Adnan Sezgin İstifa Etti - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Etti

Cevap: Adnan Sezgin İstifa Etti

Sanıyorum şu gereği artık kabul etmeliyiz. Adnan Polat sportif başarısızlıkları şanssızlık ile açıklamaya devam ettiği sürece işimiz çok zor.105 yıllık tarihe geçen koca bir rezaleti bile "topun çizgiyi geçip geçmemesi" olarak yorumlayabilen zihniyete söyleyebilecek fazla birşeyda kalmadı. Anlaşılıyor ki; sahada alınan neticeler her ne olursa olsun, Adnan Polat o koltuğu bırakmayacak. Ne Avrupadan ön elemede elenmek, ne Türkiye ligindek 11 maçlık tarihi rezalet, ne Türkiye kupasına çeyrek finalde veda etmek, nede seneye avrupaya gidememek Sn.Polat' ın zerre kadar umrunda değil...Hal böyle iken; Karabükspor bizi Arenada yense ne olur yenmese ne olur? Şampiyonu belirleyecekmişiz ya!!! Yeni hedefimizi açıkladı başkanımız, yazıklar olsun...

Bunlar Galatsaray'ı küme düşürmeden hiç bir yere gitmez.

Adnan Sezgin'in gitmesi sadece göstermelik.

Galatasaray'da futbolu yine Adnan Sezgin yönetecek.

Sanıyorum şu gereği artık kabul etmeliyiz. Adnan Polat sportif başarısızlıkları şanssızlık ile açıklamaya devam ettiği sürece işimiz çok zor.105 yıllık tarihe geçen koca bir rezaleti bile "topun çizgiyi geçip geçmemesi" olarak yorumlayabilen zihniyete söyleyebilecek fazla birşeyda kalmadı. Anlaşılıyor ki; sahada alınan neticeler her ne olursa olsun, Adnan Polat o koltuğu bırakmayacak. Ne Avrupadan ön elemede elenmek, ne Türkiye ligindek 11 maçlık tarihi rezalet, ne Türkiye kupasına çeyrek finalde veda etmek, nede seneye avrupaya gidememek Sn.Polat' ın zerre kadar umrunda değil...Hal böyle iken; Karabükspor bizi Arenada yense ne olur yenmese ne olur? Şampiyonu belirleyecekmişiz ya!!! Yeni hedefimizi açıkladı başkanımız, yazıklar olsun...
+1905

arkadaşlarrr-- mali kurulda herşer belli olacak bekleyin sabredinn...

vallahh şuuu gerçeğiiii herkes istesede-istemesede biliyorrr....

1- adnan polat bir dahaki sezona kalırsa

2- seçime gider yeni yönetim gelirse......

seçenek 1 ve 2 için geçerli olacak:

adnan polat mali kuruldan çıkar-seçim kararı almadan devam edeceksee veya yeni yöetim gelecekse.. teknik adam veya futbolcular konusunda ince eleyip sık dokuyacak şimdiden..... gerekli teknik adamı getirerek sezon sonundan itibaren sadece isim değil kalitesi belli yerli ve yabancı adamları transfer etmek için maddi ve manevi olarak yüklencektir. yani başkan son şansını veya yeni başkan başarılı olmak için bu konu konuları değerlendirirken öyle bir kadro kuracak ki- başarı kaçınılmaz olacak. benim umdum var 2011-2012 sezonundan..:ays:

arkadaşlarrr-- mali kurulda herşer belli olacak bekleyin sabredinn...

vallahh şuuu gerçeğiiii herkes istesede-istemesede biliyorrr....

1- adnan polat bir dahaki sezona kalırsa

2- seçime gider yeni yönetim gelirse......

seçenek 1:

adnan polat mali kuruldan çıkar-seçim kararı almadan devam edeceksee.. teknik adam veya futbolcular konusunda ince eleyip sık dokuyacak şimdiden..... gerekli teknik adamı getirerek sezon sonundan itibaren sadece isim değil kalitesi belli yerli ve yabancı adamları transfer etmek için maddi ve manevi olarak yüklencektir. yani başkan son şansını değerlendirirken öyle bir kadro kuracak ki

Onunda içine ederse 3 seneyi daha at çöpe ;)

Gerçekten çok zekice bir hamle. En büyük suçluların Hagi ve Adnan Sezgin olduğuna dair kamuoyu oluşturduktan sonra, ilk etapta birini göndererek zaman kazandılar. Sezon sonu da Hagi'yi göndererek yine totoşlarını sağlama alacaklar. Az çakal değil bu yönetim. :eek:

Bu seneyi şimdilik 2 teknik direktörle kapatırız gibi gözüküyor. Seneye en az 4 teknik direktör değişimi olur.

Üst Alt