Adnan Polat'tan Açıklamalar


aadnanpolat.jpg


Mehmet Helvacı,Doğan Yalçınkaya ve Vedat Eşkinat İstifalarını versin.

Devamı GSCimbom Portal'da
 
Cevap: Adnan Polat'dan AçıklamalarBaşkana yakışan bir konuşma oldu.

Galatasarayda bu şekilde başkanlık değiştirilmez.
 
Cevap: Adnan Polat'dan Açıklamalarevet baskan helvaci ve digerlerini tabiri yerinde ise "kovabilir'mis"....söz müzik: irfan aktar (gs divan kurulu bsk)
 
Cevap: Adnan Polat'dan AçıklamalarBıktım bu liselilerden, abdülkadir albayrak ve haldün üstünel gibi adamlar istiyoruz yönetimde!
 
Cevap: Adnan Polat'dan AçıklamalarArkadaslar, Adnan Polat bugün Galatasaray Baskanligina yakisir bir durus sergiledi. Hepimiz hemfikiriz. Ancak önceden takindigi tavir YAN-LIS-TI.- Toki Baskanini önceden hakli buldu, bugün yanlis yapti dedi.- Bakanlarin yaptigi hakaretlere ses cikarmadi, bugün yanlisti dedi.- Galatasaray sadece futbol degil dedi, bugün Futbol herseyimiz dedi.- Önceden sanssizlik dedi, bugün 3 yil futbolla ilgilenmedim dedi.- Önceden 300 kisilik grup dedi, bugün "yasadisi örgüt" dedi :DÖnceden yaptiklari Baskanliga yakismadi. Tartisilmaz. Bugünkü durusu Baskanliga yakisti. Hep böyle görmek istemistik Adnan Polat´i.
 
Cevap: Adnan Polat'dan Açıklamalarsayın adnan polat'ın artık yıprandığını düşünüyorum...artık görevini tüm yönetim ile birlikte bırakmalıdır...kendi yönetim kurulunun istifasını isteyip,toki başkanının istifasını istiyemiyen bir başkanın nasıl yıprandığını görebiliyoruz...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt