# Adrian Mutu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adrian Mutu

Cevap: # Adrian Mutu

Çok net diyorum ya, Nuri'yi 3'e falan verse Dortmund, almaz bizimkiler.

Hamit'e 2 çok gelir, Gökhan İnler'e 1 bile fazla gelir. Tanımıyorum Gökhan'ı falan der.

Halil duymuş Kazım'ın ne kadar alacağını, 2 3 sene sonra gelir ben de alırım diyor ya :)

Sürekli ofansif adamlarla anılmaktan bıktım arkadaş.

Takımın ana problemi geride ve ortadayken sürekli hücum elemanlarıyla adımız geçiyor.

Alalım adam gibi bir defans, alalım adam gibi 2 tane orta sahanın göbeğine adam ondan sonra Mutu'yu mu alıyoruz Formica'yı mı alıyoruz kimi alıyorsak alalım.

+1905

Mutu gelsin ya bence şu an beleşe çıkmış, sorunlu, yaşlı oyuncular arasında en iyisi. Ee bizim transfer politikası bu yönde olduğu için bana göre Mutu'nun alternatifi Fatih Tekke'dir. Hangisini istersin diye sorarlarsa cevap bile vermem.

Adam ocak 1979 dogumlu yani 32 yaşında geçen sezon 6 maç oynamış kokain den dolayı uzun süre ceza almış son yıllarda kısacası futbolu unutmuş bu adam, ne iyi transferi ? Youtube dan videoları ızleyıp karar verenleri hiç anlamıorm.Benm halı sahada bazen yaptıklarımı bölüm bölüm koysan Real Madrid talip olur(!)..

Mutu bir futbol efsanesidir beyler...Bu adam 40 yasınada gelse istediği ligde top oynar...Özel bir yetenektir...Hem biz KAzım'ı aldık o kadar olayına rağmen Mutu en azından gözlerimizin pasını da siler ...

Mutu'yu Hagi iyice adam da eder. Mutu gelirse şuan yapılabilecek en iyi transferi yaparız. Ama ben inanmıyorum alabileceğimizi.

hagi_mutu01.jpg

Mutu, artık kesin olarak Fiorentina forması giymeyecek. Forvet'e Necati düşünülüyordu fakat Mutu'nun maliyetinin Necati ile hemen hemen aynı olacak olması bu transferin önünü çok açıyor.

Kişisel görüşüm; TT Arena'da Necati'yi değil Mutu'yu izleyeceğiz.

Mutu, artık kesin olarak Fiorentina forması giymeyecek. Forvet'e Necati düşünülüyordu fakat Mutu'nun maliyetinin Necati ile hemen hemen aynı olacak olması bu transferin önünü çok açıyor.

Kişisel görüşüm; TT Arena'da Necati'yi değil Mutu'yu izleyeceğiz.

Son cumleni senin icin duzelttim.

"Kişisel görüşüm; TT Arena'da Necati'yi değil Mutu'yu yuhalayacagiz"

mutu çok kaliteli bir futbolcu birkaç maçını izledim neden istemiyosunuz anlamadım. biz istesek bile adnan sezginle alabileceğimizden şüpheliyim.keşke alabilsek

Üst Alt