Adnan Polat’tan Aziz Yıldırım’a Büyük Taş! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat’tan Aziz Yıldırım’a Büyük Taş!

Cevap: Adnan Polat’tan Aziz Yıldırım’a Büyük Taş!

Azize 5 yasında çocuklar gibi ben yaaprım ederim diyor.Ama öğrensin artık ''Paranın satın alamayacağı seyler vardır,geri kalan hersey için Mastercard'' derler ya.Azize ruhu bile mastercard ile taksit yaparak almaya çalısıyor.Bu da bir yöntem,sonra Denizli'De değil bu sefer de bursa da,antep de kaçırır sampiyonluğu paralı askerleriyle.

Adnan baskan guiza transferinde s.ctiniz diyor resmen,dolayli olarak eziyor yine azizeyi :D

Ya bu Emre'nin fenere gitmesini hala sindiremedim içime azize buna çok güveniyor ulan bizim yetiştirdiğimiz adam Emre nasıl gitti fenere :mad:

Tee 9 yıl önce...

Kewell'in Emre'ye yaptığı hareket....

Harry%2BKewell.jpg

Busun Emre....

Su konunun basligina bakiyoruzda azizde iyi cevap vermis baskana. Emre ile vurmus bizi geri.

Ulan yedigi kaba bilmem ne yapan herif emre.

şimdi kimseyi kandırmayalım. ikisi de birbirine lafı koymuş aslında. ama Aziz Yıldırım lafı yedikten sonra biraz kekeledi, orası güldürdü beni:)

Sadri Şener komedyen olmalıymış :):):):).

Bu arada Adnan Polat'ın açıkça 2 yıl boyunca Rijkaard'ın arkasındayız demesi bana güven verdi ve ilerisinin çok güzel olacağını düşündürdü.

Keşke daha erken başkanımız olsaydı.Ama olsun geç oldu güç olmadı ve çok güzel olacak.;)

Aziz saygisizca cevap verdi ama. Öyle demeyeceksin dedi. Saygisiz herif. Ne adi bir insan ya.

şimdi kimseyi kandırmayalım. ikisi de birbirine lafı koymuş aslında. ama Aziz Yıldırım lafı yedikten sonra biraz kekeledi, orası güldürdü beni:)

Aziz dolaylı olarak koymuş yani ben Emre'yi aldım Arda'da Avrupaya gidince alırım demek istedi..

Ama bizim başkan doğrudan koydu lafı Arda seni Galatasaraylı yapar diyerek...

arda'nın sözleşmesine türkiye'de sadece galatasaray 'da oynabilir ve

bu durum gerçekleşmesse iyi bir tazminat maddesi koyarlarsa arda hayal olur.zaten o zamana kadar aziz yıldırım emre çolak'ı ister:)

Keşke Adnan başkan şöyle deseydi:

Aziz Bey haklısınız, büyük takımlar birbirinden transfer yapabilmeli, siz de artık bir yıldız yetiştirin de biz de sizinkilere talip olalım, hep biz hep biz nereye kadar???

arda'nın sözleşmesine türkiye'de sadece galatasaray 'da oynabilir ve

bu durum gerçekleşmesse iyi bir tazminat maddesi koyarlarsa arda hayal olur.zaten o zamana kadar aziz yıldırım emre çolak'ı ister:)

Kontratta öyle bir maddeye gerek yok kanımca o kontrat Arda'nın yüreğinde...

Üst Alt