adnan polat


Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıÖyle bir dehadır ki 150 milyon liralık borca 750 milyon lira hibe edip Galatasaray'ımızın gecelek 2 senesini gözünü kıpmadan ipotek altına aldırabilen yüce şahsiyet.
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıdua edinde stadın 10 yıllık gelirlerini (600 milyon dolar) 50 milyon TL'ye bir yere satmamış.
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıTunelin sonundaki ısığın pamugun etkisinden oldugunu anlaması baya uzun suren insan. Adnan Sezgin'le seviyeli birlikteliği takımı renklendirmiştir.Bkz ; 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıbu konu ve yorumlar saygısızlıktan başka bir şey değildir Adnan başkan hata yaptı mı hem de çok yaptı saymak yersiz geçti gitti ama tüpçülerle şikecilerle bir tutmak Galatasaray sevdalısı bir başkana hele bu kadar hizmet etmiş fedakarlık yapmış bir başkana sarfedilecek sözler değildir.
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıbiz batınca adnan polat "deha" dedi ve bizi kurtardı

ancak bjk batınca onlar "feda" dedi ve batmaya devam ettiler
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıBugünün mali açıdan rahatlığını yaşıyorsak geçmiş dönemde doğru işler yapılmış demektir. Tarihin en büyük borcu en büyük ipoteği zırvaları komiktir.Galatasaray için çaba göstermiş adamdır. Ekonomide başarılı futbolda ben yapacağım egosuna yenik düşmüştür. Bu yüzden başarsızdır.
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıyaptığı tek iyi şey şirket birleşmesi geri kalan herşeyi batırdı stad açılışını bile yapamadı doğru düzgün
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıBugünün mali açıdan rahatlığını yaşıyorsak geçmiş dönemde doğru işler yapılmış demektir. Tarihin en büyük borcu en büyük ipoteği zırvaları komiktir.Galatasaray için çaba göstermiş adamdır. Ekonomide başarılı futbolda ben yapacağım egosuna yenik düşmüştür. Bu yüzden başarsızdır.Ya adam gelecek 5 yıldaki gelirler ile son 1 yıldaki giderleri çıkartıyordu yıllardır şu adamı savuna savuna bir hal oldun.İpotek de etti ne demek etmedi. Savunmak için saçmalıyorsun renkdaş.:yenieek:
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıStadı erken açıp,1,5 yıllık sattığı kombinelerle mali dengeyi biraz olsun düzeltebilmek için GSİM'ne koltukların,reklam gelirlerinin bir kısmını peşkeş çekerken külübün geleceğini değil günü ve kendini kurtarma çabasındaki bir deha:005:
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehasıkeita'yı satıp, pino'yu alması.passat satıp, doğan slx alması gibiydi.
 
Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehası''Leasing ile oyuncu transferi'' yaparak, boyutsuz transferlerine boyut katan über deha.
 
Üst Alt