Ağaoğlu: "Hemen Tahkim'e gidiyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şerefsiz namussuzlar fegouli bunun çom daha hafifini yaptı diye üç maç aldı.sizin şerefsiz sahtekar oyuncuların sahtekarlığı yüzünden.

Yok ki bunları dile getiren kimse.Klüp sahipsiz.

Hayır bakıyorum buradaki yorumlara bundan hiç bahsedilmemiş.Objektiflikden öleceğiz.
Taraftar neki yöneticileri savunsun klübü.

Feg’in cezasını da şiddetli şekilde eleştirdik zaten. Haksızlıktı. Bu adam da 2 maçlık cezayı hak etmiyor bence. O kadar tekmeye rağmen vurmuyor bile.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bütün hafta fenerliler zehir zemberek açıklamalar yaptılar kimse sevk edilmemiş. Üzerine birde sucu olmayan sorloth 2 maç ceza almış. Sizin adaletinize sokayım.

Feg’in cezasını da şiddetli şekilde eleştirdik zaten. Haksızlıktı. Bu adam da 2 maçlık cezayı hak etmiyor bence. O kadar tekmeye rağmen vurmuyor bile.

O adama kırmızı kartın verililmemesi zaten rezillik.
Ama shorlothun 2 maçlık cezasının çok normal olduğunu düşünüyorum.Bu bize karşıda olsa aynısını söylerdim..

fegin aldığı üç maç ceza gençlerbirliği oyuncusunun kırmızı kat görmemesi kadar rezil bir karardır..

fener bjk trabzon
arkadaş hepsi ağlıyor

Hocası oyuncuları rekor cezalar alan biz
Cezalardan artık en masum eleştiriyi bile yapamayan biz
İlk 3 haftada her maç eften püften kırmızı görüp 5 puan kaybeden biz

Verilmeyen penaltılarımızı, rakibimize verilmeyen kartları, faulleri falan hiç saymıyorum dahi

Ne ağlak kulüpleemiş bunlar arkadaş ya

Ne alakasi var bu konuyla?

Ben de alakasiz sorular sorayim o zaman

Messi bu sene kac gol atti?

Hahaha çok komiksin, Demir P. Baş aka Cem Yılmaz

Şimdi salak ve komik olmayan soruna cevap verdikten sonra asıl konuya dönersek;

Diğer oyuncuya kırmızı bile verilmemiş o gaddarca hareketlerden sonra. Bu adam büyük tahrik altında. 2 maç alt sınırdan ceza verilmiş. Tahkimde tahrik indirimiyle 1 maça inmesi lazım. Sonuçta vurma eylemi yok. Şiddetli itme var. İkisi birbirinden farklı.

Hahaha çok komiksin, Demir P. Baş aka Cem Yılmaz

Şimdi salak ve komik olmayan soruna cevap verdikten sonra asıl konuya dönersek;

Diğer oyuncuya kırmızı bile verilmemiş o gaddarca hareketlerden sonra. Bu adam büyük tahrik altında. 2 maç alt sınırdan ceza verilmiş. Tahkimde tahrik indirimiyle 1 maça inmesi lazım. Sonuçta vurma eylemi yok. Şiddetli itme var. İkisi birbirinden farklı.

Hala rakibine niye kirmizi kart verilmedi diyorsun, farkinda degilsin ama herkes bu alakasiz hata nedeniyle sorloth ceza almamali gibi davraniyor. Kurallarda yazan sey bariz. Verilebilecek en az ceza verilmis zaten daha neyin indirimi?

Üst Alt