Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu

Gol süperdi asistte ama hakem sağolsun saçma bir ofsayt kararıyla golü kesti yan hakem hafiften Cim Bom'lu galiba :)

Cevap: Afrika Kupası Ç.Final | Fildişi Sahilleri 2-3 Cezayir | 24 Ocak | Maç Sonucu

Bende açılmadı video,maalesef göremiyorum videoyu.Ama daha önemli olanı Keita geliyor :)

Obaaaaa harika arkadaşlar Keita haftaya sahada 11 imizi şov yapacak inşallah.

Solda Caner sağda Keita Forvette JO arkalarında Arda ve Elano.

Kapı gibi defansımız Neill - Servet. Sabri de düzelirse tadından yenmez.

Bir an gözümün önüne Türkiye-Hırvatistan maçı geldi :eek: Nasip Dünya Kupasına diyelim :)

Süper bir gün.Keita'da dönüyor.Deymeyin keyfimize.Santos gelirse artık gönül rahatlığıyla Nonda gidebilir.Keita dönüyor çünkü.

Nonda'nın gitmesi Keita'yı etkiler mi ?

Caner - Jo - Keita

Arda - Elano​

gelecek hafta artik böyle oynariz :eek:mg: :eek:mg: :eek:mg:

Keita oyuna girdikten sonra ilk topla bulusmasinda 2,3 arasindan nefis siyrildi sonrasinda Gervinhoya nefis bir pas verdi Gervinho gol atsa yine mukemmel asist vermis olacakti, yemin ediyorum Keita bu takima fazla.. Gervinho,Kalou,Drogba Keitanin 10 kati fazla oynadi ama Keita onlardan kat kat üstün oynadi!!

Obaaaaa harika arkadaşlar Keita haftaya sahada 11 imizi şov yapacak inşallah.

Solda Caner sağda Keita Forvette JO arkalarında Arda ve Elano.

Kapı gibi defansımız Neill - Servet. Sabri de düzelirse tadından yenmez.

İnşallah Caneri kesip Ardayı sola almaz Rijkaard. Sarp(Barış,Topal)-Elano-Arda üçlüsünü ortasahada görmek istiyorum :eek:

Caner'i keser mi hiç. Arda yı keser CAneri kesmez o kadar diyim. Adam kaç maçtır takımı tek başına götürüyor. Caner süper bir oyuncu. Keita da gelince göreceğiz heyecan bastı.

İnşallah Caneri kesip Ardayı sola almaz Rijkaard. Sarp(Barış,Topal)-Elano-Arda üçlüsünü ortasahada görmek istiyorum :eek:

sarp elano arda üçlüsü pas trafiğini fazlasıyla yerine getirir inş bu uyum süreci en kısa zamanda yakalanır ben şahsen ardanın kanatlarda kalmasını istemiyorum 2 li kademeye girince köreliyor yoruluyor bence arda orta 3lünün sol içinde olmalı

Böyle oynarız.

------------JO-----------

------------Arda----------

Caner----Elano--Sarp--Keita

Üst Alt