin artilarindan faydalanmaya devam etsin. Sonucta kimse ihrac etmedi Polat´i. Yapamiyorsun dediler sadece. Ama dislanmak istiyorsa, hatta ihrac edilmek istiyorsa, buyursun yapsin. Paramparca ederler Polat´i hergün medyada

Üst Alt