Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Uzatmalar

Fildişi sahilleri elenmiş mi oluyor bu skorla? Yani Keita dönüyor mu?

Cevap: Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Uzatmalar

yav denizlispordan mı korkuyoruz bırakın oynasın çocuk para yapar fena mı?:D

Herkezin çok süper topcu dediği bu Gervinho mu pöf

keita napıor öle yav adamı inş sene sonu kaçırmayız hmn 2 yılın üstüne +2 daha attırmalılar bence imza derhal imza:D

Ve Bitti

Keita geri geliyoooooooooooooor

:f50: :f50: :f50: :f50:

Cevap: Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu

Haftaya futbol resitali izliycez. :)

Cevap: Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu

Cezayir hangi takimla eslesiyor yari finalde?

Bu arada Keitaya kavustuk diye seviniyorum yoksa turu gecmeliydiler yaa !

Maçın başında cezaire şans tanımıyordum, İnter maçıyla dönüşümlü izledim ikiside çok süper maçlardı.

Forumumuzda illegal link paylaşımı YASAKTIR. Paylaşanlar ceza alacaktır. Dikkatinize.

Keita'yı sabırsızlıkla bekliyorum :D Artık dünya kupasında gösterir Fildişi kendini :D

Üst Alt