# Adrian Mutu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adrian Mutu

Mutu'da son durum ne?

news_manset_resim_hc_fed31.jpg

Galatasaray'ın transfer gündeminde bulunan Mutu ile ilgili olarak önemli gelişmeler yaşandı. Rumen futbolcunun menajeri düzenlediği basın toplantısında Galatasaray-Mutu ilişkisiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Video

Kaynak: Ligtv

Cevap: Mutu'da son durum ne?

...

Önce çok tartışılan Colin Kazım’ı, ardından da Arjantinli sol kanat oyuncusu Emmanuel Culio’yu renklerine katan Galatasaray'ın son bombası Rumenler’in ünlü golcüsü Adrian Mutu.

Radyospor'dan Figen Civan’ın edindiği bilgiye göre Galatasaray, Adrian Mutu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bu sezon sonuna kadar 1.2 milyon euro alacak olan Rumen yıldız senelik 2.2 milyon euro ve maç başına 15 bin euro para alacak …

Yıldız futbolcunun menajeri Victor Becali daha önce yapmış olduğu açıklamalarda galatasarayın adrian mutu ile ilgilenmediğini söylemiş ve transfer iddalarını yalanmıştı. Hagi'nin Baros'a iyi bir yardımcı forvet aradığı için bu bölgeye Adrian Mutu'yu istemesi üzerine yönetim harekete geçti ve transferi bitirdi.

Bu sezon Serie A'da 6 maça çıkan Rumen yıldız, Fiorentina formasıyla sadece 1 gol kaydedebildi. Adrian Mutu Hagi'nin Romanya Milli Takımı'nı bırakmasının ardından bu takımda 10 numaralı formayı giyen ilk futbolcu oldu.

Fiorentina'nın serbest bıraktığı 31 yasındaki adrian Mutu, İtalyan kulübünden senelik 1.8 milyon Avro kazanıyordu.

Bu arada Galasaray Klubü'nün Mutu transferini resmi olarak pazartesi günü açıklayacağı öğrenildi.

Radyospor

ben istemiyorum bu adamı.kokainci herifin tekiydi bu.zaten başımızdaki alemcileri yetmiyomuş gibi bi de bunu alıyolar ya..

Para'da anlaşamadılar haberleri çok saçma geliyor bana. Mutu durumundaki bir oyuncu, Hagi'nin başında olduğu bir takım için; hem içinde bulunduğu durumdan hemde Hagi'den ötürü para konusunda sorun çıkaracağını düşünmüyorum.

yarin 32 oluyor, ama iyi bir forvet bize gelirse sevinirim. Hem sol/sag acik oynuyabiliyor.

Pino/Kazim---Baros---Mutu

acayip olur :D

Mutunun menejeri bugün ligtv'ye konustu.Galatasarayla görüşmeler devam ediyor dedi.%80 ihtimalle bizde kalıcak mutu. h.olsun

Üst Alt