Adnan Polat Seçime Katılabilir mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

Cevap: Adnan Polat Seçime Katılabilir mi?

Valla ben de Adnan'cıydım. 2012 yi bekleme taraftarıydım. Ama olmadı. şimdi olmadıysa gidecek. Zorlamayacak. Açacak Galatasaray'ın önünü. Hala mahkeme falan tutturmayacak. O nu yaparsa hiç bir hakkımı helal etmem. Önümüzdeki seneyi güme getirirse benim için Polat diye birisi olmaz. Bir daha başkan olsa da en büyük muhalefetçi ben olurum bu forumda

bence hakkini aramali...

genel kurul'da gördük ki son derece sag duyulu ve zeki kongre üyelerinden olusan bir kulübüz...en dogru karari onlar verecektir zaten aday olmasi takdirinde...

zorla indirdikleri bir baskanin bir daha secilme ihtimali varmi?; o da baska bir soru ...

Bir insanın "kendi yaptığını üstüne basa basa aylardır anlattığı" tüzüğe itiraz edecek olmasından bahsediyoruz değilmi...? Şaka deyin buna lütfen!!

Bende diyorum ki Adnan Polat bunu göze alacak güce sahip bir adam degil. Bu sefer camia tarafindan hain ilan edilir. Camianin insanlara sagladigi artilari herkes bilir. Galatasaray camiasindan dislanirsa inanilmaz zarar görür Polat. Dislarlar da. Adam gibi cekip gitmesi icin bir sans var ortada su an. Güzel bir basin toplantisi yapsin, ona yakisan sekilde cekip gitsin. Camianin artilarindan faydalanmaya devam etsin. Sonucta kimse ihrac etmedi Polat´i. Yapamiyorsun dediler sadece. Ama dislanmak istiyorsa, hatta ihrac edilmek istiyorsa, buyursun yapsin. Paramparca ederler Polat´i hergün medyada

Senin söylediklerin çok doğru. O zaman dedim ya bende az önce başka mesajda hakkımı helal etmem. Yıkılırım heralde bu süreci uzatırsa. Ama ben senin dediğin gibi göze alamaz falan diyemem. Bu adam alır abi. Herşeyi göze alır. Kongrede ibra olmayacağını bile bile bunu yapan adam mahkemeye gitmeyide göze alır ki çıkan haberler gideceği yönde.

ya soyle bişi de var en gec 30 gun içinde cagırması gerekiyormus.. ve secimin gunu en az 18 gun sonra olmalıymıs.. mesela 1 nisanda kararı acıklasa en erken 19unda mı ne oluyomus secim ole bişiler.. ayrıca mutlaka haftasonu olması gerekiyormus.. mahkemeyi falan bilmem de o 30 gunu sonuna kadar kullanırsa minimum 48 gune secim olcak :s inşallah oyle ugrasmaz..

Senin söylediklerin çok doğru. O zaman dedim ya bende az önce başka mesajda hakkımı helal etmem. Yıkılırım heralde bu süreci uzatırsa. Ama ben senin dediğin gibi göze alamaz falan diyemem. Bu adam alır abi. Herşeyi göze alır. Kongrede ibra olmayacağını bile bile bunu yapan adam mahkemeye gitmeyide göze alır ki çıkan haberler gideceği yönde.

Faruk Süren:"Adnan Polat mahkemeye giderse olan yine ona olur. Inanilmaz zarar görür Polat."

Adnan Polat tüzügü bile adam gibi yapamamis ya :) Bi genel kurul oldu, karar alindi, 50 hukukcu tartisiyor :) Hepsi de ayri telden caliyor :) Acayip adam bu Polat ya :)

Yapıyorsa yapsın.En fazla biraz daha zaman kaybettirir bize.Diğer kaybettirdikleri yanında bunu gözüm görmez bile.Kurtulduk gitti şükürler olsun.

Okadar sinsi bir adamki, o tüzügü öyle bir degistirmistir ki bir türlü yeniden secime girer veya oylamayi kabul ettirmicek.

