Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Son Dakika | Galatasaray'da Olağanüstü Toplantı

Kadro dışı kararlarıda bekliyorum.İnsuayı falan bırakmasınlarda:)

Hepinizi selamliyorum. GSCimbom forumunda ilk mesajim. Hollanda'dan geldigim icin zaman zaman Türkce'mde hata olabilir. Kusura bakmazsiniz insallah.

Bu olaganüstü toplanti'dan hicbirsey cikmaz. Istifa felan'da olmaz gibime geliyor. Ama olursa, Adnan Sezgin ve Gheorghe Hagi ikilisi gönderilir.

aramiza hosgeldin renkdas

Hepinizi selamliyorum. GSCimbom forumunda ilk mesajim. Hollanda'dan geldigim icin zaman zaman Türkce'mde hata olabilir. Kusura bakmazsiniz insallah.

Bu olaganüstü toplanti'dan hicbirsey cikmaz. Istifa felan'da olmaz gibime geliyor. Ama olursa, Adnan Sezgin ve Gheorghe Hagi ikilisi gönderilir.

Welkom :)

Pamuk tıkılmadan önceki son ışığı göreceklerdir muhtemelen.

Başkanın tek kurtuluşu artık kaç senedir değişmeyenleri değiştirmek olur. Yerli ve performansı düşük futbolcuları kadro dışı bırakmak ,Adnan sezgini göndermek ... Bu sayede sene sonuna kadar biraz daha zaman kazanmış olur ve genel kuruldanda ibra olarak çıkar. Başkanlık strateji işidir. Duygusal davranırsan seninde ipini çekerler.

Tüm taraftar, kamuoyu, köse yazarları ve camianın önemli isimleri dün geceden bu yana Adnan Polat' ı bombardıma tutmuş durumda. Bu olağanüstü toplantı kararıda bunun neticesi. Polat bu baskılara daha fazla direnemez ve kesin bu toplantıdan önemli kararlar çıkacaktır. Hagi ve Sezgin' in görevden alınması şu aşamada akla ilk gelen ihtimaller, futbolculardanda kadro dışı operasyonu beklenebilir. Kesin olan şu ki; Polat bu rüzgara karşı duramayacak ve camiayı bir nebze frenleyebilmek için düğmeye basacaktır. (Not: Helvacıyı toplantıya alacaklarımı acaba???)

Başkanın tek kurtuluşu artık kaç senedir değişmeyenleri değiştirmek olur. Yerli ve performansı düşük futbolcuları kadro dışı bırakmak ,Adnan sezgini göndermek ... Bu sayede sene sonuna kadar biraz daha zaman kazanmış olur ve genel kuruldanda ibra olarak çıkar. Başkanlık strateji işidir. Duygusal davranırsan seninde ipini çekerler.

Zaten ona bişey diyen yoktu. Ne kadar işe yarayan kulübe katkı sağlayan adam varsa hepsini yolladı. bilerek kulübün a.................... kalksak böyle yapamayız.. ama bunlar başardı işte.

Adnan Polat:Stad tüm zamanımı aldı .Onu yaptım,bunu yaptım,ben bunları hakemiyorum ,Galatasaray sadece futbol değildir,Adnan Sezgin reistir vs vs

Adnan Polat:Stad tüm zamanımı aldı .Onu yaptım,bunu yaptım,ben bunları hakemiyorum ,Galatasaray sadece futbol değildir,Adnan Sezgin reistir vs vs

Floryaya uğramasa bile bu kulüp ilk 5 e her zaman girer arkadaş. onu bile yapamadı:D

Fatih Gökşenin sözü var ; Ali samiyen kurdu, Adnan polat kuruttu

Toplanti sonunda yapilacak olan aciklamayi simdiden acikliyorum

- Sportif basari disinda tarihi isler yaptik

- Aslantepe bitti

- Riva

- Sirket birlesmesi tamamlandi

- Ama maalesef sportif anlamda sanssiz bir dönem gecirdik

- Adnan Sezgin`e güveniyorum

- Sene sonunda bu formayi haketmeyenler gidecek ( Baros, Arda, Culio, Neill )

- Ne olursa olsun Hagi`yle devam edecegiz

Formayı haketmeyen en ilk isim Baros der ve sene sonu yollar.. bakın görün

Üst Alt