Zaten mahkemeye felan giderse bu saaten sonra, hic kimsenin gözünde 1 kurus itibari kalmaz. Galatasarayli insanlarin yüzüne nasil bakiyor acaba cok merak ediyorum.

Insanda biraz olsun karakter olur, biraz olsun utanma duygusu olur.

Yapıyorsa yapsın.En fazla biraz daha zaman kaybettirir bize.Diğer kaybettirdikleri yanında bunu gözüm görmez bile.Kurtulduk gitti şükürler olsun.

Biraz daha zaman dediğin zaman tam da transferlerin ve teknik adamın belli olacağı zaman. Önümüzdeki yılı kaybedersek biteriz. Hem ekonomik hem sportif

Her geçen saniye Adnan Polat' ın aleyhine işliyor ama farkında değil!! Şayet 2 gündür insanlar "G.Saray genel kurul iradesinin almış olduğu kararın doğruluğunu tartışıyorsa" bunun tek sorumlusu Adnan Polat' dır. Kongre öncesi gerdiği camia her geçen saat dahada fazla geriliyor ve buna seyirci kalıyor. 2 gündür tüzükleri kurcalayıp açık aramaya çalışmak ve beraberinde G.Saray Spor kulübünü mahkeme yollarına düşürmeyi düşünmek nasıl bir G.Saraylılıktır!!

Her geçen saniye Adnan Polat' ın aleyhine işliyor ama farkında değil!! Şayet 2 gündür insanlar "G.Saray genel kurul iradesinin almış olduğu kararın doğruluğunu tartışıyorsa" bunun tek sorumlusu Adnan Polat' dır. Kongre öncesi gerdiği camia her geçen saat dahada fazla geriliyor ve buna seyirci kalıyor. 2 gündür tüzükleri kurcalayıp açık aramaya çalışmak ve beraberinde G.Saray Spor kulübünü mahkeme yollarına düşürmeyi düşünmek nasıl bir G.Saraylılıktır!!

Böyle bir adam benim buldugunum bir ortamda olacak, veya arkadasim olacak, agzini burnunu kirmistim simdiye.

ulan aday olup birde kazanırsa,ne intikam alır bizden be, kesin küme düşeriz seneye, adam sezgini kovdurduk diye bile kızdı, sezgincik sevgi pıtırcığı istifasını verdiğindeki üzüntüsü hala aklımda, pazar günkü mali kongrede bile bukadar üzülmedi başkanımız, eğer geri döner ve seçilirse kapıya kilit bile vurur sayın başkan.

Bende diyorum ki Adnan Polat bunu göze alacak güce sahip bir adam degil. Bu sefer camia tarafindan hain ilan edilir. Camianin insanlara sagladigi artilari herkes bilir. Galatasaray camiasindan dislanirsa inanilmaz zarar görür Polat. Dislarlar da. Adam gibi cekip gitmesi icin bir sans var ortada su an. Güzel bir basin toplantisi yapsin, ona yakisan sekilde cekip gitsin. Camianin artilarindan faydalanmaya devam etsin. Sonucta kimse ihrac etmedi Polat´i. Yapamiyorsun dediler sadece. Ama dislanmak istiyorsa, hatta ihrac edilmek istiyorsa, buyursun yapsin. Paramparca ederler Polat´i hergün medyada

Onur öyle bir anlatmışsın ki ben bile korktum yahu:D

Onur öyle bir anlatmışsın ki ben bile korktum yahu:D

Ya Halit dün Son Kale´ye 3-4 kongre üyesi baglandi, saydirip durdular Polat´a. Mahkemeye gittigini düsünsene. Ne yaparlar onu? :) Daha fazla yipranir, zarar görür. Göreceksiniz yarin veya ööbür gün secim tarihini aciklayacak Polat. Secim tarihini acikladiktan sonra istiyorsa AIHM´ye gitsin. AHIM hakimine kadar yolu var :)

Üst Alt